Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox One přichází


Ravendhi

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

To je fajn, že se připojíš, čím víc tím lépe :-) To že jsem magor, mi říká ta moje taky pěknou řádku let a když musíš, tak musíš, uplně tě chápu. Když jsem si v loni před Vánocema jel z Prahy do Němec taky si ťukala na hlavu ;-) Co se týká tvého dotrazu na použití One jako MMC, tak to lze, ale zatím s menšíma úskokama, to znamená, že pokud chceš pustit film ze sítě, program na to na One nenajdeš (zatím - mělo by se změnit v dohledné době), ale pokud máš chytrej telefon, tak se to dá s použitím programu očúrat. Co se týká televize tak mě to s O2 nejde, teda po zaopjení tam obraz jaký si je, ale kvalitou asi jako když si člověk pouštěl za dob husara klacka zakodované nemravné obrázky ;-), takže jsem do dál neřešil.

Presne tak...Kdyz musis tak musis [emoji1] ..Jsem rad ze nejsem jedinej...Pravda je ze chci konzoli a hlavne Forzu...Dodnes hraju 4 dil a ta petka me laka... Navic bych si taky rad konzoli vyzkousel a sam si udelal nazor...Ten silenej hate kterej vsude na hernich webech probiha je fakt nechutnej a neverim ze je to masina k nicemu atd.jak vsichni (hl.ps fanboys) rikaji... Pravda je ze MS me taky nekolikrat slusne vytocil,ale porad mu davam sanci...Snad casem prijdou nejaky poradny exclusivní tituly a podpora apps pro Čr...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cus parmeni [emoji1] ... Tak se k Vam pristi mesic nejspise pripojim...Sice jsem chtel v pc obmenit svou zastaralou gtx580 ale po chvilce padla volba spise na Xbox...a Forzu [emoji1] ...Sice mi manzelka rika ze jsem totalni magor , kupovat si konzoli jen kvuli jednomu titulu...ale co...O tom to taky je ne? ...Navic me teda laka i Ryse a QB...

Koukal jsem ale,ze to tady celkem umrelo...

Jinak chci se Vas zeptat tech kteri maji konzoli delsi dobu.Jak to vidite s konzoli do budoucna?Koupili by jste znovu? Ja ted delsi dobu deni ohledne Xka nesledoval tak ani nevim co je aktualni atd...Jedine snad co jsem postrehl tak EA access nebo jak se to jmenuje mi vychazi jako celkem zajimava sluzba... A co podpora aplikaci atd..uz se da Xko opravdu pouzivat jako plnohodnotne multimedialni centrum? Diky

http://majornelson.com/2014/08/15/xbox-one-system-update-now-available-preview-members/ nejaky to info :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cus parmeni [emoji1] ... Tak se k Vam pristi mesic nejspise pripojim...Sice jsem chtel v pc obmenit svou zastaralou gtx580 ale po chvilce padla volba spise na Xbox...a Forzu [emoji1] ...Sice mi manzelka rika ze jsem totalni magor , kupovat si konzoli jen kvuli jednomu titulu...ale co...O tom to taky je ne? ...Navic me teda laka i Ryse a QB...

Koukal jsem ale,ze to tady celkem umrelo...

Jinak chci se Vas zeptat tech kteri maji konzoli delsi dobu.Jak to vidite s konzoli do budoucna?Koupili by jste znovu? Ja ted delsi dobu deni ohledne Xka nesledoval tak ani nevim co je aktualni atd...Jedine snad co jsem postrehl tak EA access nebo jak se to jmenuje mi vychazi jako celkem zajimava sluzba... A co podpora aplikaci atd..uz se da Xko opravdu pouzivat jako plnohodnotne multimedialni centrum? Diky

Ahoj, já musím říct, že jsem plně spokojen s Xboxem :-)

Funguje tam plno aplikací ale musíš mít nastavený region UK. Je tam i česká lokalizace ale tam ještě nic není. Aplikace jak Twitch, Youtube, IE, BluRay přehrávač atd. Jsou samozřejmostí.

Co se RYSE týče tak to byla jedna z prvních her co jsem hrál a musím říct že grafikcy jsou to orgie a i příběh je luxusní :)

Takže neváhej a kupuj :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já hrál první Forzu, ale jen proto, že byla v balení. Je to ale velice dobrá hra. Ale co se týká RYSE, tak to je něco parádního. Teda grafika. Příběh dobrý, ale to patří jinam. Takže kupujte všici, ať nás je hodně. Já teda čekám na NHL15, jsem natěšenej jak malej kluk. Kvůli tomu jsem si to koupil hned po vydání, to jsem ale nevěděl, že NHL14 nebude........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si dneska udelal novej ucet a stahnul 2 aplikace na android...musim rict ze ty appky jsou fakt paradni...Ale tohle MS vzdycky umel...Kdyz to srovnam s PS aplikaci ( snad nebude nekomu vadit ze srovnavam s ps)tak ps je opravdu chudej pribuznej..Zeptam se je tu jeste nekdo kdo planuje koupit konzoli na launch?Jinak se jeste zeptam na jedno...Jak vypadaj achievmenty a Avatar? Libilo se mi pouziti Avatara ve hrach napr.v Grid 2 jak se panacek houpal na zrcatku...kravinka , ale me se to libilo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si dneska udelal novej ucet a stahnul 2 aplikace na android...musim rict ze ty appky jsou fakt paradni...Ale tohle MS vzdycky umel...Kdyz to srovnam s PS aplikaci ( snad nebude nekomu vadit ze srovnavam s ps)tak ps je opravdu chudej pribuznej..Zeptam se je tu jeste nekdo kdo planuje koupit konzoli na launch?Jinak se jeste zeptam na jedno...Jak vypadaj achievmenty a Avatar? Libilo se mi pouziti Avatara ve hrach napr.v Grid 2 jak se panacek houpal na zrcatku...kravinka , ale me se to libilo...

Jake aplikace myslis? abych si je mohl stahnout taky :D jinak ja cekam taky, az to oficialne vyjde u nas a hned si pro to pobezim :D a tusim, ze tak to ma naplanovane i Tommy33

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jake aplikace myslis? abych si je mohl stahnout taky :D jinak ja cekam taky, az to oficialne vyjde u nas a hned si pro to pobezim :D a tusim, ze tak to ma naplanovane i Tommy33

Xbox Smartglass a My Xbox live...Jinak cetl jsem ze smartglass by mel snad jit jen na tablety a telefony s displayem 5,5 palce a vyssim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SmartGlass pro Xbox One mám asi půl roku ne-li dýl a funguje pořád super. teď je konečně i pro český marketplace a funguje na každím zařízení s adroidem 2.2 a výš. Člověk se tam může dívat na své klipy, kupovat hry, zprávy, dívat se co dělají ostatní, achievmenty atd. Super věc :) Navíc ten remote ovladač je super hlavně pro psaní na konzoli atd. Můžu jen doporučit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jake aplikace myslis? abych si je mohl stahnout taky :D jinak ja cekam taky, az to oficialne vyjde u nas a hned si pro to pobezim :D a tusim, ze tak to ma naplanovane i Tommy33

jj přesně tak, už se nám to blíží ...dneska jdu prodat poslední balíček her na X360 :D za těch pár dní aj samotné Xko, už se nemohu dočkat !!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu