Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Destiny


NobodyAnswers

Recommended Posts

  • Odpovědi 564
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
čau klucí... Plánuju kupovat Destiny, ale nevím jaký to vlastně je.... Hrál jsem tu demoverzi a celkem mě to bavilo, ale bohužel nemám nikoho s kým bych to hrál. Navíc ta trial verze byla krátká. Vyplatí se do Destiny investovat? Díky

Ahoj, pokud to nemáš s kým hrát tak je to horší, sice je tam "matchmaking" přes který se dají dělat "strajky" (skupinovy mise), ale na raidy nejsou pokud vím (už hru nemám). Jinak co se mě týče, po dohrání kampaně mě to nějak přestalo bavit, protože v podstatě děláš už pak všechno pořád dokola aby jsi dostal nějaký lepší vybavení a tím si povýšil "light lvl", případně aby jsi si mohl koupit fialový vybavení tak musíš mít pro změnu "vanguard" body, které získáváš zase z plnění odměn a strajků. Jako když člověk má s kým hrát a má dost času, co tomu chce věnovat je to asi dobré. Já ten čas tomu věnovat nechtěl už, protože mi poměr zábava/hodinu vyšel negativně. Vyměnil jsem to za Diablo 3 a je klid, tam je grindování aspoň odměněno rychleji :D Ale toto je pouze můj názor a pokud na to máš peníze a láká tě to, tak nejlepší je to zkusit sám špatná hra to není jen záleží na stylu hraní :) Nějaký čas tě to bude bavit určitě a když koupíš bazarovou hru tak ušetříš něco :)

Upraveno uživatelem Fenri
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím chlapáci, Zkoušel jsem betu na x360 a po asi 10vteřinách jsem to vypnul. Ačkoli jsem byl 6let majitelem xboxu, nikdy mě nebrala série Halo.

Destiny jsem hrozně dlouho odkládal, ale teď přišla doba změny :) Mám hru asi 4dny (lvl15) a přímo "masakrálně" mě to chytlo ;) Absolutně jsem se vyhýbal tomu "hype" co se dělo než hra vyšla. Co jsem očekával, to jsem dostal! prostě řežba, řežba a zase řežba :) Zatím jsem nehrál s nikým z friend listu a baví mě to i samotného. Každopádně bych chtěl vyzkoušet raid, kdybych se mohl k někomu přidat. pařbě zdar ;)

Upraveno uživatelem Thunderr CZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CHCI se ještě zeptat.. Jde nějak změnit vzhled postavy? :D já si udělal totálního hnusáka, protože jsem hrál demo a řekl se že mě to bavit nebude.. No baví mě to a nechce se mi to hrát od znova.. :D

Zatím jsem to nikde nehledal, každopádně stejně si nastavuješ jenom ksicht a ten máš po většinu času zakrytej helmou. A abych v Toweru sám sebe do nekonečna prohlížel, tvl nejsem teplej :D Pokud sis teda nenastavil ženskou :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu