Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dying Light


nu.frix

Recommended Posts

  • Odpovědi 118
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

To jsou ty dropy co padají z nebe. Když k němu přijdeš hned jak spadne, nikdo u něj nebude a můžeš ho vybrat. Pokud přijdeš po nějaký době, budou u něj raisovi vojáci, který budeš muset nejdřív zabít. A když k tomu dropu nepřijdeš po delší době, raisovi vojáci ho ukradnou - to je ta hláška na kterou se ptáš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám dohráno na platinovku za 50 hodin. Dalo to zabrat 8)

Tak platinovku já mít určitě nebudu, nemám net v psku takže bez coop trofejí. Ale nějak extra mi to nevadí ;) Také mne moc nebavily ty sběračské questy, hlavně sbírání bylin, plynů do zapalovače a léků proti bolesti. Ty jsem ani nedodělal. Také mne trošku zklamal finální souboj, čekal jsem nějaký pěkný bossfight a místo toho jen krátký qte :(

Ale i přes to všechno jsem se v průběhu hraní hodně bavil, snad začátek byl takový pomalejší.

Píše to"All drop by stolen..co to je?To je ukradené ode mě?Mám si někam dávat věci?Nebo to je nějaká dopadová zona.

No a když pak dropy vezmeš, doneseš je ke qadmasterovi a u něho si pak můžeš zdarma brát zásoby. Čím víc dropů mu doneseš tím lepší zásoby ti dá.

Upraveno uživatelem Mandaz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nahazování té elektřiny v té velké elektrárně..nemůžu najít ani ve videonávodu kde je ten ovládací panel k nahození té elektřiny?Nemáte někdo tušení zda je uvnitř té ohrady se 100 zombí,které utočí, nebo někde mimo za plotem?Nedá se jimi prodrat..nějaký důvtipný postup?Jak to kdo řešil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pokud je to ta část co myslím, tak jsem přeskákal po transformátorech až dozadu, kde je taková menší chajda s ovládacím panelem. Pár otravů jsem upekl molotovem, zbytek se na trasformátory šplhají pomalu a snadno jim zdrhneš. Jak elektřinu spustíš, odemkne se ti tam zároveň i safehouse.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže je to v zadu od těch transformátorů a nikoliv někde uprostřed..přesně jak jsem předpokládal,díky Mandaz!!!

Snažil jsem se je,totiž efektně hubit přes plot oni nemůžou na mě já na ně ANO,ale druhý den se jejich počet sám restartuje což je tedy podvůdek na hráče.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně se mi líbí graping hook (snad jsem to napsal dobře), prostě vystřelovací hák na rychlejší pohyb. Stejně jako kamufláž ji jde získat ve skillech, tuším že neviditelnost je v survival, kdežto hák v agility, ale nejsu si přesně jistý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo hák je super, jsem se pobavil nad tím plyšovým medvědem jak na něj kliknes a on ti řekne že te miluje a když klikas furt tak se nasere vynada ti a bouchne :-) zbude po nem návod na stázu... až to projedu mužů se ještě vrátit dělat ty nepovinné mise?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímavá věc je GUNSLINGR ukazuje na mapě,ale tam nic není a ve

Neukazuje vůbec mapu kde se má nacházet gunslinger,ale jde k nějakýmu chlapíkovi a tam sebere nějaké součástky ani nedostane žádnou gunslinger a hned se vrátí do baráku a má dokončeno a předá tomu jak na ní čeká...zajímavé.Tak opravdu nevím kde má být.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen doplním že ten camouflage jde odemknout až od deváté úrovně. Osobně jsem to dohrál bez odemčeného camouflage, v pozdejší fázi hry (old town) mi stačil mix meče, police rifle, molotovů a rychlých nohou s hákem :D

Jinak lostkojot, před chvilkou jsem se díval a jde dodělávat sidequesty i po dokončení hlavního questu. Zatím jsem to testnul jenom pár minut, ale zůstaly mi tam aktivní ty sběračské mise (plyn do zapalovačů a tuším léky proti bolesti). Jak je to s raisovými vojáky zatím netuším, ale nepotkal jsem je.

EDIT:

Zajímavá věc je GUNSLINGR ukazuje na mapě,ale tam nic není a ve

Neukazuje vůbec mapu kde se má nacházet gunslinger,ale jde k nějakýmu chlapíkovi a tam sebere nějaké součástky ani nedostane žádnou gunslinger a hned se vrátí do baráku a má dokončeno a předá tomu jak na ní čeká...zajímavé.Tak opravdu nevím kde má být.

Ten quest jsem udělal hned zezačátku, máš tomu maníkovi donést nějakou pištol i s municí. Kousek od věžáku je stoka nebo potok a za ní vyšší plot. Ten přeskočíš a někde poblíž bude plechová budka. Vypáčíš zámek u dveří, potom u bedny a tam je krátká pistol. Tu mu pak doneseš a borec ti ještě řekne, abys přinesl jeho synkovi ze zastavárny figurku jakéhosi mamlase. Mezitím se dawud prostřílí ven z věžáku a vezme sebou i svého synka. Bohužel se o tom synkovi zapomene zmínit jeho matce.

Upraveno uživatelem Mandaz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu