Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox One přichází


Ravendhi

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No je to prasarna od MS....to vedet tak usetrim 10 tisic za to jejich video :D ....jinak ale co je super tak napr.PC hraci si konecne zhrajou RDR a to jim preju...

Tak to máš pravdu, prasárna je to pořádná, ale jakožto zákázník jsem spokojený :) Já si chci zahrát konečně poslední Gears Of War, který mi chybí a pak už jen xbox One. RDR jsem hrál, když jsem ještě měl xbox, to byla pecka...

Upraveno uživatelem Susperian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to hraju dodnes...snad prijde na one novej dil... S moznostma next genu to bude pecka...jinak ale ta sluzba streamovani by mela bejt za nejakej pausal+ si k tomu stejne asi budes muset ty hry koupit ...cekal bych to takhle,kdyz si vezmes skvelou financni politiku Mrkvosoftu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to hraju dodnes...snad prijde na one novej dil... S moznostma next genu to bude pecka...jinak ale ta sluzba streamovani by mela bejt za nejakej pausal+ si k tomu stejne asi budes muset ty hry koupit ...cekal bych to takhle,kdyz si vezmes skvelou financni politiku Mrkvosoftu...

No toho se právě obávám, že z toho budou chtít vytřískat pořádne co nejvíc. Jsem sám zvědav, jestli to bude jen pronájem, nebo si budeš muset hru koupit. Uvidíme...

Nové RDR by bodlo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj vsem, muze mi nekdo trosku shrnout nove problematiku regionu nastaveneho v konzoli??

Mam konzoli z USA nokolik mesicu, uprimne bych kecal jaky region nastaveny, ale vzhledem k tomu ze vsude na me sviti cenovky v USD predpokladam stejne tak region USA :)))). S ofiko podporou nove i v CR, je vhodne nejak prehodit na nas region, ziskam tim neco, nebo to ma jen nevyhody?

Bude xbox v cestine v menu? / nepotrebne/

Budou hry,aplikace, sluzby - s cenovkama v CZ, vetsima po prepoctu? (nezadouci :D)

Budu mit i cesky vybavene hry stale v AJ diky tomu cizimu regionu? Mate treba ted forzu cesky, u her alespon titulky bych treba uvital napr v assasinovi nebo neco co skutecne bude mit neco ceskyho

Mam paypal, nebo nevim jak je nutne zaregistrovat kartu, platit by nemel byt problem pro me v kc usd eur ja librach,nevim jaky jsou nej moznosti... ale zkratka hledam duvod nejaky, proc si na cesky region prehodit,,,,diky za komentar a tipy rady navody :D

Sorry jen refresh, co ty ceny a pak následně češtiny v hrách u US účtu)? Je to vhodné nemít cz nastaveno?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak co kluci, jak pokračují Vaše reklamace??? máte někdo už odzkoušenou hru KINECT SPORTS RIVALS? .)

Dnes ráno mi přišel mail, že konzole už je ve v jejich rukou. Nevím co teda dělali od pátku, kdy jim přišla, ale budiž. doufám, že to konce týdne to dořeší a pošlou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám od včerejšího rána status "konzole přijata v servisním středisku". Taky doufám, že by to mohli do konce týdne odeslat zpátky, aby mi to začátkem příštího přišlo. Koneckonců když slibovali, že ty hlučné konzole budou rovnou vyměňovat za nové, tak ani není důvod, aby to trvalo dlouho. Každopádně 25.9., kdy vychází FIFA, už to doma mít prostě musím! :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám od včerejšího rána status "konzole přijata v servisním středisku". Taky doufám, že by to mohli do konce týdne odeslat zpátky, aby mi to začátkem příštího přišlo. Koneckonců když slibovali, že ty hlučné konzole budou rovnou vyměňovat za nové, tak ani není důvod, aby to trvalo dlouho. Každopádně 25.9., kdy vychází FIFA, už to doma mít prostě musím! :-D

no mě ráno už právě přišel mail, že to začínají řešit a webu mi svítí:

Servis se zpracovává: Č. servisního požadavku xxxxxxxxxxxx

Stav: Produkt přijat v servisním středisku.

Objednávka vytvořena: IX 8, 2014

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem volal na UPS a zítra si to prijedou vyzvednout na reklamaci. Ze zacatku jsem si rikal, ze ten zvuk není az tak nic strasneho, ze se to da vydrzet, ale kdyz si vezmu, ze jsem za tu konzoli dal s kinectem 14000kc, tak bych ji chtěl mit v poradku. Ted jen doufat, aby to prislo co nejdrive.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jupí, dneska ráno ji začali "opravovat" a teď přišel další mail, ve kterém stálo:

Produkt odeslán zákazníkovi.

Tak to gratuluju, mě teď přišel mail, že jim to bylo doručeno. Dostal jsi zase nějaký kód na UPS, aby jsi mohl sledovat kdy ti to příjde a tak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem byl o víkendu v několika nákupních centrech v Ostravě a ze zvědavosti jsem se zašel podívat do několika Datartů a Electroworldů. Potkal jsem celkem 3 zapnuté Xboxy One a asi nebudete muset hádat dvakrát, jak na tom byly... Jeden z nich vydával opravdu velmi zoufalý zvuk, ten vypadal že už je nad hrobem. Takže já bych ho teď koupil jen v případě, že bych ho mohl vyzkoušet a ověřit si, že je v pořádku. Jinak je to velká loterie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu