Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dragon Age: Inquisition


NobodyAnswers

Recommended Posts

Jinak jsem po 60 hodinách dokoncil hru na Nightmare...Setup byl Cassandra tank/templar, Iron Bull 2h reaver, KE Vivienne a ja assassin archer :) Reaver Iron Bull byl celkem glass cannon, takže jsem ho obcas vymenil za Blackwalla :D

Chystam se na dalsi playthrough, kde budu delat vsechny vedlejší questy a vse prozkoumam...Jen nevim, jestli hrat za warriora nebo maga :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 173
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak já mám zatím nahráno 16 hod, a to jsem ještě pořád v Hinterlands a ještě tam nemám vše hotové :D Už jsem si ale rychle odskočil do Val Royeaux, abych dostal Vivienne, Seru a Blackwalla. Moje parta zatím Cassandra Tank / Já rogue archer / varric rogue archer / a Vivienne fire mage. Sestava je to divná, ale já prostě bez Varrica hrát nedokážu. A specovat ho na dual wield taky ne, protože Varric bez Biancy to je jako ženská bez vlasů - divné :D

Zatím to ale zvládám, uvidíme později. Každopádně před drakem jsem zatím utekl, prozatím :D

Akorát těch postav je moc a člověk si pak těžko vybírá. Zatím se mi líbí všechny postavy, jenže místa jsou jen 3 :D Třeba Sera je skvělá, ale prostě pro ni není místo už.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo s postavama to bylo tak ve všech dílech a Sera, Iron Bull a Varric maj prostě hrozně vtipný hlášky...škoda, že nemůžou bejt všechny pohromadě, byl by to hroznej setup :( A třeba takovej Iron Bull při souboji s drakem nebo při prolejzání trpasličích kobek je fakt super :D A taky doporučuju si zkusit homosexuální romanci s Iron Bullem - neskutečný :D Vivienne s Dorianem jsou taky vtipný postavy...je to těžkej výběr :( :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bariéra je podle mě dost důležitá věc v Inquisition u mágů, takže všichni moji mágové mají bariéru odemčenou. (I když třeba jinak spirit skill tree nepoužívájí).

Jaká classa je podle vás nejzábavnější? Rozhoduji se mezi 2h warriorem (reaver spec) a mágem (nejspíše necromant) a jsem na vážkách :D

To záleží na každém, to si musí každý rozhodnout podle sebe. Mě třeba připadají zábavné všechny classy, ale už od DA 1 hraju za rogue archera, takže i v Inquisition jsem to nechal a jsem rád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na barieru je asi nejlepší Viviene, ta má v knight-enchancer stromu na to skill. Proto mám u ní skoro kompletní spirit strom. Mám odehráno cca 55 hodin, procházim to celkem poctivě. Netušim jak můžu být daleko v příběhu. Mám level 20, jedinej problém je drop předmětů. Z monster level 20 padají předměty pro level 12-15. Takže se svým assasin roguem nosim brnění pro level 13, protože mi lepší nepadlo.

Složení party mám už na stálo a neměním.

Blackwall 1h+štít

Cassandra 2h templar/buffer (kolem 13 lvl jsem zkoušel iron bulla, ale nebyl jsem s ním spokojený)

Viviene knight enchanter/spirit mage a ted uz jedu i fire.

Já dagger rogue assasin spec (dost zábavný a hlavně je to one hit killer low enemy jako archeri, magove, wraithi, shade atd....).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... Mám level 20, jedinej problém je drop předmětů. Z monster level 20 padají předměty pro level 12-15. Takže se svým assasin roguem nosim brnění pro level 13, protože mi lepší nepadlo...

To je tím, že level monster se na většině míst přizpůsobuje levelu hráče, ale loot zůstává daný tak, jak byl na dané místo nadesignován. Takže pokud hraješ poctivě jako já, vše prozkoumáváš a procházíš, plníš sidequesty atd, tak se časem dostaneš nad level předmětů co nacházíš dokud se neposuneš někam výše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem zápasil s misí na bále, tam mi přišlo, že nemají pořešeno léčení pro postavy před bitkou s bossem. Jsem se tam v jedné bitce před útokem na hlavního bosáka na lvl 12 nestačil divit, že nikde nebyla bedna na doplnění (většinu zásob jsem si rozfrcal předem), navíc moje postavy byly lvl 10, 11. Nikde jsem se ani nedočetl, že by bylo fajn, kdybych na tu misi šel s krapet vyšším lvlem. Nakonec jsem to musel dohrát na Easy, protože to prostě nešlo a i tak to nebylo úplně lehké.

Taky mě tam nebavilo to sbírání důkazů, mohli to udělat zábavnější formou, tohle byla otravná mise, která mě místo natěšení, že to bude zábavné, spíše nasrala. Po tanci hra několikrát skončila Game Over, protože kvůli nějaké mé špatné otázce v rozhovoru. Vyřešil to až youtube. Celkově skvělá, atmosférická mise, která měla až moc lvl designerských přehmatů, doufám, že víc takových misí už nebude.

Jinak hra je skvělá, dokonce jsem zkoušel pokořit draka v Hinterlands, ale na lvl 10, obtížnost normal, se mi podařilo nejvíc mu sebrat půlku života, pak se tam objevila dráčata a vše šlo do kopru. Zkusím to o pár lvlů dál. Momentálně mám nahráno 30hodin. Nečekal jsem, že u toho budu kysnout tak dlouho a pořád mě to baví, pořád si říkám, kolik questů ještě mám před sebou, kolik věcí ani nenajdu, protože nejsem herní vyzobávač, ale je mi toho tak líto.

Ještě mě mate trochu ta romance, která mě spíše irituje tou nejasností. Když můžu, tak tam šoupnu u některých srdíčkovou otázku, ale nikde nevím, jestli se to podaří nebo ne. U Mass Effectu se mi to líbilo víc.

Ta hra je dost podobná Dragon´s Dogma, ale v mnoha detailech mě mrzí, že v Dragon Age nejsou a tak by se tam hodily. Jen ten detail, kdy jste třeba v DD chodili v jeskyni a měli jste ty lucerničky, které když jste namočily, tak zhasly nebo celková živost pawnů byla o dost dál. Vždy mě rozesmálo, když ti pošuci chodili se mnou v jeskyni a furt někde něco kutali. Tady si to musí člověk udělat sám. Škoda, že DD asi nebude mít pokračování nebo nějaký HD remake.

Upraveno uživatelem spoock
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem taky dělal ten bál..... nekecam tu misi jsem dělal 3 hodiny.....běhal jsem tam jak kkt.....chtěl jsem s tím seknout. Naštěstí jsem mel lvl 14 takže boss pohoda. Ted zas dělám side q. Je to lepší mít rezervu v lvlu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové , prosím vás mám dotaz trošku mimo. Chci si hru koupit přes inzerát. Ten člověk tu hru prodává zabalenou a má tam fotky. Díval jsem se a je to neměcká verze. Na obalu je vše německy. Nevíte jestli je tam i ta polštinaa a angličtina? Už jsem to objednal a mám teď trošku strach.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty vole tak ještě dotaz kde ve skyholdu najdu ten stul jak dávám ty valuables ty co jsou na zkoumání? Dikec a ještě nevíte lokaci kde najdu deathroot?

Edit: deathroot jsem už našel 😅

Upraveno uživatelem Zelvak23
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo hlavní příběh. Ale třeba tu kluci mluví o bálu a já mám o 10 lvl více a na žádnym jsem ještě nebyl... Příběhové mise mají rozsah levelu vidět u war table.

Ten bál je main q....a myslím ze jeden z prvních. Dostaneš i trophy.wicked něco...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu