Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox One přichází


Ravendhi

Recommended Posts

2vs 1 se da ted hrat jako co-op online season. FUT mne nebavi hrat znova na fifa 12 jsem si vystavel krutej mancaft, ale nechce se mne to zase davat od znova a pak to hrat proti tem nerealnejm tymum, kde si kazdej nacpe x hvezd, to je o nicem.

mne bavi realny tymy se soupiskama odpovidajicima skutecnosti.

jinak co mne neskutecne stve, ze ten online hraje vetssina lidi se zpanutejma asistentama. na manual to nehraje defacto nikdo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

jj to se dá ... já měl FURT 12 13 a ted aj 14 ....dycky si dokážu udělat fakt pecka tým, ted už jsem tak daleko že mám v FUTku 3 bomba týmy ( Angl. liga, Nem. liga, Špan. liga ) z An a Nem mám fakt brutálk že lepší skoro nejde, jen prostě ty ultra mega hvězdy, nereálné koupit, pač na to nenašetříš nikdy, musíš mit kua luck na balíček no :D ... což sem měl iba 1* a to že sem dostal Reuse, který normálně stojí 95k !!!! noo pak jako chtít Riberyho atd otázka aj milionu no ...

Jako ale mít jen dobré/super hráče nestačí, je to o umění hrát... kolikrát sem dostal soupeře a koukám tým hvězd jak prase..tak sem dostal bobky :D ...a týpek to v 30. minutě vzdal za stavu 0:3 ..tak že o tom to není :D

Jop asistenti... si dycky říkám... kua jak že zvládá mě presovat s 3 hráči najednou a tak rychle... to je ono no :D :D ty je máš uplně vypnuté všechny...aj nahrávky, střely vše?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam plny manual na vsechno, akorat strely mam semi-assisted. kdyz jsem je hodil taky na manual, tak mi prislo, ze se t chova divne,protoze ikdyz jsi s citem zamiril treba z vapna na branu, mel dobrej smer , silu atd., tak to borec vystreli uplne mimo. je to extremne citlivy na smer a obcas to lita uplne jinam. to samozrejme i nahravky, ale kdyz si vypracujes treba 2 sance za zapas a skonci to vzdy strelou natribunu, tak to nema smysl tak hrat. nahravky obcas taky zajebu, to na tom manualu a s vypnutym assistentem sily obcas holt tak je. :)

jeste co mne na te fife14 a Xboneu extremne vytaci je nemoznost mutnout protihrace.Vcera nejakej ♥♥♥♥♥ celej zapas poustel furt dokola ten song,myslim Miley Cyrrus,jak se ta houpe na te kouli. Tak aspon, ze jsem ho porazill, s Bayernem 0:1.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

musím potom vyzkoušet ani nevím jak mám nastaveno že oboje na semi-ass, mrknu pak ... ale střely na manual bych taky neměl...to jsem testoval u NHL a skoro nikdy sem netrefil bránu :D :D tak že vím o čem mluvíš. Ale ty nahrávky by se dali, muže to bejt lepší v tom že když hraješ proti PC, nebude ti tolik vychytávat směr? pač dopředu ví kam to přesně půjde? na Legendární úrovni jsou ti hráči fakt chytří :D a dopředu ví skoro kam to nahraju...(dycky to jde jakoby přesně na hráče) a ten lojzic ještě stojí a čeká až mu to přistane na nožiččce a protihráč ho přeskočí...

to si děláš pwdel? :D no lol ...mě se stalo taky párkrát, že nějakej vocas mi celej zápas zpíval, druhej nadával, jeden furt machroval nakonec dostal čočku :D :D ... ale 0:1 skoro nikdy nehraju tyo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na manualu ty balony nelitaji po tech, jakoze neviditelnych kolejich. kdyz odehrajes 100 zapasu, tak presne poznas, kdo hraje na jakej mod, podle toho kudy ty balony chodi. ale proti komplu nehraju, takze je to jedno a na onlineu o vyhre rozhoduje vic faktoru.

vysledek 0:1 je krasnej, za predpokladu, kdyz vidis po par minutach hry, ze asi prohrajes, takze diky defenzivni taktice to ubranis a pak z brejku das viteznej,. to je moje tradicni taktika na borce, kteri vysiraj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to si musím vyzkoušet :D :D ... já hraju FUT jak offline ligu kde jsem v DIV2 a tak online DIV10 a hraju online turnaje... na online ligu se teprve chystám, sem chtěl nejdřáív dát DIV1 offline a pak jít na online ... ale je to tak kuevsky těžký na ty legendární a ultimátní kompy že sem rád že se v DIV2 udržím :D :D ...

jop tak nějak sem si představoval ten ten průběh, že asi nebušíš abys dal gol a pak 70 minut betonu a odkopávání balonu :D (za jaké týmy hraješ sezonu?)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v online sezone vetsinou hravam za ManUtd, ale s nima se mi zatim moc nedarilo. Po postupu do 8 divize jem spadl zpet d 9, tak jsem vzal vyssi sarzi a hraju s Bayernem, aktualn ojuju o postup do Div5. Kdyz beru repre,tak mne bavi Anglie,a z tech hodne utocnejch tymu Uruguay a Ivory Coast.

Nikdy neberu Barcu, Chelsea, Real, Spanelskou repre.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

KILLER INSTINCT – SABREWULF ZDARMA

http://xboxweb.cz/killer-instinct-sabrewulf-zdarma/

jsem tedkon našel na xboxwebu, tak kdo nemá...tak at stahuje na Xlive pro Xone

mazec, vecer stahnu. jinak diskuzi o fife, pokracujme ve vlaknu hry a prosim moderatora at to tady procisti a presune sem

http://console-forum.net/tema/162651-fifa-14-i-online-turnaju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Tak asi to utichlo pro to, že každý kdo ho opravdu chtěl ho má a pařej :-) Stejně jako já :-) Já bych se opravdu neupínal na vydání zde, jelikož to díky našem sousedům není podstatné. A co se týká ceny bylo by jen velkou náhodou aby to bylo levnější než v okolních zemích. Už by to chtělo ale nějakou novou hru. Pařit stále Ryse a Forzu mě neba :-) i když díky za ně.........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak asi to utichlo pro to, že každý kdo ho opravdu chtěl ho má a pařej :-) Stejně jako já :-) Já bych se opravdu neupínal na vydání zde, jelikož to díky našem sousedům není podstatné. A co se týká ceny bylo by jen velkou náhodou aby to bylo levnější než v okolních zemích. Už by to chtělo ale nějakou novou hru. Pařit stále Ryse a Forzu mě neba :-) i když díky za ně.........

jop a tak otázka...až bude Xone pro CZ v čem to bude jiné, co bude fachat co tedkon nefachá? ... co třeba platba VISA kartou? ...no zřejmě pujdou asi CZ lokace pro nějaké hry, jako Forza, FIFA14 ? nějaké applikace?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli Vy si neděláte nějaké velké naděje :-) Podle mě rozhodně nebudou appky přímo pro CZ, jsme malinký, to samé hry...... To že je munu hry v CZ to bych fakt neřešil, případně že by bylo celá hra v CZ a to si myslím, že na to nemá vliv, zda je Xbon z CZ nebo UK. Prostě ta hra je udělaná v češtině, tak česky bude, nebo se pletu? Platit kartou jak se zde píše není problém, takže jedinej rozdíl je teď v případné reklamaci..........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... že by bylo celá hra v CZ a to si myslím, že na to nemá vliv, zda je Xbon z CZ nebo UK. Prostě ta hra je udělaná v češtině, tak česky bude, nebo se pletu? ..........

Ne, většina her přepíná jazyk podle jazyka konzoly, čili mají v sobě všechny jazyky (např. Forza); některé hry mají nastavení i v nabídkách, případně při startu (např. FIFA, AC apod.), takové hry mají ale obvykle edice pro různé regiony (např. Assassin má CZ jen ve středoevropské verzi).

Ohledně českých aplikací: pokud MS přeloží konzoli do CZ, pravděpodobně bude mít i Skype a SkyDrive v CZ. Jde tu ale spíš o místní aplikace a služby, zvlášť když pro Xbox One je stejně snadné programovat jako pro Windows 8. Mám na mysli potenciálně třeba VOYO apod., ale to je hudba budoucnosti, protože aby udělali aplikaci, musí být dostatek prodaných kusů. A to potrvá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Unikly nějaké informace ohledně oficiální dostupnosti Xbox One v ČR a na Slovensku (a jiných zemích): http://microsoft-news.com/report-microsoft-to-expand-xbox-one-tp-13-more-countries-in-march-and-15-more-in-october/

Pokud je to pravda, skutečně se u nás oficiálně objeví až na podzim.

Pak taky nějaké spekulace o nadcházejících hrách a velkém březnovém update (http://microsoft-news.com/report-first-xbox-one-system-update-coming-in-march-quantum-break-coming-in-holiday-2014-and-more/), kde by 2014 mělo být Halo Anniversary 2 (to by bylo super) a bílé edici s 1TB diskem (http://microsoft-news.com/report-microsoft-planning-to-release-white-xbox-one-xbox-one-with-1tb-storage-later-this-year/).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Knabo: Série bílých Xbox One byla jednak testovací a jednak omezený počet kusů dostali s nápisem "I Made This" zaměstnanci Xbox (pár se jich taky vydražilo). Ale byla na ně pozitivní reakce od lidí, takže nejen, že je možné, že takovou edici MS vydá, ale hlavně pokud je poptávka, mělo by to i logiku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu