Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Warframe


nu.frix

Recommended Posts

post-63885-14687166186842_thumb.jpg

Informace

Příběh

Jmenovali se Tenno. Válečníci s mečem a zbraní a mistři Warframe brnění. Ti, kteří přežili v dávné válce zůstali roztroušeni v okolí ruin. Nyní je ale svět znovu potřebuje. Rasa Grineer má obří armády a postupně ovládá solární systém. Zvláštní volání se rozezní po celé galaxii a probudí zpět k životu poslední přeživší z rasy Tenno. A tak jsi povstal i ty.

Rasa Grineer ví, že dokud nevyhladí všechny zbývající členy rasy Tenno, nemohou vyhrát. A oni si pro Tebe přijdou ...

Playstation 4 příběhový trailer - The Call

Technické informace

  • free-to-play kooperační střílečka s pohledu třetí osoby
  • podporuje mikrotransakce
  • hra podporuje kooperaci až 4 hráčů
  • každá mise má 20-50 minut
  • k postupu v jednotlivých misích je nutná kooperace (naráz stisknutí 2 tlačítek pro otevření dveří)
  • hra bude konzolově exkluzivní pro Playstation 4 (dříve už vyšla na PC)

Články

Upraveno uživatelem nu.frix
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 7 months later...
  • 3 weeks later...

Není to že můžeš postoupit 1 za 24 hodin, ale že máš pokus absolvovat postupovou misi jednou za 24 hodin (když se ti první pokus nepovede => další pokus budeš mít až za 24 hodin). Jedná se o Mastery rank, který ti umožní používat lepší věci/zbraně (http://warframe.wikia.com/wiki/Weapons_Mastery_Rank). Od ranku 6 máš odemčené veškeré zbraně z marketu a od ranku 8 veškeré zbraně z výzkumu v Guild Dojo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Max level obleku je 30, za což máš 30 bodů na rozdělení, jinak Volt a Excalibour jsou jediní kteří nemají slot na auru (11. slot na mod), který ti dá až 14 bodů navíc, jinak za 20 platiny, nebo jako reward za login, či za alert/invazi můžeš dostat Orokin reactor, který zdvojnásobí body za level obleku (až na 60).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Max level obleku je 30, za což máš 30 bodů na rozdělení, jinak Volt a Excalibour jsou jediní kteří nemají slot na auru (11. slot na mod), který ti dá až 14 bodů navíc, jinak za 20 platiny, nebo jako reward za login, či za alert/invazi můžeš dostat Orokin reactor, který zdvojnásobí body za level obleku (až na 60).

Jak z wikipedie :) kazdopadne dik za info nad voltom som rozmyslal, uz mam 2 veci k nemu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když tak, máme založený clan, každý je vítán, pokud potřebujete pomoc/rady atp neváhejte se obrátit na "Makinaky" , "Beecko84 , "Kubispv" a mě (Wgodps).. Research clan zbraní je téměř dokončený (cca 4-5 dní na Synapse)

P.S. posílejte Friend request in-game, psn nestačí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

To je ale zvláštní, že maximální level je 30 u všeho. Vždyť mám pocit, že u některých misí bylo zapotřebí vyšší level myslím 38 asi to bylo u alertu. Nebo se mi to zdálo ?:-) To by přece po tom neměl nikdo šanci...A pánové neví někdo co jsou to za mise kde jsou zkřížené meče a level 0-100? Nepustí mě to, že nemám nějakou Conclavu dostatečně vysoko. Ani nevím kde je ta moje conclava zobrazena. Nikde jsem to neviděl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravíčko, pánové chtěl jsem se zeptat někoho kdo se víc vyzná v této hře a poradil mi jaká je nejlepší primární zbraň ve všech poměrech. Klidně i za normální peníze. Hraju za Excalibra a mám Braton. Chtěl bych něco výkonějšího. Takže, ale zase asi v samopalech. Zatím se mi nejvíc zamlouvá Karak. Chci zbraň, která mi už zůstane, protože mě pořád nebaví to zvyšovat. Braton je moje druhá zbraň, tak jsem si řekl, že pořídím třetí a poslední, která už mi zůstane :-) Díky za tip

P.S. A vlastně, když už se ptám, tak mě taky zajímá nejlepší zbraň co je v obchodě na melle útok a i sekundární pistole. Prostě takové které se vyplatí zvyšovat a budu vedět, že mi vydrží na všechny mise...

Upraveno uživatelem Susperian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu