Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dying Light


nu.frix

Recommended Posts

  • Odpovědi 118
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Je to strašně náročné,nebo lze se i schovávat a ukládat si savy?Protože některé tyhle jsou nehratelné obzvlášt jedna serie co má už asi 5 dílů je naprosto švihlá a nehratelná.Lze to?Nebo to je těžký?

Nerozumim řeči tvého kmene. Jinak hra se uloží vždy když splnis část q...tzn když ti to zezelená.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele mám story 38% skilly 11/10/10 hru prochazim pomalu....kocham se. V noci nehraju......jinak obtížnost jde. Chce se to pořádně naučit parkour. Vědět co si dovolit. A vždy je lepší utéct než si hrát na hrdinu. A některé mise jsem si párkrát zopaknul. Většinu q jsem dělal sólo. Ale musim říct ze s kamosem na sluchátkách je to lehčí a zábavnější a to o 162 % :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne jak pise spleskin, optiznost hry je dost umerna nicmene pokud hrajes Solo je to dost o nervy.

Hlavne ten stereotyp, myslim ze sam bych to dlouho nevydrzel hrat, i kdyz je to rezba jako blazen.

Urcite doporucuji hrat v kooperaci, nasledne vyvojari slibili ze ma vyjit nejaky update ktery umozni hru prenout do rezimu hard, vyzsi obtiznost by mohla prinest novy rozmer hrani a zabavy.

Jinak v noci jsi velice zranitelny, okoli je velice temne a v ulicich je opravdu plno mrtvaku, docela eroticky zazitek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Dival se někdo na YouTube na ty secred zbrane třeba exkaliber , nebo letecký nálet atp? Jsem teprve na 10 procentech, tak nemám ještě prozkoumanou mapu. Pak se do toho hledání dam :-) tak expcalibur nalezen :-)

Upraveno uživatelem lostkojot
doplněn expcalibur
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

To je nádhera,jak to musí člověk oběhnout 500 metrů po každém spadnutí z tenké tyčinky.To jsou ty doskakovací americké hry.Mě to prodala ženská z druhé ruky,takže se nedivím,že jí to nešlo,to nejde hrát.Parádní grafika i rag-dol efekty.

Ještě to 10x zkusím OBĚHNOUT doskočit na tu tyčinku a pak to prodám...icon_smile.gif

Hlavně,že vývoj stál desítky milionů dolarů a neuměj k tomu ani udělat žebříkicon_smile.gif.

Upraveno uživatelem flesh light
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co by mě ,ale zajímalo jak jdou vylikvidovat,ty rychle běžící noční tvorové asi 2 mise.Po sběru těch lahviček...jsou děsně rychlí.

Koukám,že nijak:)musí se před nima jenom utíkat.

Doufám,že má člověk potom palnou zbran.Bejt s tebou tým bylo by to jiný.

Upraveno uživatelem flesh light
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodně dobrá hra.Jsem vylezl na ten vysílač a ta grafika je fakt že mám závrat,to se povedlo.Já vyšplhal až nahoru a je to NEDOMYŠLENÉ...panák,neumí sešplhat dolů?Krčím se a neumí sešplhat zpátky.Akorát spadnout,ale spustit se dolů už ne.To je divný.

Upraveno uživatelem flesh light
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu