Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox One přichází


Ravendhi

Recommended Posts

Sice teď poprvé bude zpoplatněné online hraní ale jak jsem pochopil tak to PS+ stojí na rok 1300 kč a na začátku roku 800-900 kč a je to celkově určitě lepší než xbox GOLD.

Znova trošku fanboyizmu čo? :) M$ tuto generáciu síce pokazil, ale kvalita Live a PSN sa snáď ani nedá porovnať.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

A jeje zasy ty stejen fanboyovske kecy, jak kdyby se poustel zaseknuty gramofon …

Xbox One je také konzole, co ma navíc multimediální funkce (zajimave, ze to PSkarum nevadilo u PS2 a PS3, no ted je to zniceho nic nevyhoda)! A ano, tech 10 lidi bude mit skutecne pristup ke tvym hram, coz je dost podstatna vyhoda, když se domluvis s kamosema, každý něco koupi a budes mit místo 1 hry hned 10her

Krabino: v sem je lepsi? Snad ne v kvalite hrani :-) ke Goldu budes také dostavat hry zdarma, něco mi tu unika, ale mam pocit, ze kdo chce psa bit, hul si vzdycky najde!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jirik: nevim v cem,psal jsem ze jsem to tak pochopil-nekdo to psal .. po PS1 jsem mel xbox360 ale nedavno jsem ho prodal protoze grafika uz byla propastna oproti prumernemu PC dnesni doby a GOLD jsem nevlastnil.

pochybuju ze to tak je s tou jednou hrou pro deset lidi.... to není možné protože microsoft jsou vyděrači a nechají si platit úplně za všechno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jeje zasy ty stejen fanboyovske kecy, jak kdyby se poustel zaseknuty gramofon …

Xbox One je také konzole, co ma navíc multimediální funkce (zajimave, ze to PSkarum nevadilo u PS2 a PS3, no ted je to zniceho nic nevyhoda)! A ano, tech 10 lidi bude mit skutecne pristup ke tvym hram, coz je dost podstatna vyhoda, když se domluvis s kamosema, každý něco koupi a budes mit místo 1 hry hned 10her

Krabino: v sem je lepsi? Snad ne v kvalite hrani :-) ke Goldu budes také dostavat hry zdarma, něco mi tu unika, ale mam pocit, ze kdo chce psa bit, hul si vzdycky najde!

Je tam psano ve stejnem dome. Takze maximalne soused na stejne IP adrese

Mas strach ze prijdes kseft s prodejem ms bodu?:D

Upraveno uživatelem valis1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jeje zasy ty stejen fanboyovske kecy, jak kdyby se poustel zaseknuty gramofon …

Xbox One je také konzole, co ma navíc multimediální funkce (zajimave, ze to PSkarum nevadilo u PS2 a PS3, no ted je to zniceho nic nevyhoda)! A ano, tech 10 lidi bude mit skutecne pristup ke tvym hram, coz je dost podstatna vyhoda, když se domluvis s kamosema, každý něco koupi a budes mit místo 1 hry hned 10her

Krabino: v sem je lepsi? Snad ne v kvalite hrani :-) ke Goldu budes také dostavat hry zdarma, něco mi tu unika, ale mam pocit, ze kdo chce psa bit, hul si vzdycky najde!

MS sám řekl (a kdo sledoval představení tak mu to neuniklo) že do doby !!! než vyjde Xone , tak budou lidé s gold účtem dostávat 2 hry zdarma každy měsíc.To ovšem neznamená,že po uvedení nové konzole na trh to bude MS dál podporovat.A osobně silně o tom pochybuju.Jinak s těmi 10 práteli jsi mě pobavil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://news.xbox.com/2013/06/license tady je to psano....

O Gold a hry zadarmo strach nemam, nikde taky neni psano, ze se to nerozsiri na Xbox One (treba to pak bude pouze na X One), kdo vi, zatim netreba delat unahlene zavery...

A o muj prodej Goldu a Pointu se nebojim, ja jich prodam jen par za rok (napr na tomto servru je to rovna 0) :-)

Upraveno uživatelem jirik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jirik: Give your games to friends: Xbox One is designed so game publishers can enable you to give your disc-based games to your friends. There are no fees charged as part of these transfers. There are two requirements: you can only give them to people who have been on your friends list for at least 30 days and each game can only be given once.

OK Jsem looser :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PS4 LineUp

Exclusives:

  • Basement Crawl
  • Driveclub
  • Infamous: Second Son
  • Killzone: Shadow Fall
  • Knack
  • The Order: 1886
  • Secret Ponchos

Multi-console PlayStation 4 games:

  • Assassin’s Creed IV: Black Flag
  • Battlefield 4
  • Blacklight: Retribution
  • Call of Duty: Ghosts
  • Carmageddon: Reincarnation
  • Contrast
  • The Crew
  • Cyberpunk 2077
  • Daylight
  • DC Universe Online
  • Deep Down
  • Destiny
  • Diablo III
  • Doki-Doki Universe
  • Don’t Starve
  • Dragon Age: Inquisition
  • Dying Light
  • The Elder Scrolls Online
  • The Evil Within
  • FIFA 14
  • Final Fantasy 14: A Realm Reborn
  • Final Fantasy 15
  • Galak-Z
  • Hohokum
  • Just Dance 2014
  • Kingdom Hearts III
  • Lords of the Fallen
  • Mad Max
  • Madden NFL 25
  • Marc Ecko’s Getting Up 2
  • Mercenary Kings
  • Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
  • Mirror’s Edge 2
  • NBA 2K14
  • NBA Live 14
  • Need for Speed: Rivals
  • Oddworld: Abe’s Oddysee New N’ Tasty!
  • Outlast
  • The Pinball Arcade
  • PlanetSide 2
  • Primal Carnage: Genesis
  • Project: Heart and Soul
  • Ray’s The Dead
  • Rocketbirds 2: Evolution
  • Shadow Warrior
  • Skylanders: Swap Force
  • Sniper Elite 3
  • Super Motherload
  • Thief
  • Tiny Brains
  • Tom Clancy’s The Division
  • Transistor
  • Trials Fusion
  • UFC
  • Warhammer 40,000: Eternal Crusade
  • War Thunder
  • Warframe
  • Watch Dogs
  • The Witcher 3: Wild Hunt
  • The Witness
  • Wolfenstein: The New Order

XBOne LineUp

Exclusives:

  • Below
  • Crimson Dragon
  • Dead Rising 3
  • D4
  • Fantasia: Music Evolved
  • Forza Motorsport 5
  • Halo
  • Killer Instinct
  • Kinect Sports Rivals
  • LocoCycle
  • Minecraft: Xbox One Edition
  • Quantum Break
  • Ryse: Son of Rome
  • Sunset Overdrive
  • Zoo Tycoon

Multi-Console:

  • Assassin’s Creed 4: Black Flag
  • Battlefield 4
  • Call of Duty: Ghosts
  • Carmageddon: Reincarnation
  • The Crew
  • Cyberpunk 2077
  • Destiny
  • Diablo 3
  • Dragon Age: Inquisition
  • Dying Light
  • The Elder Scrolls Online
  • The Evil Within
  • FIFA 14
  • Final Fantasy 15
  • Just Dance 2014
  • Kingdom Hearts 3
  • Madden NFL 25
  • Mad Max
  • Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
  • Mirror’s Edge 2
  • NBA 2K14
  • NBA Live 14
  • Need for Speed: Rivals
  • Plants vs. Zombies: Garden Warfare
  • Project Spark
  • Skylanders: Swap Force
  • Sniper Elite 3
  • Thief
  • Titanfall
  • Tom Clancy’s The Division
  • Trials Fusion
  • UFC
  • Watch Dogs
  • The Witcher 3: Wild Hunt
  • Wolfenstein: The New Order
  • Zumba Fitness: World Party

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jeje zasy ty stejen fanboyovske kecy, jak kdyby se poustel zaseknuty gramofon …

Zaseknutý gramofon jsi tady ty, protože Mrkvosoft stále obhajuješ. Já osobně měl PS3 a přešel jsem na Xbox360 a mám rád obě konzole, ale prostě když ku*wa je XOne ''konzole'' o hovnu, tak můžu vyjádřit svůj názor, ne? Jediný fanboy jsi tady ty, protože stále obhajuješ ty hovna..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O tom vyjadřování už jsem dnes jednou psal,tak se chlapi chovejme jak civilizovaní a né jak nějaká banda facebookovskejch 15letých primitivů...Pravdu mají obě strany,tak nevím co pořád řešíte,někdo chce to, někdo zase to.Mě osobně štve jak to pojal vše Microsoft,bohužel asi nejspíše příjdu o Gearsy,Halo, forzu... se nedá nic dělat čas ukáže,ale hádat se tu mě příjde fakt dětinské...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak toto mě dokáže naštvat. Já v popisu - Xbox360 Slim....a on stejně musí rýpnout, že jsem fanboy, aby nějak dokázal obhájit ten XOne shit.

Já jsem nikdy nebyl jen na jedné straně. Ani u Androidu a iOS jsem nikdy nebyl jen na jedné straně. Prostě co je lepší a povedenější, to podpořím. A né jak někteří, že vím, že např. XOne je shit, ale jsem fanboy a tak ho musím za každou cenu nějak obhájit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu