Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox One přichází


Ravendhi

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jasne, uz to resim s prodejcem, idealne aby dorucil na pobocku novou konzoli a pak si jenom dojedu vymenit kus za kus. Uvidime, jestli po nejakym updateu OS, ktery ted ze zacatku zjevne probiha pomerne casto, se to zlepsi...

Btw. nevite jestli po factory resetu se game saves natahnou z cloudu nebo to je ulozene na konzoli? Vcera sem delal factory reset, ale zatim jsem nehral, tak doufam, ze jsem neprisel o save data, ale natahnou se se mi z cloudu...

Jestli je mas na claudu tak neprijdes ja je mel na hdd a po resetu byly fuc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nic, pravdeodobne jsem trefil vadny kus, takze se asi neyhnu vymene. Problem je, ze konzole se pri standardnim podrzeni Hold\Console Off nevypne.

Kinect zhasne, ale konzole blika a kontroler sviti. Na obrazovce je cerno. Jediny co pomuze je budto vytahnout kabel s elektrikou ze zdi nebo drzet asi 5sekund Xbutton primo na konzoli, restartovat a nasledne uz to vypnout jde. Vypozoroval jsem,ze se problem prjevuje po hrani her. Kdyz Xbox pustim a jem na dahboardu a nasledne vypnu, tak je vse ok. Pokud ale pustim hru a par hodin hraju, tak uz se konzole neda vypnout.

A nemáš to v režimu stanby?že jsem četl jeden článek že když to tak dáš.tak když budeš chtít zap.konzoli tak řekneš Xbox,ON...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím nesouhlasit.

Ultimátní FATALITY ve všech směrech má TENTO (zřejmě) hater :-)

Zkus to trochu počeštit a budu Ti rozumět, našel jsem ještě lepšího borce

http://www.ebay.de/itm/Xbox-One-Day-One-Edition-with-FIFA-14-Download-Code-and-Call-of-Duty-Ghosts-Game-/261332360456?pt=UK_VideoGames_VideoGameConsoles_VideoGameConsoles&hash=item3cd89f5d08

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Co chceš počeštit? Cena 11tis USD a pusť si to video v aukci. Komentář k tomu není třeba v žádném jazyce :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dej vědět jak si dopadl

Tak to vypada, ze musim reklamovat. Problem se zasekem v prubehu vypinani konzole porad trva.

Btw. Co se stane, kdyz na sve konzoli podrzite to svitici Xko asi 3-5sekund, vypne se nebo restartuje?

EDIT: Prave jsem domluvil s podporou Cyberport.de a musim se v sobotu vydat do Vidne a konzoli vratit, abych v ramci 14dni od data objednavky mohl uplatnit money-back garanci. Takze to vypada, ze budu bez Xboxu. :(

Upraveno uživatelem drogbazzzz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja budu ted u cyberportu reklamovat ten muj kus, a oni rikaji, ze zadnou dalsi nemaji, takze mi nemuzou vymenit kus za kus.

tak premyslim, jak to udelat, aby mi poslali tu tvoji.

no stejne to bude prdel s tou reklamaci. zenska na infolince rikala, at to dovezu behem 14dni od koupe do shopu a udealme money back, nicmene, nechapu, jak to udelame s tou forzou, kterou jsem si samozrejme stahnul, takze ten kod uz neni platnej. hmm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu