Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox One přichází


Ravendhi

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Nové GoW pro Xbox One bude pro MS dělat nové studio (Black Tusk), které složili z veteránů herního průmyslu a celému tomu šéfuje původní šéf vývoje GoW z Epicu. Čili stejná situace jako s Halo a 343 Studios. Jinými slovy: vypadá to dobře!

Podle toho, co se říká, tak nové GoW cca za 2-2,5 roku. Ale je možné, že se značka rozšíří i o jiné žánry, opět podobně jako Halo. Zní to zajímavě!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kendykejnova: Přesně tak, moje slova - já bych byl jedině pro. Halo Wars bylo (ač jsem byl velký skeptik) až nečekaně povedené a nikdy bych nevěřil, že půjde hrát RTS na konzoli. Nicméně když se při vývoji přemýšlí, jde všechno. Sice mě to samozřejmě nebavilo tak jako klasické Halo střílečky (ale to je samozřejmě subjektivní), ale bylo to i přesto, že se nejedná o "můj šálek čaje", velmi dobré. Ostatně podobně hodnotím i Halo: Spartan Assault.

Čili pokud Microsoft udělá GoW RTS (jako Halo Wars) nebo top-down shooter (jako Spartan Assault), neumím si představit, proč bych se měl zlobit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

(For wizaard) jak si psal s tim nakupem ze to mas vyzkousene? Mam par dotazu?

Karta tedy normal funguje? Je jedno odkud nakupuju, pac tato nova konzole by nemela mit region NTSC atd. A kdyz si neco koupim pres ONE napr. UK, pujde mi to pak normal i na CZ az bude spusten v cesku?

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sector: Mám vyzkoušené, lze ale jen přes PayPal (tam je jedno, jakou máš kartu), českou kartu na Xbox Live na Xbox One nedostaneš, protože Ti to nenabídne zemi ČR.

Přidání PayPal účtu:

1) Jdi na Xbox.com a přihlas se.

2) Změň (dole na stránce) region/jazyk na UK.

3) Jdi do My Account.

4) Jdi do Payment & Billing.

5) V účtu na Xbox.com (zase v UK regionu) si změň Billing info (My Account -> Payment & Billing) na nějakou UK adresu.

6) Pro přidání PayPal jdi zase do Payment & Billing a vlevo ve sloupci klikni na Add PayPal. Pak už jen spáruješ PayPal účet. I zde doporučuji (na webu PayPal) pro tohle spárování nastavit nějakou UK adresu (bude se Tě to ptát, jakou invoice address použít, zda stávající, některou ze seznamu, nebo novou - přidej novou).

Je jedno, odkud nakupuješ. Až bude v ČR Xbox One oficiálně, vše, co jsi nakoupil, Ti samozřejmě zůstane (jen některé hry budeš mít navíc v CZ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No lidi, já vám nevím...mám X360 a jsem spokojený, ale už mi došla s Microsoftem a Xbox One trpělivost....čekat do října na Xbox One až tu bude oficiálně??????? to jako ♥♥♥♥♥ si dělají prdel? Ten výkon ve hrách to je taky hrůza. Panebože na co ti pitomci z Mrkvosoftu mysleli? Proč dali ke každému Xku kinect?????? Proč panebože proč? Teď mi budou všechny nahrané Géčka na ♥♥♥♥♥, protože si asi koupím PS4. Fakt to jebu....Sony bude mít i lepší exkluzivity.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Funkelgwer: Čekat do podzimu nemusíš (ceny, záruka i nákup z UK i Německa jsou OK, nově i CZ Mironet), výkon je v pořádku, i když nižší než na PS4 (jde o to, co je pro Tebe důležité), Kinect je hlavní inovace Xbox One a jedině přibalením ke každé konzoli se může prosadit. Pokud nechceš Kinect, nezajímají Tě nové funkce Xbox One a záleží Ti hlavně na maximálním (i když oproti PC stále směšném) výkonu, kup PS4.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lidi hadate se zbytečně, ps4 je výkonnější nez xko a o dost. uz jen ramka je lepší a grafika je o hoodne lepsi nez ma xko. to musi uznat kazdej kdo viděl na netu technické specifikace. a kdyby to nebyla pravda tak Microsoft by uz tolik netaktoval gpu ted uvolnuje výkon z kinectu.a uz nevi co:-) a ohledne snímkování se podivej DF.

Odesláno z mého GT-I9505 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

(fot wizaard) diky za odpoved, jeste dotaz. Ja mam na live vedenou ted svoji kartu a udaje Cr., pac jsem nakupoval a jeste nakupuju na 360. To kdyz to zmenim jak si psal a dam ty UK udaje tak to pujde na ONE ale na 360 ne?

A jeste ja na live nevidim hry ktere hraju na one, jen z 360. Jeden kluk psal at si prepnu region na UK nabo tak, ale stejne tam v aktivitach nevidim ONE hry.

A na live 360 mam vedene nejake ty udaje a tak, a na ONE mam v Paymant...americkou adresu, kterou jsem tam asi dal na zacatku, a tu na live nevidim. Mam ji zmenit na konzoli ONE?

Sem do toho nejakej zamotanej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro všechny: Lidi, hlavně tohle téma zase nezačněte zaplňovat zbytečnými hádkami na téma výkonu. PS4 je papírově výkonnější než Xbox One, tečka. Všichni tady se můžeme jen dohadovat, jaký je tam rozdíl doopravdy (protože to není jen o číslech, ale zda ta čísla mají smysl a jaký mají reálný dopad na výkon ve hře a v jednotlivých oblastech hry). Nehledě na to, že hádat se o výkonu mezi konzolemi je zcela k smíchu, když v nich je (a ještě nějakých 5-8 let bude) grafika srovnatelná s PC grafikou do 3 000 Kč.

Sector: Odpovím Ti velmi jednoduše - obchod pro Xbox One a Xbox 360 je oddělený, stejně tak sítě. Proto nevidíš hry na webu apod. Zároveň jsou oddělené regiony a měny, pokud přepneš xbox.com na UK, uvidíš platební údaje a metody pro UK region (nijak neovlivňují CZ region). Jakmile přepneš do CZ, uvidíš nastavení pro CZ. Čili když změníš údaje pro UK (co máš na Xbox One), neovlivníš tím CZ nastavení na Xbox 360.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zafata: V žádné hře, pokud tu volbu hra nemá přímo v menu, čeština nejde. Forza 5 ji v sobě má, ale přepíná se podle nastavení konzole (dokud nepůjde konzole přepnout do češtiny, nepojede ani Forza česky). V AC4 je čeština jen v CZ verzích, takovou na Xbox One neseženeš. Aplikace NHL pro Xbox One, pokud vím, (zatím?) není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechápu proč neudělají ty konzole výkonější, když tu jsou 10 let.....

Ten vykon je skoda no :-)))

Ale kdyz si chci zahrat hru tak si vzdycky radeji vyberu pc kde bude hra lepe vypadat, budu moct pouzivat mys a kdyz budu chtit gamepad tak ho muzu pripojit klidne taky a hrat na telce. (Nehlede na to by mi na cbocu ani ps4 nefungovala g13 a bez ni by se mi hrali dnesni konzolivky fakt blbe)

vyhodu konzole vidim v soucasny dobe snad jen v tom ze ma teoreticky nizsi porizovaci naklady i kdyz to taky nemusi bejt uz uplne pravda, nhl si na pc nezahraju (a dalsi exkluzivky) a jako jedinou opravdovou vyhodu vidim kinect, ktery je skvely a na pc k tomu nic neni a jeste je to predrazene kdyz bych ho chtel poridit.

Ja osobne premyslim o koupi pro sebe a otce jen a jen kvuli kinectu a na nic jineho ty konzole ani nejsou s timhle vykonem co maji.

Nehlede na to ze s brzkym prichodem virtualni reality na pc bude mit pc jeste vic na vrch a kdo vi jestli to bude do budoucna fungovat i na xboxu a ps4

Kazdopadne ps4 je treba pro me k prdu:-((( a xbox one ma fajn kinect coz je super zabava a prima pomuckq na cviceni a jeste k tomu ma velky potencial az se jim podari propojeni s tv (ackoliv tady ty vyhody trosku berou dnesni chytre tv a to ze chteji za ty sluzby platit.)

Upraveno uživatelem antarian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Některý ty názory jsou fakt zvláštní... chtěl sem reagovat, ale raději nebudu...pač je zbytečné se hádat, každý má svůj názor a nikomu ho neberu a nevnucuji, tím by se každý měl držet... a taky aspoň nějakých důkazů a podnětů...

Tak jen vložím novej článek, co jsem našel: http://extrahardware.cnews.cz/xbox-one-zvysi-vykon-gpu-na-ukor-kinectu-ps4-zase-doplni-zpetnou-kompatibilitu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jsou docela odvážní že na tak slabém GPU ještě vyhradili 10% pro jiné úkoly. Těch pár procent trošku pomůže, ale na PS4 to nebude stačit ani zdaleka. Výkon GPU XBO je na úrovni hd7770(DDR3), kdežto PS4 se blíží hd7870(GDDR5).

Odesláno z mého GT-I9505 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu