Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox One přichází


Ravendhi

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Proč do Německa? Posílal jsem to do toho servisního centra v Praze. Na lince se mě ptal, zda jsem dal Frankfurt nebo Prahu a vše mi vysvětlil a pohoda. Ono to asi bude do Německa zdlouhavější, nemyslíš? Ale jinak držím palce, ať to máš brzy doma a v pořádku :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uvidíme, kdo ji bude mít dřív a v jakém stavu. Celkem mě to už vadí, člověk si to koupil, aby se seznamoval a zkoušel, hrál než přijdou pecky typu NHL, FIFA a další (ano, jsem sportovní gamer :-)) a teď aby se bál, jestli si vůbec zahraje.

A abych odbočil, přiznám se, že mě mrzí exkluzivní tituly na Xko. Třeba takový PS to je jiný ... The Order, Wild, Uncharted,.. to bude nářez. Ale když to X1 má takový potenciál, skvěle promyšlený live a EA Access. A miluju Fable serii,, to je pro mě srdcovka. No, uvidíme, třeba překvapí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uvidíme, kdo ji bude mít dřív a v jakém stavu. Celkem mě to už vadí, člověk si to koupil, aby se seznamoval a zkoušel, hrál než přijdou pecky typu NHL, FIFA a další (ano, jsem sportovní gamer :-)) a teď aby se bál, jestli si vůbec zahraje.

A abych odbočil, přiznám se, že mě mrzí exkluzivní tituly na Xko. Třeba takový PS to je jiný ... The Order, Wild, Uncharted,.. to bude nářez. Ale když to X1 má takový potenciál, skvěle promyšlený live a EA Access. A miluju Fable serii,, to je pro mě srdcovka. No, uvidíme, třeba překvapí :)

Hele ps meli taky problemy..pokud kupujes konzoli na launch tak s tim proste musis pocitat...PS byli taky hlucny a navic spousta mela vadny hdmi...Ja kupoval obe a nastesti mam obe v cajku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč do Německa? Posílal jsem to do toho servisního centra v Praze. Na lince se mě ptal, zda jsem dal Frankfurt nebo Prahu a vše mi vysvětlil a pohoda. Ono to asi bude do Německa zdlouhavější, nemyslíš? Ale jinak držím palce, ať to máš brzy doma a v pořádku :-)

Mě se teda nikdo na nic neptal a na štítku je napsáno Frankfurt. Proč by to ale chtěli poslat do Frankfurtu, když by byla možnost to poslat do Prahy. Je to nějaké zvláštní. No, koneckonců, ať si to klidně pošlou třeba na Chalkidiky, hlavně ať pošlou funkční a nehlučný kus zpátky :cheesygrin:

EDIT: Tak jsem se ptal na infolince a prý to skoro vždycky jezdí do Frankfurtu a od tama do Prahy, že si to určuje ta přepravní společnost UPS. No, zdá se mi to dost zvláštní, ale co už...

Upraveno uživatelem DeviR1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

btw.... nebylo by fajn založit 1 téma alias majitelé Xone, stejně jako to je na X360 ( Důležité: Xbox 360 >SEZNAM MAJITELŮ<) ?? ...abychom si všici mohli navzájem proházet nicky?

Takto sem dycky někdo písne "přidejte si mě hraju F5" ale na těch stránkách se to ztratí :D .. a pak to dohledávat .))

jinak včera sem prodal X360 ..zbejvá mi etě pár her... ale i tak du hledat odkud si objednám X1 ...a fakt se bojím abych neměl ten vadnej kus, a nemusel se crcat s reklamací atd :( :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

btw.... nebylo by fajn založit 1 téma alias majitelé Xone, stejně jako to je na X360 ( Důležité: Xbox 360 >SEZNAM MAJITELŮ<) ?? ...abychom si všici mohli navzájem proházet nicky?

Takto sem dycky někdo písne "přidejte si mě hraju F5" ale na těch stránkách se to ztratí :D .. a pak to dohledávat .))

jinak včera sem prodal X360 ..zbejvá mi etě pár her... ale i tak du hledat odkud si objednám X1 ...a fakt se bojím abych neměl ten vadnej kus, a nemusel se crcat s reklamací atd :( :(

Normálně zajdi do obchodu a nech si to vybalit a vyzkoušet. Stačí to jenom zapojit do sítě a zapnout, nemusí to být ani zapojené v televizi. Doporučuju nějaký specializovaný obchod (JRC, Xzone), kde tomu rozumí. A nebo pár týdnů počkej na jinou várku, ale ani potom není jisté, že nedostaneš nějaký starší kus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

btw.... nebylo by fajn založit 1 téma alias majitelé Xone, stejně jako to je na X360 ( Důležité: Xbox 360 >SEZNAM MAJITELŮ<) ?? ...abychom si všici mohli navzájem proházet nicky?

Takto sem dycky někdo písne "přidejte si mě hraju F5" ale na těch stránkách se to ztratí :D .. a pak to dohledávat .))

jinak včera sem prodal X360 ..zbejvá mi etě pár her... ale i tak du hledat odkud si objednám X1 ...a fakt se bojím abych neměl ten vadnej kus, a nemusel se crcat s reklamací atd :( :(

Kup z Rakouska nebo Německa. Popřípadě v prodejne vyzkoušet. Elektroworld ti to myslim umožní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nakupuju jenom po netu, nechci kupovat z kamenného ...pač chci rovnou za jedno poštovné vzít ovladač, nabíječky, GOLD a další hry :D :D ... a v Chomutově máme jenom: Planeo, Okay, Expert elektro, Euronics :D :D

a ty ceny toho příslušenství sou uplně někde jinde .)) dejte tomu ten bundle s kinectem co chci, je všude stejný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu