Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dying Light


nu.frix

Recommended Posts

post-63885-14687166234035_thumb.jpg

Informace

  • Vývojářské studio: Techland
  • Vydavatel: zatím není znám
  • Datum vydání: 2014
  • Oficiální stránky hry: nejsou

Příběh

Svět zachvátila zombie apokalypsa a vaším úkolem je přežít. K tomu vám pomáhá skvělé pohybové nadání a bezproblémové zvládnutí parkouru. Jenže den také musí vystřídat noc ...

Playstation 4 - Dying Licht trailer

Technické informace

  • přes den bude hra působit více jako akce proti lidským NPC
  • v noci svět ovládnout zombie a bude nutné použít stealth prvky
  • cílem je sbírat různé zásoby a přežít
  • hra vyjde na Playstation 3 a Playstation 4
  • jedná se o hru od tvůrců Dead Island

Články

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • Odpovědi 118
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Nevím, ale krom toho, že se tam všechno hýbe a ty světla, to vypadá jak Dead Island. Čekal jsem ještě něco víc. A modely zombíků mi přijdou docela slabé a hlavně otřesná krev. Světlá pomalu kostkovaná, tohle má být nextgen?...Je to vylepšené jen o světla a to hýbání. Textury taky nic moc, hlavně uvnitř baráku docela děs a v noci to samé. Pokud se jedná o hotový produkt, tak mě nepřesvědčil. Totální kopie Dead Island se vším všudy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, ale krom toho, že se tam všechno hýbe a ty světla, to vypadá jak Dead Island. Čekal jsem ještě něco víc. A modely zombíků mi přijdou docela slabé a hlavně otřesná krev. Světlá pomalu kostkovaná, tohle má být nextgen?...Je to vylepšené jen o světla a to hýbání. Textury taky nic moc, hlavně uvnitř baráku docela děs a v noci to samé. Pokud se jedná o hotový produkt, tak mě nepřesvědčil. Totální kopie Dead Island se vším všudy...

Možná ti to nedošlo, nebo spíše nechtělo dojít, ale toto je pouze pre-alfa verze. Stači si přečíst článek a ne pouze shlédnout video....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná ti to nedošlo, nebo spíše nechtělo dojít, ale toto je pouze pre-alfa verze. Stači si přečíst článek a ne pouze shlédnout video....

Nechtěj mě rozesmát...to si vážně myslíš, že hra ve finále bude vypadat jinak? Tak na to zapomeň...alfa nebo beta, ve finále jsou ty změny tak minimální, že si toho ani nikdo nevšimne. A přes to všechno je to pořád Dead Island s pár prvky navíc.

Upraveno uživatelem Susperian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Susperian: coto valíš ořechu? že z alfa verze je už minimálni rozdíl v porovnání s full hrou :D tak to si bobíčku asi moc her v alfa verzi neviděl :)

Osobně sem koukal po trochu stěžejnějších věcech než je grafika v pre-alfa :D hlavně po mechanizmech a hratelnosti oproti dead island a ta vypadá luxusně, těším se velmi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkušenosti převeliké nemám, ale co jsem zatím odehrál, tak jsem si nějakých zásadních změn nevšiml. Přirovnal bych to třeba k slavným Hd verzím starších titulů. Jen zvednou rozlišení a tím to končí. To je pomalu to samé. Všechno je to šmečka na lidi. Ten rozdíl v porovnání s Dead Island je kde? V tom, že umíš rychle vyskočit na střechu a přeskakovat zombie? :D To je revoluce :-) Nee sorry už končím, je to proboha jen video, tak uvidíme co přijde...já jen vím, že už delší dobu ve mě žádná hra nevyvolala wow efekt a pochybuji, že tato hra to změní. Ale rád se nechám překvapit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...
  • 11 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

No zatim je to jen v te digi podobe cekam az bude krabicovka. Nejak nechci davat plnou palbu na psstoru. Na EG je nejake video, jak to tam borec rozehral a nevypada to spatne. Tady je i recenze http://www.eurogamer.cz/articles/dying-light-recenze kladne hodnoceni :-). Jen opravdu skoda, ze krabicovka vyjde az toho 27.2. Jeste pockat na ohlas Evolve a pak se rozhodnout.

Upraveno uživatelem MajlloB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hru mam koupenou krabicovku dnes dorazí:)

Je to ale full polska verze což mi nevadí,bo tomu rozumím.:cheesygrin:

http://www.k24.cz/product/248988/Elektronika/Herni_zona/Dying_Light_PS4_Polska_jazykova_verze.html

Upraveno uživatelem leon kennedy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak něco už mám odehráno, ale mě hra hodně zklamala. Je to to samé co Dead Island jen v jiném prostředí. Grafika není špatná, ale vyniká jen ve hře světel a stínů. Prostředí, pořád jen baráky a baráky. Všechno je tak podobné a běháte jak jsem tušil jen po jedné mapě pořád dokola ,přines odnes zařiď. Dnes vyšla recenze na gamestiscali, kde dal autor 6/10 a já bohužel musím souhlasit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Susperian jj souhlas s tim co pises, ale taky nevim proc, ta hra je docela navykova. Porad si rikam, jeste dodelam tenhle ukol a vypnu to :D :D Ale to ze clovek dostane ukol, musi bezet tam a zase zpatky, dostane jinej, musi bezet jinam a zase zpatky, to je fakt na palici.

No, konecne sem se dostal ke strelny zbrani a zadna slava... neni na poradne vytunenou bejzbolku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Susperian jj souhlas s tim co pises, ale taky nevim proc, ta hra je docela navykova. Porad si rikam, jeste dodelam tenhle ukol a vypnu to :D :D Ale to ze clovek dostane ukol, musi bezet tam a zase zpatky, dostane jinej, musi bezet jinam a zase zpatky, to je fakt na palici.

No, konecne sem se dostal ke strelny zbrani a zadna slava... neni na poradne vytunenou bejzbolku.

Já mám zatím odehráno jen asi 3 h, takže třeba mě to chytne, ale když už se mi hra nechce zapínat, tak vím, že je něco špatně :) Každopádně tomu ještě dám šanci :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele ty prvni 3-4 hodiny jsou prave takovy jako ze se nic novyho nedeje, behem prvni hodiny se clovek i zacne nudit, protoze nema ani zadny poradny zbrane, nejsou tam zadni jini zombie krom tech co porad potkava atp.. ale prave po tech 4 hodinach cca (zalezi jak rychle jdes v pribehu) se to zacne menit k lepsimu nastesti. Ja sem treba objevil nejakou kontaminacni zonu, resp vstup do ni, takova zona 0, a to je solidni maso tam.

Ale porad to je to sami dokola.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu