Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox One přichází


Ravendhi

Recommended Posts

dalsi akce na zavvi, pri koupi titanfall bundlu, jedna hra zdarma dle vyberu http://www.zavvi.com/games/offers/xbox-one-bundle.list vychazi to na 13200,

- a to uz je dobra cena za xbox one + 2 hry vhodne cca 3000,-

Upraveno uživatelem wopiczak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

dalsi akce na zavvi, pri koupi titanfall bundlu, jedna hra zdarma dle vyberu http://www.zavvi.com/games/offers/xbox-one-bundle.list vychazi to na 13200,

- a to uz je dobra cena za xbox one + 2 hry vhodne cca 3000,-

A počítal jsi i s dopravou? Jen tak pro info :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

porad mam moznost bez dane a cla mit obe z konzoli, x1 mi je vice po chuti , ale mohl by tam byt problem s necim? uz jsem mel z USA 360tku, a treba RGH kdyz jsem si daval, bylo to peklo..kazdopadne, po uvedeni na trh v CR, bude to jen o nastaveni a nebude mezi tou ofiko ceskou a pripadne moji rozdil? region free uz jsou dnes vsechny hry? A co se tyce napajeciho adapteru, myslim ze snese 100-240V, a lze tak vymenit jen za par korun kabel s nasi CZ koncovkou na 220V?

POtvrdte, nebo vyvedte me z omylu, diky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jediný problém je s napájením - US verze mají 120V adaptér, je třeba pro ČR koupit nový. UK a Německé verze mají evropský, 220V adaptér. Jinak není problém s ničím - hry jsou region free, Store je dostupný s PayPal, až přijde do ČR, bude dostupný i s CZ platebními kartami.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

at je to jak chce, rozhodne se mi to nelibi, zajimavy je, ze az tak vyhodny neni nakup ps4, ale u xboxe za 499 USD Titanfall co bude ted pristi tyden, je to parada..kupoval jsem kdysi noname adapter na 360tku z ebaye, a silne nedoporucuju...tady by chtelo sahnout po originale, co tady nebude nejlevnejsi zalezitost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To právě tak nějak počítám, pocty jsou jednoduchý, vyjde titanfall edice na 10litru. Kolik u nás stoji třeba na czc se můžeš podivat, koukám i na inzeráty, včetně ps4,zatím nejsem Pevne rozhodly pro něco z toho.. Žádný patálie, klik a za pár dni to mam u sebe (samo titana po uvedení za pár dni)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobře, Vídeň, urcite neposle zadarmo, připadne to nemam nejblíže takže bych tam nejel(jestli vůbec posílají). Když vezmu jen tak ze tam jsou 3litry rozdílu, ver tomu ze spouste lidem to za úvahu stoji a jsem mezi nimi, zbytečné dat 14,když muze byt 11.souhlasim s nákupem u nás, to zatím bych nedělal taky vůbec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je možná jedina výhoda, reklamovat to půjde brzy i v ČR, tak tenhle problém zmizí si myslím. Reklamoval jsem zbožím i posíláním po ČR, obecne to není takový problém, alespoň ne zásadní pro me. Jen jina adresa a domluva v cizí řeči :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasný pro nás co umíme anglicky není problém..ale vela lidí na to bude slyšet ... jinak jsem za to taky koupit někde jinde...ale za chvili bude cena padat aj pro české shopy, tak by to nemuselo bejt špatné to koupit tu a mít to "bez starostí" ... včera jsem reklamovat svůj joypad od MADCATZ který mi 2* neuznali u Alzy římo u výrobce v USA :D aby věděl jak se tu chovají dýleři k jejich produktům, fakt ČR je odpad celé Evropy, a všici se tě tu snaží jenom vošulit, to je fakt hnus....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ať to ted dopadne, myslím že ted už v pohodě. Tohle je detail... Spíše celkove přemýšlím, kterou konzoli,) kdyby byla jen jedna. Pro me značka ideal) nevím jestli kinect za to stoji, celkove se mi libi více jako multimediální reseni doma x1,u ps zase cena a jeho výkon lehce vyšší na druhou stranu, který nemusí ale na hry mit vůbec vliv. Mi praskne hlava)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

noo snad jo...překládal sem sepsanou A4 papír s popisemchyby co ten joypad dělá, tu v Alze mě poslali do řiti, že je to běžně opotřebované a že test funkce ok... omg... tak uvidíme... jinak já mm jasno že chci Xone, měl sem kdysi PSone a pak PS2... ted 3 roky na X360 a pro mě je to jasný volba... imho kinect je pořádná mrda a kort kinect2 pro Xone ... včera sem na X360 hrál FruitNinja, možná znáš z telefonu jak sekáš ovoce ...hráli sme s přítelkyní proti sobě na rekord, sranda... :D :D ...

ted někdy v březnu má vyjít ten velkej opravnej pack pro Xone: http://news.xbox.com/2014/03/xbox-one-march-update ...tak to zase bude o něco lepší !!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, taky je favorit spíše xko, mel jsem taky dlouhé roky ted x360, kinect třeba ta olympiáda byla paráda) tohle chváli ještě více, málem bych zapomel na ovladač, který je asi taky lepší, dualshock znám ale jen z ps2 :)) trosku retro už.. Vlastně co by me mohlo umlatit se rozhodnout pro ps?) nějaký tipy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jaroo: Hlavní věc, kterou musíš rozhodnout, je, co je pro Tebe důležité. Pokud "jen" hraješ hry a je pro Tebe důležitá grafika/rozlišení, ber PS4. Jinými slovy pokud Ti nikdy nechybělo nic kromě her, ber PS4 celkem bez váhání, dokonce i nový DualShock 4 je velmi dobrý (pro mě stále ne tak dobrý jako Xbox One ovladač, ale je řádově lepší než předchozí DualShocky). V Xboxu One je ale obrovský potenciál co se Kinectu a software týče (podívej se jenom, co teď MS přidal v březnovém updatea to máme jen 3 měsíce od uvedení konzole), navíc má kvalitnější hardware (neplést s výkonem, prosím!!) - např. řádově lepší Wi-Fi kartu, lepší návrh a kvalitu chlazení, kvalitnější zvukový procesor apod. Třeba jen sázím na špatného koně, protože do budoucnosti nevidím (ještě za námi není ani rok z nové generace, nejdřív po roce, dvou letech budeme vědět, kde jsme).

Jinak servisní centrum Xbox One pro celou Evropu je v Praze. Reklamoval jsem nedávno ovladač a bez problému. Mám ale Xbox One z UK - nevím, zda by hrálo roli, pokud by byl z USA. U mě koukali jen na mou adresu, ne na to, kde jsem konzoli koupil nebo odkud je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu