Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox One přichází


Ravendhi

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jo jo mám není problém :) A aby to nebylo tak od tématu tak jak se těšíte a na co se těšíte v řijnové aktualizaci :) A co tak čekáte nebo co by mohl MS přidat updaty do konzole?? Mě by třeba bodlo kdyby menu bylo v CZ, ale to se nedočkám. Ale spíš mě zajmá že má přijít update, který má dohnat rozlišení v některých hrát to by bylo super si myslím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo mám není problém :) A aby to nebylo tak od tématu tak jak se těšíte a na co se těšíte v řijnové aktualizaci :) A co tak čekáte nebo co by mohl MS přidat updaty do konzole?? Mě by třeba bodlo kdyby menu bylo v CZ, ale to se nedočkám. Ale spíš mě zajmá že má přijít update, který má dohnat rozlišení v některých hrát to by bylo super si myslím.

okis tak že po kolem 9té sraz :D :D

k tomu update ... já myslím si že menu v CZ vubec nebude, ten si nedokážu ani vzpomenout estli na X360 bylo ... mohlo by přibýt víc popisů her v Marketu v CZ když už by teda dělali to meníčko .... jinak si myslím že budou vylepšovat přehrávání mp3,avi, mkv,cda a dalších multimedií tak jak chtěli ... a jak jsem četl, tak že by se dali dělat screeny, menit témata a ruzné barvy na dashboardu, a vytvořit si ho tak "jak chceš" .)) to bych uvítal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak ten říjnový by měl upravovat snap a další věcičky okolo toho viz. videjko. A někteří už update mají nevím jak je to možné, ale je :D : http://xboxweb.cz/rijnova-aktualizace-pro-xbox-one-je-venku/

Jinak to s tím rozlišením jsem četl někdy teď, ale už nevím kdy přesně :/ Ale pamatuji si že to mělo bát u BF4 a dalšách her.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to jsem moc posranej a bych si koupil Outlast, ale přeji příjemnné hraní je to super hra (koukal jsem na videa LP)

Co se týká toho vzhled, to bude super a screenshot bude taky dobrej a bude se hodit :) A taky by mohli udělat to že by hlasové ovládání fungovalo i normálně na mikrofon nebo to jde ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mluvím dycky tak hlasitě, že to slyší kinect :D ... tak že netuším estli to snímá aj headset ... a já bych etě chtěl, aby v dalším měsící byla aspon nějaká pořádná hra v GOLDu :D ... a něco jako že by sis přidal hry do "oblíbených" a xbox by ti u nich sám hlídal aktualizace, addons (Forza5), DLC, patche, videa a vše možné :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro zavodniky : Firma Fanatec prida podporu svych volantu pro Xbox one...

www.fanatec.com/forum/discussion/144/fanatec-products-on-xbox-one-update

Cena volantu Forza motorsport vcetne pedalu jiz kolem 250euro,coz je velmi prijemna cena+ moznost rozsireni o radici paku a dalsi veci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu