Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox One přichází


Ravendhi

Recommended Posts

Mam ps4 ale je mi xka skoda.je to take super konzola.skoda ze ro panove v MS podelali.kdyz jsem se jich ptal proc zadna reklama podpora tak rekli ze naco.oni asi tuší ze by to byl zbytečný utrácení penez.kdyz lidem reknu o xbox one tak ani nevedi ze něco takoveho je.ale o ps4 to je jina:) a to jsou normalni lidi žádný parmeni ale chtej neco treba pro deti nebo vnoučka.a vysvetluj jim co je xko kdyz vsude slisi vidi jen ps4.hmm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

V poho, tě beru ;-) Myslel jsem třeba je u FIFA 15 jedna placka je normální a druhá s nějakým ultimate teamem, tak jsem to myslel. Protože jinka na co si kupovat placku, když roční poplatek stojí méně než-li placka a to nepočítám ostatní hry, které můžu hrát ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jo, ale zase teď za ní dám 1500,- a pak jí prodám max. za půlku ;-) Ještě jsem se chtěl zeptat, všem Vám to nabízí update console? Mě nic, jen ovladače, kterej díky zašantročenému kabelu nemohu udělat.

Ty já dělal update minulou středu, tědka v pondělí a dneska, jakože MS se celkem snaží...jo a ten update ovladače, ti tak svítí vždycky jen po připojení kabelu napíše, že není co aktualizovat...

Upraveno uživatelem kucis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jo, ale zase teď za ní dám 1500,- a pak jí prodám max. za půlku ;-) Ještě jsem se chtěl zeptat, všem Vám to nabízí update console? Mě nic, jen ovladače, kterej díky zašantročenému kabelu nemohu udělat.

lepší ked prodáš placku za 750 než když digitální kopie ti bude ležet na HDD, ne? já raději preferuju placky... dohraju/ohraju prodám ... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V poho, tě beru ;-) Myslel jsem třeba je u FIFA 15 jedna placka je normální a druhá s nějakým ultimate teamem, tak jsem to myslel. Protože jinka na co si kupovat placku, když roční poplatek stojí méně než-li placka a to nepočítám ostatní hry, které můžu hrát ;-)

NHL ve Vaultu EA Access určitě nebude hned, momentálně to sice hrát můžeš, ale je to omezené na pár hodin, takže bacha na to :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už ho mám doma a stahuju forzu. 40GB? no budu rád, když to budu mít v pondělí.

Taky vám tak "škvrčí" v konzoli? Připadá mi to jako HDD. Trochu jsem to u nové konzole nečekal.

Dá se stáhnout i nějaká jiná hra než placená, pokud mám nahozenou 14 denní verzi Live?

Pokud by jste si mě do budoucna chtěl někdo přidat, tak nick "RoooSooL" zatím forza 5 a do budoucna Fifa 15

Upraveno uživatelem skolni.flakac
vložení Gamer tagu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už ho mám doma a stahuju forzu. 40GB? no budu rád, když to budu mít v pondělí.

Taky vám tak "škvrčí" v konzoli? Připadá mi to jako HDD. Trochu jsem to u nové konzole nečekal.

Dá se stáhnout i nějaká jiná hra než placená, pokud mám nahozenou 14 denní verzi Live?

Pokud by jste si mě do budoucna chtěl někdo přidat, tak nick "RoooSooL" zatím forza 5 a do budoucna Fifa 15

Tak gratulace[emoji1] ...ja se jedu za chvilku podivat do mesta tak uvidim....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Může mě někdo potvrdit zda je na tom Deadrising 3 opravdu tak zle, že běží v místech i okolo 20 FPS? Přemýšlel jsem nad PC verzí ale tu taky doprasili tak jsem si řekl, že bych si pořídil XONE verzi..Je to takový problém pro hrání? 30 FPS jsem ještě ochotný zkousnout ale 20-25 už je za hranicí..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu