Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Tom Clancy's The Division


NobodyAnswers

Recommended Posts

ajééj , to bych zrovna ocenil kdyby dali možnost buyback jako je to třeba v zaklínači.. někdy když máš full backpack, děláš čistku tak se překlikneš a potom toho kure*sky lituješ.

Btw pánové dneska update na který se opravdu těším, DZ by se konečně mohla proměnit konečně lehce v pvp zonu (tedy doufám).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja práve naopak.. pokiaľ budú veci v DZ upravené viditeľne, nie len kozmeticky, tak nemôžem byť spokojnejší.. menšia strata XP a kreditov pri úmrtí, viac high-end predmetov, čo viac si želať? konečne to bude prístupnejšie aj casual hráčom.. update sa sťahuje, tak som zvedavý.. nemôžem sa dočkať, aby som to vyskúšal.. a to som včera prekonal 100 odohratých hodín, no radosť;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

abych pravdu řekl... můj zájem dost opadl :D

Výhovorki, já teprv začínám, level 5. Btw nevíte, jde hra nějak normálně pauznout? Fčera hraju (normální singl mise, bez spoluhráčů), hru jsem nechal na inventáři, šel přiložit do kotla a jacísi lulini mne zabili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně přijde, že každého, koho jsem zabil, dostal zásah do hlavy .. jestli má ta hra nějaký aim-bot, nebo nevím? Takhle přesný kumšot jsem ve hře ještě neviděl .. máte někdo stejný pocit?

PS: Jsem na začátku hry, takže jsem moc hráčů nezabil, ale snad všechny do hlavy, navíc to snad samo míří na hlavu ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

do hlavy vysolíš třeba 30 nábojů z 40 v zásobníku, to je normální kroto, a přesně jak řéká strjc, hráče jsi neviděl ani z dálky, navíc zabití headshotem ti to tam vždycky napéše :D udělá to takovej zvuk, jako když někdo někomu řízne vojenskou kudlu mezi první a druhý obratel a trošku s ní otočí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

parádny update, ja som veľmi spokojný, čo sa týka zmien v DZ.. doteraz som pri úmrtí v DZ stratil cez 3000xp, teraz je to niečo málo cez 1000.. čo je väčšia sranda, že aj keď je niekto rogue agent a zabijú ho, príde o cca 1200xp (predtým som stratil vyše 8000xp), takisto z hneď prvého pomenovaného protivníka v DZ vypadla high-end vec, takže super..

na druhú stranu sa z toho stáva divoký západ.. keďže postihy za rogue nie sú také veľké, hluší sa to tam jeden cez druhého.. za poslednú hodinu sa mi podarilo dať samému aj dvojčlennú skupinu rogue agentov, ale už ma aj trikrát dostali.. potom, čo som sám zabil bossa a došli mi lekárničky alebo dvakrát pri extraction.. takže ma to už fakt nebaví chodiť sám.. aj keď sa k niekomu pridám, tak dáme jednu dve skupinky nepriateľov a potom sa to rozpadne..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo strejdo to jsme na tom uplne stejne :D :D ted po updatu na to jebu a jedu rogua a nazdar postih vicemene zadnej a je to prdel kdyz potkas jen dva frajery vyndas je jednou dvakrat pak se naserou udelaj ze sebe rogue oni kdyz nam to chtej vratit a vyndas je znova :D :D :D ja se smal asi deset minut pak nas potkali znova hned se vzdavali a brali nohy na ramena :D

Upraveno uživatelem drak3go
Příspěvek nad tvým se necituje
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravíčko, mám dotaz. Tenhle styl hry hraju poprvé a chci se zeptat ta Dark Zone, když hraju solo hlavně příběh, dostanu se tam v příběhu, nebo je to multiplayer a musím to navolit zvlášť v menu hry. A má cenu tam chodit z nízkým levlem, nebo až budu mít já nevím 20? Zatím jsem na začátku hry. Nepochopil jsem zatím jestli to je multiplayer, nebo se tam dá dostat, přímo ve hře, že si do toho Dark Zone skočím, kdy se mi zachce. Dík za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hle do dark zony se dostanes kdykoliv budes chtit na mape mas ukazany vstupy do dz01 atd. ze zacatku urcite chodit do dz01. Hele urcite to ma cenu tam chodit ale poradny high-end veci ti padnou az po 30lvl.

Erik: Jako me to taky sere ta darkzone uplne ztratila to kouzlo vcera jsme trikrat umrel jako rogue a nesebralo mi to ani jeden lvl tak si rikam jakoze coze :D a od ty doby jebu na bose trolim a prudim lidi :D :D vezmu si nakou zelenou vec ze zeme abych mel ten pytel pod baglem a jdu lovit agenty :D jen stojim u extraktu a provokuju :D :D :D :D

Upraveno uživatelem drak3go
Příspěvek nad tvým se necituje
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zelvak na tebe si budu muset dát pozor :)

neee to ne a kdybych te krouhnul staci napsat ze jsi cech ja se necham zabit a gear vratim na nasince jsem hodnej :D :D navic mam v grupe frajera a ten ma v nicku cz takze nas poznas :D :D

esmo: presne vic skody nez uzitku a dalsi vec do updatu jsem narazil jen na par bugu a jen jednou mi spadl zvuk ted je to uplne dojebany

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu