Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Psp 3004 pb


Jitkaskoc

Otázka

Zdravím všechny, moc prosím o radu. Po dlouhé době jsme zapnuli psp, ale po vložení umd naskočila jakási informace tuším o update, už si nepamatuji, co tam přesně bylo, postupovali jsme podle pokynů, ale zkrátka se to nepodařilo dokončit a psp se nepodařilo ani vypnout. Vyndali jsme tedy baterku, ale od té doby nejde ani zapnout. Jen se rozsvítí zelená kontrolka, která po chvíli vypne, ale obrazovka je stále černá. Nevymazali jsme něco ? Pokud jsme smazali nějaký software, jak ho dostaneme zpět. Nejsem technický typ, prosím v případných odpovědích o detailní postup. Moc díky Jitka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

No, to si právě taky myslím, ale bylo by mi divné, kdyby se s tím nedalo něco udělat. Servis by snad mohl nový software nahrát. Nebo někde jsem četla, že snad existuje umd se softwarem, ale já ani nevím, co bych vlastně měla koupit. Ale i tak díky za odpověď, snad se s odpovědí ještě někdo přidá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Bohužel jak píše krisa na 99% se jedná o brick tedy zničené PSP. U starých PSP (100x Fat a 200x Slim se starou základní deskou) to šlo unbricknout pomocí pandora baterie, ale toto PSP 300x unbricknout bohužel žádným způsobem nejde. Máte několik možností, pokud je PSP v záruce, tak odnést do servisu a oni by vám ho měli příjmout na reklamaci a vyměnit za nové a pokud v záruce není, tak buď odnést do servisu, kde vám ho asi za 2,5 tisíce vymění za nové, nebo ho prodat někde za pár korun na náhradní díly nebo prostě vyhodit do popelnice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu