Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox One přichází


Ravendhi

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

A není to v podstatě fuck? jestli je tá či oná konzole výkonější?,myslím že se tu hádáte všici k vůli hovnu,raději vyčkejme a pak můžeme srovnávat :roll:

no, zalezi.. ak ti je jedno ze za tie iste prachy (plus minus) dostanes horsie vyzerajucu hru, tak je to jedno:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

majkom: jedna věc je výkon, druhá věc je jestli se vývojáři budou chtít babrat s tím, aby hra vypadala na jedné či druhé konzoli jinak (lépe), myslím si že moc ne = naprostá většina her bude téměř totožná na obou konzolích! ;)

jak babrat - ta ista architektura, ziadne babranie, urobia to lepsie, xbox kde nebude stihat tam len vypnu detaily, ziadne babranie...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je poměrně optimistický pohled na věc. IMO to dopadne přesně opačně, hry budou vypadat stejně na obou konzolích a větší výkon zůstane u PS4 nevyužit. Proč se namáhat, když to není nutné, že?

Dam ti jednoduchy priklad - pc porty vs xbox - proc se namahali?;) kazdopadne to tu nevyriesine, ukaze cas;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A shodou okolností je nejčastější výtka PC hráčů směrem k vývojářům právě odfláknutý port z konzolí, kde hra byla vylepšená opravdu minimálně (či vůbec) a ani zdaleka nevyužívá možnosti moderních PC. A to nejenom co se týká vzhledu, ale i třeba ovládání. Jsou porty, kde se téměř nedá použít ani myš. A ještě navrch často s velkým zpožděním.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předělávka hry z konzole na PC byl vždycky tragická a hra téměř nikdy nevypadala lépe než na konzoli. Má to jednoduché opodstatnění, a to je velký zásah do prostředí hry, což znamená velké peníze. Na to už se vývojáři vykašlali, protože je to zbytečné. Záměr byl pouze aby si hru lidi mohli zahrát na PC.

V posledních letech byl vývoj pro konzole limitovaný zejména výkonem, a proto hry na konzolích vypadaly hůře než na PC. Oproti začátku xboxu bude dnes situace dle mého názoru pozvolně stejná, protože výkonově ani jedna z konzol už teď nestíhá nadupaným PC, nicméně je mnohem levnější a to je základní faktor.

Jak už tady psali nademnou, i když je možná PS4 o něco výkonnější, ve finále z hlediska stejné platformy se vývojáři nebudou chtít zabývat například rozdílným způsobem vykreslování, nebo zapínání či vypínání různých vyhlazovacích funkcí. Rozdíl může být pouze v hrách, které jsou exkluzivní pro PS4 a tím pádem mohou využít veškerý výkon. Problém je, že nebude s čím srovnávat, protože tyto hry nebudou na xboxu.

Obecně je také vidět to, že výkon stroje není přímo úměrný kvalitě grafiky, ale všechno záleží na použitém enginu hry, ten rozhoduje o hratelnosti a vzhledu hry.

No, necháme se asi překvapit jestli v hrách nastane nějaké výrazné zlepšení, nebo to zůstane v podstatě při starém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Herní konzole byla představena převážně jako multimediální centrum- jako v dnešní dobe kdy novy tv dokáží to samý?

Kinect- ta blbost za 4k co me pres rok leží v šuplíku? mít ještě další? tak děkuji nechci, já chci tu dotykovou plochu na ovladači!

Já si chci hrát a né se starat o amíckýho šmíráka domácnosti,hnus fuj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Herní konzole byla představena převážně jako multimediální centrum- jako v dnešní dobe kdy novy tv dokáží to samý?

Kinect- ta blbost za 4k co me pres rok leží v šuplíku? mít ještě další? tak děkuji nechci, já chci tu dotykovou plochu na ovladači!

Já si chci hrát a né se starat o amíckýho šmíráka domácnosti,hnus fuj.

to ja taky, preto po xboxe360 prejdem na ps4:) microsoft ma presvecil:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky půjdu po Xku do PS4 pravděpodobně. Kinect mi stejně jen leží před TV a kdybych chtěl multimediální centrum, tak si koupím třeba Smart TV, ale ne toto. Herní konzole má být jenom na hry. Ti debi*i by fakt neměli nikdy nic měnit, protože co změna to k horšímu. Prostě ať tam v MC už nevymýšlí koko*iny a uvědomí si, že třeba Herní konzole je na hry. Fakt ty peníze jim ovlivnily mozek. Určitě si myslí, že z toho ''multimedial. centra'' vytáhnou prachy, ale to se doufám mýlí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MS trochu zaspal dobu. Multimediální centra se už dávno integrují do TV, takže momentálně jsem v situaci, kdy už ho mám v síťovém HDD playeru, ve smart TV a teď bych to stejné měl mít ještě v hrací konzoli? Trošku přemultimediováno. Takže jestli svou marketingovou strategii chtějí postavit především na multimédiích, tak to mě nepřesvědčilo. Já si chtěl hlavně dobře zahrát a pokud možno s co nejmenšími omezeními. Na to se měli soustředit především, protože to se od hrací konzole očekává. Místo kravinek kolem měli směrovat všechen výkon a možnosti kozole na hru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak není tak těžké koupit ze zahraničí, ne?

No já osobně ze zahraničí nakupovat elektroniku mam celkem strach...co se týče reklamací atd...

Edit : Hezký video od IGN co si od MS nepřeje na E3 :-) : http://www.ign.com/videos/2013/06/04/5-things-we-dont-want-at-this-years-e3-microsoft-conference

Upraveno uživatelem onefootman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky ted přesně nevím jak to bude... Jinak celosvětová zaruka znamená,že pokud si koupim např.v Rakousku konzoli a rozbije se,tak jí můžu reklamovat někde tady v ČR kde je zastoupení?

Jes... ale zalezi to znacka od znacky, napriklad hp notas ked som mal, dva roky zaruka, jeden rok na celom svete, druhy moznost reklamovat len v krajine zakupenia.. neviem ako to ma sony

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu