Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

The Elder Scrolls Online


NobodyAnswers

Recommended Posts

Další hra, která měla premiéru na tiskové konferenci Sony, bylo akční RPG MMOčko The Elder Scrolls Online od Bethesdy. To už je nějaký ten čas oznámeno pro PC, nyní jsme se konečně dočkali oznámení konzolových verzí. Majitelé Playstationu 4 si navíc budou moci jako jediní vyzkoušet betaverzi, která bude dostupná před vydáním. The Elder Scrolls Online bude dostupný na jaře příštího roku na Playstation 4 a Xbox One, níže v novince se podívejte na oznamující trailer.

Konzolista.cz

Trailer:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měla by to bejt dlouhá hra...

Podle informací z letošní konference E3 bychom po splnění všech úkolů pro jednu alianci a dosažení levelu 50 měli být ve třetině hry, načež se budeme moci posunout k další ze tří aliancí. „Se svou postavou se můžete levelovat od levelu 1 do levelu 50; to znamená 140 až 150 hodin obsahu,“ řekl nejmenovaný zaměstnanec Bethesdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 years later...
  • 5 months later...

Zdravím, rád bych se na něco zeptal. Pokud si koupím od někoho již použitou verzi této hry, bude mi vše fungovat jako kdybych si ji koupil v obchodě? Tím myslím, nebude ta verze již vázána na e-mail původního majitele nebo něco podobného? S PS4 teprve začínám, doteď jsem měl jen PC, tak nevím jak to funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Fatallty1 - ano normálně mužeš využít použitou hru bez jakýkoliv obav, hra je vázaná s tvým učtem PSN, disk je pouze pro spuštění.

Chtěl jsem tuhle RPG hru rozjet ale v mém vytíženém repertoáru již není místo na další čas beroucí rpg žánry :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu