Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Tom Clancy's The Division


NobodyAnswers

Recommended Posts

jak jsem spokojenej... po úvodním boji s notebookem a hodnýmu chlapci na youtube, jsem to konečně teda po půl hodině aktivoval... a jelikož jsem měl skluz, neužil jsem si tam ani vedlejší mise :D. proste jsem to profrčel a čau... no a pak jsme už byli 4... tak to šlo lépe... ALE hned na 5. levelu jsme si dali HARD misi na SECURITY... 2 se nám uprostřed odpojili... dělali jsme to hodinu a půl... Jinak se mi líbí i sbírání mobilů po mapě atp... odemkl jsem perk, kterej mi ukazuje, kde jsou. super. a baví mě ot sbírat, protože mám rád ty příběhy za těmi věcmi :)... výsledek? od včera od 18h do 03 dneska... bez přestávky no.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to dlouho očekávaná hra <3, masivní reklamní kampaň pomohla, grafika je lehce vylepšená oproti betě (můžeš jsi nastavit detaily nebo frame rate) , je tam spoustu obsahu (vedlejší mise, hlavní příběh je cca na 40-60h) pokud máš rád průzkum okolí tak jsi to hodně užiješ, proto bych doporučil i pro single player hráče.

Jsou tam ještě malé chybičky, především vizuální zpracování ostatních hráčů, kdy se třeba zasekne zvuk nabíjení nebo vidíš jak někdo střílí do zdi, země a přitom zasahuje nepřítele ale to se snad časem doladí. Matchmaking se přizpůsobuje na základě levelů agentů a obtížnosti mise

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak jsem spokojenej... po úvodním boji s notebookem a hodnýmu chlapci na youtube, jsem to konečně teda po půl hodině aktivoval... a jelikož jsem měl skluz, neužil jsem si tam ani vedlejší mise :D. proste jsem to profrčel a čau... no a pak jsme už byli 4... tak to šlo lépe... ALE hned na 5. levelu jsme si dali HARD misi na SECURITY... 2 se nám uprostřed odpojili... dělali jsme to hodinu a půl... Jinak se mi líbí i sbírání mobilů po mapě atp... odemkl jsem perk, kterej mi ukazuje, kde jsou. super. a baví mě ot sbírat, protože mám rád ty příběhy za těmi věcmi :)... výsledek? od včera od 18h do 03 dneska... bez přestávky no.

Nooooo :lol: :lol: ... (pochopí jen eRek)

Jinak ostatním, je tu někdo kdo má i PC verzi? Má někdo přímé srovnání? Přemýšlím, jestli tu PS4 verzi neprodat a nevzít PC (tu PS4 mám nahráno 30minut).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krota ty šoléne, koukal jsem na eurogamer, jak to tam pařel a vepadalo to na pc daleko lepsejc, nemluve jen o grafice... s opakovacim sniperem to tam sazel jako sveňe.

Chodí Vám ty bonusový předměty k Rewards Vendorovi? Já si kódy aktivoval, ale nepřišlo mi to tam, snad jen dvě bundy až za 3 hoďky hraní. Dočetl jsem se na redditu, že nejsem sám, jen se ptám, jak jste na tom vy.

já to musel nejdřív aktivovat v Uplay Clubu, pak hned bylo u Vendora vše.

Upraveno uživatelem drak3go
Příspěvek nad tvým se necituje
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

odejdi daleko od baráku, kde se to aktivuje, dej mapu a trojúhelníkem asi? matchmaking (jak poznáš, že jsi daleko? pokud jsi blízko, matchmaking ti nepůjde), jakmile te to přihlásí do nějaký grupy, dojdi k tomu baráku a jdi se přihlásit ke kompu 100% funkční. a ještě dostaneš trofej :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jardo no jo, ale ordinace ted není :)

jinak už jsem to aktivoval díky erikovi super rada někteří tam jsou furt a čekají v řadě :)

pokud někdo budete chtít hrát můžem zahrát mám nemocenskou takže můžu kdykoliv klidně si mě přidejte Kinimod84CZ

Upraveno uživatelem Samopall
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ptal se mě včera v práci kámoš jestli potřebuje k hraní Division ps plus. Trošku mě tím zaskočil ale myslím si že ne že? Hra vyžaduje jen online mód jsem mu řekl.

Tím myslím stále připojení na netu. :-)

///EDIT: Teď čtu na netu že jednomu hráči The division se podařilo dosáhnout maximální úrovně -level 30 za 15h!! Zřejmě slušnej oddíl!!!! :-))

Upraveno uživatelem drak3go
Používej tlačítko "EDIT"
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na metacritic to má aktuálne user skóre 6.9, takže nič moc povedal by som.. ja budem mať čas hrať až cez víkend, zatiaľ som nikde neobjednával, v piatok pôjdem do ktorejkoľvek kamennej predajne, ale začínam byť na pochybách, či radšej nepočkať... chápem obrovský hype okolo spustenia hry aj aktívnu marketingovú kampaň, ktorá tomu predchádzala.. tak objektívne, "musím to mať" hneď alebo sa oplatí počkať?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BETU som neskúšal.. nemám takú rýchlu linku, takže kým by som to stiahol, bol by koniec;) ale tak predstavu o hre mám.. niekedy rád podľahnem podobnému hypu, ale niekedy sa to neoplatí.. nijak zvlášť sa netrasiem, aby som si to zahral, ale zahral by som si to určite rád.. ak je to proste must-have titul a super hra, tak si ju rád kúpim hneď na víkend, ale pokiaľ to nie je nič svetoborné a dostanem rovnakú porciu zábavu ako pri iných podobných hrách, nie je dôvod sa ponáhľať, stále mám čo hrať... preto sa pýtam tuzemského osadenstva, aký majú názor..

jj, priemer skóre na metacritic treba brať s rezervou, ale tak je tam už skoro 400 hodnotení, čo nie je málo a o niečom to svedčí.. taký Garden Warfare 2 má tých user hodnotení niečo okolo 20, na porovnanie;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

macplash: mne to treba dost bavi...tenhle typ her mam rad. navic ten RPG system tam je naroubovany docela prima. Hlavne ten coop je tam fajn. Kazdopadne to "must have" asi neni a kdyz si pockas a pak to koupis levnejsi,tak se taky nic nestane...

ale jestli to maji kamosi a hral by si s nima,tak si to kup taky...na spolecny hrani to je super :)

kazdopadne treba zbrani tam mohlo byt tedy vice... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JINAK JÁ DNESKA ZASE OD 17H PAŘET. ale viděl bych to na to, že první hodinu budu sbírat jen telefony a hlášení atp, protože je konečně vidim na mapě :D.

Teď čtu na netu že jednomu hráči The division se podařilo dosáhnout maximální úrovně -level 30 za 15h!! Zřejmě slušnej oddíl!!!! :-))

Dá se to dodělat díky hlavním Q za který je hodně XP ;)

jardo no jo, ale ordinace ted není :)

jinak už jsem to aktivoval díky erikovi super rada někteří tam jsou furt a čekají v řadě :)

pokud někdo budete chtít hrát můžem zahrát mám nemocenskou takže můžu kdykoliv klidně si mě přidejte Kinimod84CZ

rád jsem pomohl

Ptal se mě včera v práci kámoš jestli potřebuje k hraní Division ps plus. Trošku mě tím zaskočil ale myslím si že ne že? Hra vyžaduje jen online mód jsem mu řekl.

Tím myslím stále připojení na netu. :-)

DÁ SE PREJ HRÁT I BEZ PS+, VŠAK TO TU CEJPEK VČERA PSAL

BETU som neskúšal.. nemám takú rýchlu linku, takže kým by som to stiahol, bol by koniec;) ale tak predstavu o hre mám.. niekedy rád podľahnem podobnému hypu, ale niekedy sa to neoplatí.. nijak zvlášť sa netrasiem, aby som si to zahral, ale zahral by som si to určite rád.. ak je to proste must-have titul a super hra, tak si ju rád kúpim hneď na víkend, ale pokiaľ to nie je nič svetoborné a dostanem rovnakú porciu zábavu ako pri iných podobných hrách, nie je dôvod sa ponáhľať, stále mám čo hrať... preto sa pýtam tuzemského osadenstva, aký majú názor..

jj, priemer skóre na metacritic treba brať s rezervou, ale tak je tam už skoro 400 hodnotení, čo nie je málo a o niečom to svedčí.. taký Garden Warfare 2 má tých user hodnotení niečo okolo 20, na porovnanie;)

Metacritic jsem nebral nikdy vážně, tohle mě ale baví, ale já mám rád postapo hry s příběhem a moderní pojetí se mi líbí, takže za mě palec nahoru... ačkoliv střílení... střílení je o zvyku :). Na Destiny to nemá no... ale to je střílečka, tohle je prej RPG ;). (OTOČIT O KILO LEVNĚJI NEBO ZA STEJNÝ PRACHY TO MŮŽEŠ VŽDYCKY, KOR TEĎ V DOBĚ, KDY TO CHCE KAŽDEJ PRÁVĚ)

Upraveno uživatelem eRik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je asi pravda, aj keď, navzdory pomalej linke mám radšej digitálne verzie.. nech nemusím stále meniť médiá.. ale tak, aj to riešenie.. kúpiť krabicu a potom to keď tak predať..

inak pred pár dňami som synovi kúpil watch dogs a nejak ma to tiež chytilo, mám za sebou iba 6% hry, takže ako vravím.. mám čo hrať;) no do piatku sa hádam rozhodnem..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu