Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dragon Age: Inquisition


NobodyAnswers

Recommended Posts

  • Odpovědi 173
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Masterwork uděláš při craftu zbraně. Do horní kolonky dej např. bear claw ta má myslím 30% šanci, že právě craftěný předmět bude masterwork.

A sakra tak to bude asi na dlouho, protože ty výrazy, které tady používáte jdou absolutně mimo mě :) Vůbec nevím co je craft. Každopádně jsem našel železodřevo a už jsem si vyrobil nějaký lepší meč, ale teď je druhá část úkolu a to, že mám nějaký předmět očarovat. Šel jsem za kovářkou a ta mi řekla, že to mám přinést a že to začaruje, ale vůbec nevím kam to vložit. Je tam jen udělat, vylepšit zbroj, zbraň. Ale očarovat ne. A když jsem dal vylepšit ten můj meč, tak mi to píše, že vylepšit nejde, tak nechápu jak ho mám začarovat...craft bude asi vylepšení :) Já to hraju polsky, takže mám skoro české výrazy :)

Edit: Dočetl jsem se, že to očarování je pomocí run, tak tu zatím nemám. Teda nemám prazdný runový kámen, nevíte kde ho sehnat, nebo koupit?

Upraveno uživatelem Susperian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opět dotaz :) Jsem na té poušti a je tam místo, kde nemůžu, protože tam neumím dýchat. Na youtube jsem nic nenašel, takže se ptám co musím mít, abych tam přežil. Dýchací masku asi ne :)

Tak to bych taky rad věděl....celkem me to štve [emoji2]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to bych taky rad věděl....celkem me to štve [emoji2]

To opravdu nepochopím, proč se alespoň neukáže co máš dělat, nebo sehnat. A v té oblasti jsou normálně úkoly. Ta hra má i tak dost bugů, co jsem zatím narazil a musel jsem hodně restartovat. Kolikrát dokončím úkol, ale postava pro kterou jsem ho udělal se mnou nemluví, pak to uložím nahraju a už to jde. Hrůza.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Predem rikam, ze jsem u Inquisition zatim nestravil vic jak 5h, ale prekvapilo me, ze jste vsichni celkem nadseni. RPG byvaly odjakziva me nejoblibenejsi hry - hlavne TES. Dragon Age jsem kdysi hral na PC a bavilo me to, ale Inquisition...

Pribeh: jsem hrdina a zachranuju svet. Hm. Hadam, ze arcizloduch bude drak. Ziv.

Souboje: Nuda! Chvili jsem hral meele, prislo mi zdlouhavy honit moby po loukach, tak jsem zacal znova s magem - bezim, vidim moba, drzim R2, sem tam zmacknu skill, mob umre. Vlastne ho ani nemusim videt, auto-aim zameri spolehlive i ty tri pixely v dalce, ktery bych normalne nevidel pres prskanec od posledni vecere. Na obtiznost normal neni potreba ani naznak taktiky, nebo sikovnosti. Krome main charu pouzivam auto-skill.

Grafika: Na tu si nestezuju, ale proti jinym hram na PS4 zadny zazrak.

Chapu ze se to mozna casem nejak rozjede, ale zatim je hratelnost mizerna. Nez se nekam hnu, musim slyset hromadu kecu (vetsinou totalni patos) a pak je tam tech par mobu co jsem zminil, dalsi kecy a zpatky.

Premyslim, jestli nejsem na hry postavene na fantasy deji uz moc stary. Sanci tomu jeste dam, ale zatim jsem z zadne nove hry nemel hned po startu tak spatny pocit.

Upraveno uživatelem halus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dohráno! Celkem odehráno 107 hodin a královsky jsem se bavil. Hraju už minimálně 20 let a musím se přiznat, že pro mě Inquisition asi jedna z nej her všech dob. (Bez spoilerů:) Jen mě lehce zklamal konec, respektive ty zhruba 2-3 poslední příběhové questy a vše okolo toho. Připadalo mi to hrozně uspěchané, nevýrazné, "neepické". Čekal jsem od toho závěru mnohem více. Alespoň jsem doufal v zajímavý pokec s každou z postav po skončení a ono nic. Ta 1-2 věty co řeknou ani nejsou udělané jako ten klasický rozhovor ala cut-scena. Ale jak jsem psal výše, celkově výborná hra.

Každopádně i když nesnáším ve hrách DLC, tady se těším na to co přijde, zvlášť vzhledem k té poslední cut-scéně po titulcích. Snad bude tak obsáhle a kvalitní jako Awakening pro Dragon Age 1.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na jakém levelu jste hru ukončili? S hlavní postavou mám 18 lvl a nahráno 34 hodin, nehledě na že už mám odemknutou asi celou mapu.

SPOJLER:

Zrovna jsem dodělal příběhovou misi, ve které s vojskem obsadíte pevnost kde jsou ti zmanipulovaní Wardeni, objeví se drak a potom se propadnete do temnoty a musíte se dostat zpět a získáváte zpět vzpomínky, netušíte kolik % z hry to tak bude?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to dojel na lvl 24. Později už ty levely naskakujou celkem pomalu. Jinak jestli myslíš hlavní příběh, tak cca 60%. Pokud myslíš celkově, tak to záleží na každém. Někdo to profrčí rychle, já třeba splnil na všech mapách všechny sidequesty, vše prozkoumal, vše posbíral atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu