Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox One přichází


Ravendhi

Recommended Posts

HW specs vůbec nejsou jisté. XONE má problémy a bude se to hasit na poslední chvíli. Kdo ví, čeho se ještě dočkáme.

No neříkal jsem to? Uteklo pár dní a už se začínají měnit pravidla. Než bude XOne opravdu na pultech, do té doby se může změnit ještě hodně věcí, takže nemá smysl se o tom donekonečna dohadovat. Určitě nepatřím k těm, kdo si konzole objednávají v předprodeji. Půl roku po zahájení prodeje můžeme dělat závěry, jestli to za ty peníze stojí nebo ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Není to v pořádku a také si lidé stěžují, jako u případu Linux na PS3. Nicméně, oznámení PS4 proběhlo mnohem lépe, než u Xbone, ten docela narazil na nevůli hráčů. A nejednalo se jen "Sony fanboye", jak se neustále snažíš naznačit, ale i o fanoušky MS.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nanaki, presne. Ja som do predstavenia XBOOOOONE bol na platforme xbox, cakal som ze psko zadupu do zeme, ale to co predviedli a nasledny mesiac jasne rozhodol, ze xboooone urcite nie... to ze to teraz zmenili mi skor hovori, a co ke dpredaju 20 milionov xboooone, prepnu zase prepinac a vsetci chodte dop.dele?:D nie diky, microsoft odo mna nedostane ani korunu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protoze je to stejny jako u Win 8. Snazi se neco vymyslet a posunout celou vec (Metro style) dal. Nicmene spousta lidi a u XOne zlodeju (proc chteji asi vsichni placky ze...), proste brecelo a vyhrozovalo, ze si XOne nekoupi. Me by treba placky vubec nechybely. Proste zapnu a hraju, nemuze se poskrabat, ponicit a podobne, proste jako na PC, kde mam 99% her bud na steamu nebo jinde podobne... Ale kazdej holt neni stejnej, takze kvuli takovym budou porad dal placky... A to ze na steamu jsou akce neni argument, protoze treba by se cena her pro konzole snizila nebo by taky byly podobne silene akce, ale to uz se ted nejspis nedovime.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snažit se posunout nějakou věc dopředu je sice dobrá věc, ale nemůžu jít proti vůli těch, kteří mi tu posunutou věc mají kupovat. To nikdy nefungovalo a fungovat nebude. Respektive bude, pokud zákazník nemá možnost výběru. Zde ho ale má a docela jasně to ukázal.

Disky nebudeš muset používat, stačí si pořídit digitální kopii, které na Xbone určitě budou. A ten, kdo si rád vystavuje hry na poličce, si pořídí diskovou verzi.

Slevy na Steamu ovšem argument jsou. Pokud budu mít dvě verze hry, jednu digitální a jednu diskovou za stejnou cenu, sáhnu po diskové, mám něco v ruce, a můžu si ji vystavit. Pokud ovšem ta hra bude v digitální podobě za polovinu, nebo ještě méně, pořídím si digitální verzi, zase tolik tu krabičku mít v ruce nemusím. Tohle je úspěch Steamu, každoroční vánoční pády systému to jen potvrzují. Slevy můžeš mít na Xbone u DD verzí i těď, co přesně tomu brání? Ale nějak bych o tom pochyboval, stejně jako u PS4.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protoze je to stejny jako u Win 8. Snazi se neco vymyslet a posunout celou vec (Metro style) dal. Nicmene spousta lidi a u XOne zlodeju (proc chteji asi vsichni placky ze...), proste brecelo a vyhrozovalo, ze si XOne nekoupi. Me by treba placky vubec nechybely. Proste zapnu a hraju, nemuze se poskrabat, ponicit a podobne, proste jako na PC, kde mam 99% her bud na steamu nebo jinde podobne... Ale kazdej holt neni stejnej, takze kvuli takovym budou porad dal placky... A to ze na steamu jsou akce neni argument, protoze treba by se cena her pro konzole snizila nebo by taky byly podobne silene akce, ale to uz se ted nejspis nedovime.

este raz tu naznacis nieco o zlodejoch, tak si pridi po facku... mne osobne je ukradnute always online, ukradnuty bazarovy trh, co mi nie je ukradnute je vkuse zapnuty kinect (ano, uz to ♥♥♥♥♥♥vovali, pod tlakom) a co mi nie je ukradnute je bohorovnost microshitu, preto odo mna za xbone nedostanu ani halier.. posledna vec, nechcem mat doma windows, v xbone mi proste je nanuteny, dakujem, neprosim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

este raz tu naznacis nieco o zlodejoch, tak si pridi po facku... mne osobne je ukradnute always online, ukradnuty bazarovy trh, co mi nie je ukradnute je vkuse zapnuty kinect (ano, uz to ♥♥♥♥♥♥vovali, pod tlakom) a co mi nie je ukradnute je bohorovnost microshitu, preto odo mna za xbone nedostanu ani halier.. posledna vec, nechcem mat doma windows, v xbone mi proste je nanuteny, dakujem, neprosim...

pocitam podle tveho stylu, ze gangsta rep u teenageru leti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já vím, o co se jedná, jen jsem chtěl zjistit, jestli má někdo podobnej "názor" jako já... prostě nechápu, proč vůbec M$ udělá takovouhle konzoli, která vlastně ani nenabízí nic moc novýho oproti slimu a ještě je takhle nechutná (teda alespoň mně se vůbec nelíbí)... tak přece buď počkám na XONE nebo zůstanu u slima - popřípadě tlusťocha, ale kupovat ještě mezi slimem a XONEm tenhle paskvil mi přijde naprosto zcestný a opravdu bych chtěl vidět nějaký statistiky prodeje

btw.: http://console-forum.net/tema/158926-xbox-360-e-4gb-ltu

Upraveno uživatelem sovik
link
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To není myšleno tak, že bychom to měli měnit za naše X360. To je jen pro oživení prodejů, současná generace se prodává pořád a bude ještě chvíli prodávat i souběžně s XONE. Je to prostě jenom marketingovej krok, teď můžou napsat do letáků "nový inovovaný xbox" a plno lidí to dětem koupí.

Jinak mně se taky nelíbí :D Zlatej můj xbox Phat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
Ahoj, udělal jsem si web o konzolích, tak nějaké přehledné info najdete zde http://herni-konzole.net/

Web je celkem super, ale udělal bych trošku jiné záhlaví. Ale hlavní je obsah, takže tak. Prostě, když nebude návštěvnost, tak to nesmíš hned vzdát a jet dál. Nikdo nemůže čekat proslavení po 2 článcích. Takže psát a psát a psát :) Ale je to na dobré cestě .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu