Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox One přichází


Ravendhi

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

[h=1]Xbox One přichází-jen aby zas rychle neodešel ja budu kupovat až za rok na podzim s novím dílem cod a bf,do té doby se uvídí co bude lepší a aspon budou lapené mouchy.Pak se uvidí co bude lepší či xbox nebo ps no vzhledem že už od E3 ps vytězí si počkáme[/h]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je mazec, ze se vsude po tech Xboxech zaprasilo a vyhledove je dostupnost dosti na ♥♥♥♥♥,.

uvidim jak dopadnu se svoji reklamaci, nasledne preferuji dohodu, kterou mam s Umbertem, jelikoz se jedna o Viden a pokud by mel byt nejaky problem, tak bych se ozval, ale doufam, ze problem nebude. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je mazec, ze se vsude po tech Xboxech zaprasilo a vyhledove je dostupnost dosti na ♥♥♥♥♥,.

uvidim jak dopadnu se svoji reklamaci, nasledne preferuji dohodu, kterou mam s Umbertem, jelikoz se jedna o Viden a pokud by mel byt nejaky problem, tak bych se ozval, ale doufam, ze problem nebude. :)

Neboj z mé strany dohoda platí:-) Jen jestli dostatu příští pátek moji PS4, jestli ne tak si na trux koupín X1:cheesygrin:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak cooo kucí, nějaké další novinky a postřehy z hraní třeba??? máte někdo ozkoušené nějaké hry s novým Kinectem? popřípadě mě osobně by zajímalo jestli někdo hrál FIFA14 na X360 a tedkon hraje FIFA14 na Xone... jaké jsou hlavní rozdíly, co je poznat a co ne...jestli se něco stalo s fyzikou a chováním hráčů/míčů co publikum a atmosfera, nějaké postřehy pro ovládání hlasem atd atd... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak cooo kucí, nějaké další novinky a postřehy z hraní třeba??? máte někdo ozkoušené nějaké hry s novým Kinectem? popřípadě mě osobně by zajímalo jestli někdo hrál FIFA14 na X360 a tedkon hraje FIFA14 na Xone... jaké jsou hlavní rozdíly, co je poznat a co ne...jestli se něco stalo s fyzikou a chováním hráčů/míčů co publikum a atmosfera, nějaké postřehy pro ovládání hlasem atd atd... :-)

No je pravda že byla FIFA14 dávána zdarma k Limited Eidci Day One, ale na tu dosáhl málokdo, takže se podívej do seznamu hráčů zda tuto hru má někdo v seznamu. Jinak co se v FIFA14 změnilo v rámci XONE jsou hromady článků a videa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak cooo kucí, nějaké další novinky a postřehy z hraní třeba??? máte někdo ozkoušené nějaké hry s novým Kinectem? popřípadě mě osobně by zajímalo jestli někdo hrál FIFA14 na X360 a tedkon hraje FIFA14 na Xone... jaké jsou hlavní rozdíly, co je poznat a co ne...jestli se něco stalo s fyzikou a chováním hráčů/míčů co publikum a atmosfera, nějaké postřehy pro ovládání hlasem atd atd... :-)

To mi příjde jako fakt blbá otázka..už když se koukneš na hraní na youtube ty který dávali jak hrajou hru..a rozdílů tam vidíš hodně o proti X360

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mg ... přečti si to etě raz , chtěl sem konkrétni poznatky hráčů FIFY napříč generací Xka ...no to je fuk a v podstatě uplně jedno ... ale rozhodně to není "fakt blbá otázka" ...♥♥♥♥ otázky neexistují jenom ♥♥♥♥ odpovědi, a tohle byla jedna z nich :applause: a dál se rozepisovat nemusím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak cooo kucí, nějaké další novinky a postřehy z hraní třeba??? máte někdo ozkoušené nějaké hry s novým Kinectem? popřípadě mě osobně by zajímalo jestli někdo hrál FIFA14 na X360 a tedkon hraje FIFA14 na Xone... jaké jsou hlavní rozdíly, co je poznat a co ne...jestli se něco stalo s fyzikou a chováním hráčů/míčů co publikum a atmosfera, nějaké postřehy pro ovládání hlasem atd atd... :-)

Kinect 2.0 je .. jak bych to řekl .. v současné době zřejmě velmi individuální záležitost. Mě např neposlouchá skoro vůbec na rozdíl od přítelkyně ;) Očividně je to přízvukem/výslovností s kterou jsem si doteď nikdy hlavu nedělal. Von mě ani neslyší říct "Xbox"!!!! ale když uslyší, tak ostatní příkazy jako např "switch", "go home" nebo "select" mi rozumí poměrně líp. Něco si nedovedu představit vůbec a ani jsem to nezkoušel, jako např ve FIFA 14 vyslovit "Ultra Attacking" nebo "Machinima" (app), ale jak jsem řekl to je asi o individuálních schopnostech - pro ty se špatnou anglickou výslovností je dle mých zkušeností hlasový ovládání v angličtině poměrně bolestivý až nefunkční. Na stranu druhou, jelikož furt jen hraju, neměl jsem možnost projít aplikaci "Speech Tutorial" takže těžko říct jestli by se něco zlepšilo či ne. Nezkoušeli jsme ani "Skype" dle mýho klíčovou aplikaci ani "Xbox record that" (nahraje dost věci, klipů, sám od sebe např v FIFA 14 gólovky a tak).

Jinak Kinect 2.0 vidí jak se zdá ve třech módech - normál, infra a ala Predator (sice ne termo ale jaksi barevně v závislosti na vzdálenosti od senzoru?) takže mě pozná i když je tma což je oproti staršímu bráchovi obrovský rozdíl. Taky zdraví přítelkyni " Hi ..." když mi k FIFě donese něco na zub :) Ruku uvidí a dokáže ji sledovat velmi přesně a to, jak jsem naznačil, za různých světelných podmínek. Her/aplikací který jsou čistě pro Kinect je zatím poskrovnu, nějakej Golf, vodní skůtry, fitness či Zumba a k těm se dostaneme (s děckama) o vánocích. Nemám obavu, že by novej Kinect neuviděl 5-ti letýho tak jako jeho předchůdce. Možná je to tím, že teď už není na TV ale pod nebo tím, že 5-ti letej už vyrostl .. nicméně schopnosti Kinect 2.0 vidět jsou na nepopiratelně vyšší úrovni.

Ryse vypadá bombasticky. Moc na oční výplachy nejsu, stará škola, ale Crytek jsou fakt machři. Detaily, světlo, obličejový animace .. blížíme se k Matrix ať se to někomu líbí či ne. Forza to samý. Ještě toto: http://www.thrustmaster.com/en_US/products/tx-racing-wheel-ferrari-458-italia-edition a do auta, abych si užil jízdu, snad už nesednu. FIFA 14 jsem hrál na 360 pouze demo, jestli se líp hraje nevím, ale líp vypadá určitě. Mezi diváky se daj viděl postavy co ční z davu, tak jako při opravdovém přenosu, a nejsou jak vystřižení z papíru. Atmosféra, oproti 13-ce, taky zlepšení .. hučí to a bučí. Jinak mi nejede, a nejsu dle informací z netu i od EA sám, FUT (kruvy ♥♥♥♥♥♥♥♥!) takže trénuju v "Sezóně" než vlítnu online. Man City + Marco Reus, Hummels, Vidal, Pogba .. prachy sou fajn!

Abych to nějak shrnul. Osobně jsem si kupoval Day One edition "abych u toho byl", ne pro ten "achievement", ale pro sebe. Su rapl do technologií a XBox One je technologická špička. Taky jsem chtěl hrát FIFu a kupovat ji na 360 s tím, že si na One počkám a tím platit dvakrát se mi opravdu nechtělo. Pokud budu moct vejít o vánocích do obýváku, říct "XBox On" a zapne se konzole, novej 55" Samsung Smart TV na správným HDMI vstupu a novej DLNA AVR (audio-video zesák) tak budu spokojenej. Jo, není to moc, ale mně fakt (zatím) stačí tak málo. Toto jsem totiž viděl před 15-20 lety ve sci-fi filmech a teď je to realita. Štastnej jak Venclovský :) Pro ostatní, zřejmě normální, je Kinect 2.0 v současné době asi bez většího užitku (snad Skype). Stejně tak jako vyspělé funkce XBox One bez regionální podpory (integrace TV, aplikace). Ale jak se říká .. proti gustu, žádný dišputát .. že ano? Kdyby byli všichni normální tak by to byla nuda. Za sebe říkám .. supr! a bude jen líp.

Upraveno uživatelem tuco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak cooo kucí, nějaké další novinky a postřehy z hraní třeba??? máte někdo ozkoušené nějaké hry s novým Kinectem? popřípadě mě osobně by zajímalo jestli někdo hrál FIFA14 na X360 a tedkon hraje FIFA14 na Xone... jaké jsou hlavní rozdíly, co je poznat a co ne...jestli se něco stalo s fyzikou a chováním hráčů/míčů co publikum a atmosfera, nějaké postřehy pro ovládání hlasem atd atd... :-)

Zase jsem něco sepsal, ale jen zevrubně, ale třeba pomůže: http://matejgottwald.wordpress.com/2013/12/05/dal-zkuenosti-s-xbox-one-ovladac-forza-5-ryse-fifa-14/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu