Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dying Light


nu.frix

Recommended Posts

  • Odpovědi 118
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Lékárničky si můžeš zdarma vzít i u qadmastera, nebo je mají i všichni prodejci. Ale prodejci jich mají omezený počet, většinou dvě, ale druhý den se množství obnoví. Jinak jde samozřejmě i lekárničky vyrábět, je na ně potřeba tuším alcohol a gauze.

Střelivo jde koupit v pozdějších fázích i před dohráním příběhu normálně u prodejců, jen ho mají zase omezený počet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mužu se zeptat jestli na platinu musim hrat hru na hard?nebo staci na normal?a jde změnit obtiznost po spusteni???a pak mě ještě zajímá jestli jde hra v coopu odehrat i vyloženě příbehová čast

nebo jen ty ukoly?a je nějake omezení myslím levelove mezi postavama a připojenim v coopu.? dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mužu se zeptat jestli na platinu musim hrat hru na hard?nebo staci na normal?a jde změnit obtiznost po spusteni???a pak mě ještě zajímá jestli jde hra v coopu odehrat i vyloženě příbehová čast

nebo jen ty ukoly?a je nějake omezení myslím levelove mezi postavama a připojenim v coopu.? dik

Na platinu stačí odehrát hru na normální mod. V co-opu můžeš odehrát i příběhovou část, kromě uplně poslední mise. Ta příběhová část se bude počítat ale pouze tomu, kdo tu hru založil. Žádný levelový omezení na co-op není co si pamatuju. Na začátku myslim musíš akorát kousíček odehrát, než se ti co-op odemkne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedají se tam získat náboje čitama?Nějakým podvodem?Bez čitu na náboje mě to dost uzemnilo a přestalo bavit,protože ty plivací potvory ze střech,po mě plivou jedy a nemůžu se bránit,škoda.

Horší je,že uvnitř té střední je parta asi 3-4 maníků docela vyzbrojenejch a ani explodující vrhací hvězdice jim nic nedělají a ubít 3 najednou tedy bez nábojů fakt nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V té střední škole mi hodně pomohly molotovy, naházel jsem je na ty maníky, oni se trošku opékali a přitom jsem je střílel do hlavy - minimální ztráty nábojů. Jinak na ty plivací potvory jsem používal zápalné hvězdice, popřípadě házecí nože či sekerky. Anebo rychlé nohy, ty hodně pomáhají ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Neni tu pls někdo, kdo by mel dnes večer par minut cas? Chci udelat Polyamory trofej a potřebuji jen invitnout 3 hráče a odevzdat předem připravené questy. Kdyby někdo mohl pomoct, tak mi pls hodte inv, připadne sem napište vaše PSN. Diky moc

PSN- Tellinnor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 6 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu