Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox One přichází


Ravendhi

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Čaute, jakto máte s těma mkv přes DLNA? Někde jsem tady četl, že prý to nefunguje a že xko nestíhá vetší bitrate atd a bla bla bla. Musím teda podotknout, že je to v klidu, zkoušel jsem streamovat 35GB MKV v DLNA přes WD My Cloud s bitratem kolem 30k, všechno plynule a bez zadrhávání. Přišlo mi to právě divné, protože můj BD přehrávač za cca 2500,- to stíhá s přehledem.... Jaké jsou vaše zkušenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kluci ...blbne mi leven analog na gamepadu... jeho uchycení, je takovej uvolněnej oproti pravému, nebo druhému ovladači ... chtěl bych ho zkusit reklamovat ... mám reklamovat kde jsem koupil, a nebo nějak přes MS to poslat někam ???

Díky za info

EDIT:

našel jsem toto:

http://www.hrej.cz/novinky/2013/12/30/caste-problemy-xbox-one-ovladace-31919/

to že ovladač vrže na pravé straně, jakoby nebyl pevně usazen jsem vzal jako fakt, ale levej analog kterej se i mě zasekává a jeho uchycení není idealní, to není moc dobré.... no tak že reklamace

Upraveno uživatelem Tommy33
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj přesně to co mám já ... tak sem chatovat s US supportem a normálně mám vyplnit online reklamaci na příslušenství a poslat jim to ... říkal že normálně to zvládají nahradit do 28 dní, ale že si mě poznačí a zkusí zaurgovat... tak to tam nahodím až budu doma, pač X1 nemám reglou na to jejich webu ... ale co psal, tak toto je jako běžná závada hardwaru, tak že o tom ví

Strejda999, doporučil bych taky poslat na reklamaci .)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu