Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox One přichází


Ravendhi

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...

takze fajn :-) odzkouseno prvni pripojeni :-)

TV beha pres xbox bez problemu (satelitni vysilani), sparovanim opravdu na xbox off vypnu vse a nebo zapnu (vcetne repro soustavy, tv, satelitniho tuneru).Soucasna nevyhoda je ze nevim prozatim jake vsechny "povely existuji pro ovladani TV" a nemam napriklad potuchy jak prepnout kanal. (zrejme to ani bez one guide, ktera u nas zatim neni ani nejde).

Voice ovladani funguje slusne, ale jediny prikaz, ktery mi to a ne a ne brat je XBOX ON :-((( (ten mi to vezme snad na po dvacate) a vsechny ostatni prikazy to bere hned, jen jsem musel prekalibrovat, aby nevadil zvuk repro a "xbox me vnimal". Kazdopadne ten XBOX ON to je teda fakt peklo ... fakt nevim co rikam blbe :-) (musim se kouknout na spravnou vyslovnost ON :-))) )

Jinak jsem se k nicemu moc nedostal, protoze nez nastahuju hry tak to bude jeste chvili trvat. Tak jsem si zkusil jen XBOX fitness a ten neni rozhodne spatny :-)

ps. No ma to nakroceno spravnym smerem :-) (kdyz trochu doladi ty TV funkce tak nemusim vstavat z gauce, kdyz budu mit na stole ovladac :-) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pod 10 tisic to si se asi nekde prastil :lol:

Vsak je to microsoft nejvetsi dojič peněz v hernim prumyslu :lol:

Ja mam Xbox one a zatim to vydim ze to bude ta nejdrazsi verze Avermedia karty - neboli budu pres to streamovat PS4 hry (bohuzel i mistr se nekdy utne a pak nestreamuje ve full hd)

Neumi to usb sluchatka,neumi to ve hrach full hd neustale vas to sleduje - co to je? :lol:

Btw wizaard mel docela dobry shrnuti proc PS4 x Xbox One (Nebo taky ne :lol: )

Upraveno uživatelem Panther
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to si ani nemyslim jak muzes videt i tu na foru se tu hodne lidi vyjadrilo v tom vyznamu jako ze xbox one hry jsou jako bonus k ty multi medialni stanici :)

Ale cena je to dobra u nas to urcite ale za tuhle cenu nesezenes. Kdyztak doporucuju Amazon.co.uk odtamtud vam to v klidu prijde do cr bez problemu :)

Dobre tak pry ne @wizzaard: proto vsech co se zeptam reknou ze by konzoli nechtelo a kdyz uz tak PS4, pokud tedy rovnou nereknou ze by chteli PS4. Kdyz jsem jim rekl aby si koupily xbox one ze neco zahrajem tak se mi doslova vysmali ze by si to nekoupily. (Tento "pruzkum" je delan na IT skole oboru 3-4 rocniku a neni to zadny hate na xbox vsak ho taky vlastnim jen ten wizaard je proste adorable ) Abych se vyjadril k otazce Xbone a hry. Moc nechapu pokud chces na hry xbox one kdyz predpokladam vsichni mate buch vi jak velky televize ve full hd apod. a to xbox one neumi. Jediny co pochopim je pokud jste xboxovy tzv. Fanboys a jako mate radi tu znacku rozlozeni ovladace a ostatni okolo vas maji xbox one (coz pochybuji ale s x360 to je velmi pravdepodobny).

Whatever uzijte si hrani na jakekoliv konzoli ci PC.

Upraveno uživatelem Panther
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panther: Jen detail - nikdo se nevyjadřuje, že hry jsou u Xbox One bonus k multimédiím. Prosím, přestaň tu zase zbytečně vířit vodu! Vše, co tu padlo - a co je pravda - je, že PS4 je mašina na hry, Xbox One má hry jako jednu z funkcí, na stejné (nebo podobné) úrovni jako ty funkce ostatní. PS4 je v podstatě stejný jako PS3 nebo Xbox 360 - máš tady herní mašinu, která na vedlejší koleji umí taky další věci. Xbox One má vše, co umí, na stejné úrovni.

Edit: Říkat mi, že jsem "adorable", mohou jen dva lidi na světě (i když by to asi řekli česky) a Ty mezi ně nepatříš. Zbytek jsou zase nějaké neuspořádané školní výlevy, na které reagovat nebudu. ;-)

Upraveno uživatelem wizaard
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu