Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Destiny


NobodyAnswers

Recommended Posts

  • Odpovědi 564
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Je mozna pravda, ze si je to s borderlands v mnohem podobne, ale tak je to dnes skoro se vsim. Navic bych to nesoudil takhle uz z bety :) Ale je to otazka vkusu. ME treba Borderlands absolutne nebavil, zkousel jsem to rozjet dvakrat a vzdy jsem po par hodinach skoncil. Tohle ma pro me mnohem zajimavejsi atmosferu (a rekl bych ze podstatne jinou nez borderlands). Navic tahle hra funguje trochu jinak. Zatim mi prijde, ze nejvetsi duraz je kladen na "sdileni sveta" hraci. Me osobne prijde fajn, kdyz se brouzdas pustinou a opravdu narazis na ostatni hrace. A ikdyz s nima komunikujes maximalne pomoci gest, tak to tak nejak funguje a me to dava pocit, ze jsem v opravdovem zivoucim svete (coz je presne opacny pocit nez ktery jsem mel z borderlands). Jinak vcera jsem si stihl strihnout par matchu v cruciblu. Konecne jsem dostal heavy weapon, s kterym to v Pvp chyta grady. Uz vim, proc jsem dostaval obcas tak na prdel, S HW hraci padaj jak mouchy :) Skoda ze je ted beta vypla, zrovna kdyz mam volno. To je zakon schvalnosti. Chtel jsem zkusit uz i dalsi classy a vylvlovat je taky na 8. lvl. No nic, holt budu muset pockat do stredy :( Jo a posledn vec, vcera jsem hral kvuli expum i trochu exploru. A to je teda fakt des. Doufam ze je to tak omezeny jen kvuli tomu ze je to beta. Protoze to jak casto jsou si ty mise podobne a neustale prochazeni tech samych mist (myslim ze je to snad lunar complex - tam uz jsem byl snad dvacekrat a co je nejhorsi, furt se tam respawnujou a chovaj nepratele stejne, takze je to jak mit 40x po sobe deja vu, tu mapu si tam snad pamatuju uz nazpamet. Kdyby to alespon ten design interieru nevypadal chvilema tak genericky :(). Doufam ze tohle teda jeste poladej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je mozna pravda, ze si je to s borderlands v mnohem podobne, ale tak je to dnes skoro se vsim. Navic bych to nesoudil takhle uz z bety :) Ale je to otazka vkusu. ME treba Borderlands absolutne nebavil, zkousel jsem to rozjet dvakrat a vzdy jsem po par hodinach skoncil. Tohle ma pro me mnohem zajimavejsi atmosferu (a rekl bych ze podstatne jinou nez borderlands). Navic tahle hra funguje trochu jinak. Zatim mi prijde, ze nejvetsi duraz je kladen na "sdileni sveta" hraci. Me osobne prijde fajn, kdyz se brouzdas pustinou a opravdu narazis na ostatni hrace. A ikdyz s nima komunikujes maximalne pomoci gest, tak to tak nejak funguje a me to dava pocit, ze jsem v opravdovem zivoucim svete (coz je presne opacny pocit nez ktery jsem mel z borderlands). Jinak vcera jsem si stihl strihnout par matchu v cruciblu. Konecne jsem dostal heavy weapon, s kterym to v Pvp chyta grady. Uz vim, proc jsem dostaval obcas tak na prdel, S HW hraci padaj jak mouchy :) Skoda ze je ted beta vypla, zrovna kdyz mam volno. To je zakon schvalnosti. Chtel jsem zkusit uz i dalsi classy a vylvlovat je taky na 8. lvl. No nic, holt budu muset pockat do stredy :( Jo a posledn vec, vcera jsem hral kvuli expum i trochu exploru. A to je teda fakt des. Doufam ze je to tak omezeny jen kvuli tomu ze je to beta. Protoze to jak casto jsou si ty mise podobne a neustale prochazeni tech samych mist (myslim ze je to snad lunar complex - tam uz jsem byl snad dvacekrat a co je nejhorsi, furt se tam respawnujou a chovaj nepratele stejne, takze je to jak mit 40x po sobe deja vu, tu mapu si tam snad pamatuju uz nazpamet. Kdyby to alespon ten design interieru nevypadal chvilema tak genericky :(). Doufam ze tohle teda jeste poladej.

Moje řeč. Hra mě docela dost chytla. PVP má grády a je svižný. Doteď jsem hrál s kámošema uloudaný BF4, takže v září hromadný přechod. Ale co mě opravdu štve je opravdu se opakující lokace. To jestli si představujou, že někdo bude farmit pořád dokola tak nvm nvm. Snad to je omezený jen kvůli betě. Když to pořád někdo přirovnává k diablu, tak ať udělaj dungeon na styl riftu (náhodně se generující lokace, na konci s bossem) Potom mi trošku vadí styl doplňování nábojů. Já jako hunter a sniper v každý střílečce bych očekával, že budu mít primary weapon snipu, s kterou budu mít teda víc nábojů, než jen 12. V PVP je truhel s náboji dost, ale v PVE je to teda bída. Za mě je to ale i tak jasnej kup.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mluvime tu o ps4? Protoze jsem mel fakt za to, ze vsehno i co se takhle dostahovava je videt v download listu. Ale jestli to tak fakt je tak diky za info ;)

Jasně, že se bavím o PS4, jme v PS4 sekci,

V download listu je většinou jen část hry. Hra se ti tam stáhne, nainstaluje, ale pak to ještě stahuje x GB na pozadí. Například u Wolfa, se mi před download list stáhlo jen 4 GB, hra se nainstalovala a na pozadí se pak stahovalo dalších 48 GB :/ Hra šla při nějakých 10 GB hrát (prvních pár misí, pak to psalo, že další nejsou připraveny/ staženy, či něco v tom smyslu....)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je mozna pravda, ze si je to s borderlands v mnohem podobne, ale tak je to dnes skoro se vsim. Navic bych to nesoudil takhle uz z bety :) Ale je to otazka vkusu. ME treba Borderlands absolutne nebavil, zkousel jsem to rozjet dvakrat a vzdy jsem po par hodinach skoncil. Tohle ma pro me mnohem zajimavejsi atmosferu (a rekl bych ze podstatne jinou nez borderlands). Navic tahle hra funguje trochu jinak. Zatim mi prijde, ze nejvetsi duraz je kladen na "sdileni sveta" hraci. Me osobne prijde fajn, kdyz se brouzdas pustinou a opravdu narazis na ostatni hrace. A ikdyz s nima komunikujes maximalne pomoci gest, tak to tak nejak funguje a me to dava pocit, ze jsem v opravdovem zivoucim svete (coz je presne opacny pocit nez ktery jsem mel z borderlands). Jinak vcera jsem si stihl strihnout par matchu v cruciblu. Konecne jsem dostal heavy weapon, s kterym to v Pvp chyta grady. Uz vim, proc jsem dostaval obcas tak na prdel, S HW hraci padaj jak mouchy :) Skoda ze je ted beta vypla, zrovna kdyz mam volno. To je zakon schvalnosti. Chtel jsem zkusit uz i dalsi classy a vylvlovat je taky na 8. lvl. No nic, holt budu muset pockat do stredy :( Jo a posledn vec, vcera jsem hral kvuli expum i trochu exploru. A to je teda fakt des. Doufam ze je to tak omezeny jen kvuli tomu ze je to beta. Protoze to jak casto jsou si ty mise podobne a neustale prochazeni tech samych mist (myslim ze je to snad lunar complex - tam uz jsem byl snad dvacekrat a co je nejhorsi, furt se tam respawnujou a chovaj nepratele stejne, takze je to jak mit 40x po sobe deja vu, tu mapu si tam snad pamatuju uz nazpamet. Kdyby to alespon ten design interieru nevypadal chvilema tak genericky :(). Doufam ze tohle teda jeste poladej.

No a ony ty mise v exploru jsou si nejen podobné, ale já už jsem zažil i, že jsem dělal úplně ty stejné dvakrát! Jak skenuješ ten tank. Normálně jsem tu misy udělal, pak jsem si skočil do té věže vrátil se a zase ta stejná mise. A to se mi nestalo jednou. Těžko říct, jestli to je jen tím, že je to beta. V alfě to bylo taky. A to prolézání pořád stejných lokací je taky dojeb, myslel jsem, že dají alespon dvě různé lokace, třeba ten měsíc, nebo tak. V alfě to bylo taky jen to staré rusko. Mě to teda maximálně odradilo od koupě, takže si počkám na recenze a pak se uvidí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, chci se optat...jsem jediný, komu to přijde jako přeskinovaný Borderlands? Dám příklady: levelování, levely enemies, levely zbraní, svět celkově , robot, co tě vede, gear apod....

Jo, ale osobně mě to baví víc. Borderlands hraju jen díky splitscreenu, ale chybí mi tam pořádné cutscény, epičnost. Je to komixově ulítlé, ale od scifi střílečky chci spíše tu osudovost jako v Destiny. Navíc má Destiny i výborný týmové matche, které mě začaly dost bavit

2 Beny55: ty lokace jsou nuda, protože je to fakt jen demo, pro mě je to spestření v detailech, co v alfě nebylo, ale třeba mi vadí, že se dost špatně schání prachy, v alfě se dal koupit kluzák a loď trochu snáz, tak snad nebudou Máničky a ještě to poštelujou. V alfě byl slušný nedostatek loot beden a v betě je to ještě horší. Mise se časem budou opakovat i v plné verzi, ale tam bych řekl, že to časem budou kompenzovat nová a nová a nová a nová DLC za prachy, ale za to se nezlobím, když kouknu kolik dlc vyšlo pro Borderlands, ... kdo by si nechtěl taky trochu nahrabat.

Upraveno uživatelem spoock
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Promiň, ale děj v Borderlands je hodně dobrý, to teda nevím. Z tvého komentu vyplývá, že ti přijde děj v Borderlands špatný, či nevýrazný. Zřejmě jsi to nehrál pořádně.

popravdě děj mě prostě nebaví, ale nemysli si, tvé Borderlands ti neberu, mě baví ta kooperace, ale tak jak děj se v Borderlands vypráví, to není nic pro mě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me bavil dej ve druhym dile..bylo to dobre udelany..jednicka je takova syrovejsi, ale taky super...jsou to kvalitni hry, ale bohuzel destiny vydrzi dyl..v borderlands vim ze byli ukoly porad takovy neslany nemastny zabij,prines...ale tady je to spis pojaty jako mmorpg...sbiras kyticky, identifikujes (decrypting)...delas reputace..sbiras pve pvp veci..proste hra na dyl a libi se mi vypraveni ty hry,stylizace...proste si myslim ze to bude mit dlouhou zivotnost a bude to pecka...jenom me docela sere ten lvl20...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná jsi ten děj nedokázal pochopit, zřejmě moc složitá hra.

spíš jsem to ve splitscreenu ani nevnímal a spíš mě zajímalo, jakou mám zbraň a skill, každopádně jak říkám, Borderlands mě tolik neoslovilo, takže asi tak, ale u Destiny neni vyloučeno, že nakonec mě plná hra neosloví

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak level 20 maš na skyllovani těch subclass a pak si zvedaš level pomoci lightu, je to něco jak rating ale umožnuje ti dělat vyšši dmg/dostavat menši dmg vuči vyššim lvl mobum, bossum a i v pvp se ti to romitne někde psali že do te 20ky dostaneš ty nejduležitejěi skilly zbytek se pak expi použivanim. vysledk je že maš soft lvl 20 + light lvl 60 = na umblemu se ti ukazuje Franta_Flinta Hunter lvl 80

http://destinynews.net/light-level/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu