Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dragon Age: Inquisition


NobodyAnswers

Recommended Posts

  • Odpovědi 173
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Já předobjednával na originalky.cz, psali, že dnes odesílali, ale česká pošta už je asi před vánocema zabržděná, protože mi jen napsali, že balík převzali a o datu doručení mě budou informovat. Což teda znamená, že zítra to určitě ještě nepřijde ("dnes podáte, zítra dodáme", ha ha). Škoda, doufal jsem, že na víkend už to bude doma :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě nakonec hra dorazila nečekaně už dnes. Hraju a zatím super. Jen jsem teď narazil na problém. Odehráno mám asi půl hodinky, uzavřel jsem první rift, dostal se na lvl 2. Což mi odemklo 2 ability body, za které si můžu koupit nové skilly nebo upgradovat současné, jenže mi nejdou použít. Zkoušel jsem jakýkoliv skill, který je odemčený a prostě nic. A aby toho nebylo málo, tak mi v menu hra píše když chci zkusit multiplayer, že multiplayer nemůžu hrát, dokud nebudu mít hru nainstalovanou kompletně. Přitom hra je už dávno kompletně nainstalovaná, tuším něco kolem 50 GB, díval jsem se do settings jestli se nahodou ještě neco neinstaluje na pozadí, ale neinstaluje, hra je komplet nainstalovaná. Divné. No jdu pokračovat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem hrál dále a tuším, že po zabití prvního bose už mi to povolilo ty skill pointy použít. Trochu divné, když Vám tutorial přímo řekne, že si získal skill pointy a že je máš stisknutím X použít, ale hra ti to pak nedovolí udělat, až o pul hodiny později :D Ale to jsou maličkosti.

No do vydání zaklínače bude co dělat, mám nahrány 3 hodiny a to jsem neudělal v podstatě nic :D Jen část tutorialu hotová a teď zkoumám Haven, hledám všechno co se dá sebrat, zjišťuju jak tady funguje crafting, vylepšování zbraní a zbroje, atd atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se ráno probudil a zjistil, že v Rest modu to stáhlo už celkem 20 GB a hra šla hrát kousek dál, ale asi díky tomu stahování to při první sešlosti vytuhlo na nefunkčnosti dialogového menu, kdy nešlo použít. No, tak jsem to vypl a jel do arbeitu.

můj trpaslík Othon: http://bit.ly/1v62RI2

Pochlubte se, co kdo má :D

Upraveno uživatelem spoock
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pri hrani se to nejak nezadrhava, ale ty sekvence jsou nekdy krapet horsi, ale nic podstatneho, v 90% casu je to pohoda. Na to jak je to obrovske, je to v klidu. Jelikoz se to skube i na PCckach, tak je mi to fuk.

AC Unity ma problemy jinde, neda se to srovnat.

Upraveno uživatelem spoock
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu