Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dragon Age: Inquisition


NobodyAnswers

Recommended Posts

Ty vole tak ještě dotaz kde ve skyholdu najdu ten stul jak dávám ty valuables ty co jsou na zkoumání? Dikec a ještě nevíte lokaci kde najdu deathroot?

Edit: deathroot jsem už našel 😅

Hele myslim, ze je nekde u Leliany...Nebo v te casti :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 173
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak kampaň dohrana lvl 19 rogue dagger. Okolní mise mám tak z poloviny podle me. Hra je to fakt dobra

Kolgo, já teprve začínám a nějak v menu nechápu, které úkoly jsou hlavní a které vedlejší. V menu to totiž není rozdělené a úkoly jsou vechny dohromady. Já si myslím, že hlavní je vždycky ten úkol co je na prvním místě. Každopádně, jestli to chápu správně, některé hlavní úkoly nemůžu udělat dokud nemám potřebnou vládu. Píše mi to, že je potřeba 8 vlády ze dvou co mám já. Snad to dobře chápu. A ten stůl, který je rozdělený na Orisis a Flordian či jak se to jmenuje. Vybral jsem Flordia a hraju tam, můžu se pak vrátit i na ten Orsis, nebo jsem tím už navolil cestu, kterou se budu ubírat a konec. Díky za info, protože se v tom trošku ztrácím, nehraju moc často rpg.

P.S. A jak dlouho ti trvala celá kampaň?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hlavny ukoly jsou pod slozkou inqisition nebo jak se to pise:)mezi temi svety muzes kdykolik prepinat ,konec tim niak nezmenis ten zmenis jedine tim jak se rozhodujes ,pokud jde o tu vladu tak tu ziskas tim ze delas vedlejsi ukoly

ja mam lv 22 ,kampan mam hotovou asi tak z poloviny mozna neco pres ,uz ani nedostavam expy ze souboju jen z Qstu a zabiti draku ,hraci doba 72 hodin a jeste toho spoustu pred sebou:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presně jak řikal kovator. hlavní q je pod složkou inq....a přepínat mužeš :) hlavní kampan je krátká...ale side q je tam strašně moc

jj to jsem si všimnul, že těch vedlejšícj je fakt masakr hodně. No řekl bych, že tím krátká kampaň myslíš přinejmenším 50 hodin :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci ještě dotaz. Na tom stole svítí další "úkoly", které zadávám svým společníkům, tomu taky moc nerozumím. K čemu to je? Když já se toho nezůčastním. Můžou ten úkol neudělat, nebo nějak zkazit? Píše mi to, že se úkol provádí a ubýhá čas. Musel jsem to vypnout takže nevím jak to dopadne. To se prostě udělá a konec?Získám tím nějakou reputaci, nebo lidi, nebo co? Může mi k tomu někdo napsat k čemu to vlastně je? To sem taky vůbec nepobral :)

P.S. A co mi ještě není jasné, proč když zadám nějaký ten úkol na tom stole, tak proč mi to sebere vládu. Pak zas musím plnit úkoly, které třeba dělat nechci. Nechápu proč když mám třeba vládu 15 mi to potom spadne na 10 atd. Celkově mi ten nový díl přijde hodně divný...

Upraveno uživatelem Susperian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co ukazuje ten proužek na pravý straně te kružnice ?

A ještě jak dostanu focus ? Zabitím mobky abilitou ?

Ps : je to dagger rogue

S tím focusem nevím, ale ten proužek znamená, že máš nabytou tu "spešl" abilitu, teď nevím jak se jmenuje ale otevře to "rift" a dělá "soul damage" :D

PS: Ta abilita má takovou žlutou ikonku :D

Upraveno uživatelem Fenri
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravíčko, prosím o radu, jsem v té podnebné tvrzi a mám úkol poprosit kováře Harrita, aby mi vykoval mistrovské dílo, či jak se to jmenuje. Ale když k němu přijdu, tak ta možnost tam není. Nevíte co mi chybí? Potřrbuju to k výrobě meče. Je divné, že ten úkol tam mám, ale nemůžu ho splnit, protože Harrit mi nic nenabídne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu