Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Destiny


NobodyAnswers

Recommended Posts

Prosim tě, o to tady vůbec nejde, hratelný pro lidi, co nemají DLC je to už půl roku, protože tam serou nightfally a striky z 90% z dlc, nemluvě o levelcapu atp. Wowko je další hra pro blbečky no, to bych si nikdy nekoupil. Ale nebudu kupovat pýčovinu, která byla velepšovaná v době, kdy byla venku to byl jen roční betatest, protože na začátku, když hra vyšla to byla 1/10 hotový hry a během patchu a tohohle ♥♥♥♥♥♥ního DLC, který mění úplně všechno (a takhle hotová hra měla být už na začátku a ne že po roce se rozhodnou, že všechno jinak tvle :D), proč jsem měl tu hru rád, ji dodělali, to ať si stříknou do trenek, celý ACTIVISION, stejně jako EA, přijdou k dobrý značce a co s ní neudělaj? Úplně to zkorví, gratuluju, já je stejně bolet nebudu, takových blbečků, co si to koupí hlava nehlava a stráví u toho hodiny a hodiny bude miliarda, už se těším, až přijde placenej obsah jakože čepičky, barevný zbraně a podobně, to budu úplně ♥♥♥♥ magi v kostce :lol:, no co, mně už to bude jedno :). Prostě mě nasrali a to, že to celý udělali přístupnější n00bum na úkor nás, je absolutně trapný :). Nemluvě o tom příběhu Dark Below a TTK, který jsou vystřižený jak z Tak jde čas :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 564
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

No mě rozhodně nejvíc vadí to, že si člověk koupí základní hru a hraje jí... potom přijde nějakej rádoby "datadisk", kterej je dražší,než byla původní hra (koupeno na ps4 za 999 kč nová z obchodu cca dva měsíce po vydání hry) a ten datadisk omezí veškerej obsah, kterej ve hře byl předtím, překope zbraně a prostě ti dá jasně najevo, že si ho musíš okamžitě koupit, jestli chceš hrát zase tak jako dřív. Chceš hrát NF? Ok, kup datadisk. Chceš hrát control? Ok, čekej až ti náhodně přijde v rotaci a nebo kup datadisk! Tu hru jsem měl docela rád, ale srali mi už těma DLC..tohle to uplně dojebalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Runy se strkají do těch soch které jsou u court of oryx.. Každá runa má svou sochu.

  • Tier 1 - Light 190 - Reciprocal Rune
  • Tier 2 - Light 240 - Stolen Rune
  • Tier 3 - Light 300 - Antiquated Rune

Ta 3 runa je s nightfallu, raidu, stolen runy. Ale doporučuji jít s pokud možno aspoň 5-6 lidma je to celkem hardcore. Jinak je tam taková ta plošina na kterou když stoupneš bez runy tak tě to zabíjí. Na spawnu do prava a dozádu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžete si vytvořit trailer na Taken King se svým guardianem. Tady je můj: https://www.destinythegame.com/legend-of-you/share?video=2.4611686018435209104.2305843009220081388&version=2

do rite taky mi to nejde :D kdyby jste mel nikdo chut a cas udelat ho budu rad Zelvak23 a warlocka pls ;)

Jinka ja taky nadaval jako blazen pred TTK ze to nebudu kupovat at tahnou posrany destiny no a stejne sem to koupil :D :D a rozhodne nelituju je to bomba RAID neskutecnej masakr ten court of oryx taky velka sranda kdyz se tam sejdete, striky taky vsechny prekopany ze uz to nemuzes chodit po slepu :D :D ale ty dropy to je furt neco celej novej raid jenom novy shardy kterejch musis mit dvacet aby jsi mel vetsi sanci na legendary drop z oryxe ani nemluvim o quest line od petry ktera ti da 306 pulsku myslim je to proste super :D drahy jako krava vo tom zadna ale co se da delat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nevím je to lákavý ale prostě za ty prachy si můžu pořídit hru u který se zabavím 3x víc a nebudu muset chodit pořád dokola to stejný.

Navíc neni ani tolik času u toho pořád sedět, a že je ten čas potřeba jsem viděl dost jasně. Každý týden odejít za všechny 3 postavy CROTU,VOG,NightFall,Weekly,Elders arenu,Osiris,Daily a k tomu ještě něco vydělat v MP,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdárek všichni, nehleděl jsem na ten poslední stream ohledně Court of Oryx eventů. Nějaký runy už mám nachystaný, ale nevím, kam je strčit. Ty eventy se dějí po celé nové patrole, nebo je tam někde přímo místo? předem díky za odpověd ;)

Court of Oryx je umístěn na Drednaughtu (

) tam runu vložíš do sochy, následně se "spawne" boss podle toho, jaký Tier runy jsi vložil viz to co psal "skresa"
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

skresa;Fenri: díky za info pánové. Ještě ten den jsem vysázel všechny runy :)

Cru4l: tomu, že tohle dlc bude někdy stát 500,- přeci sám nevěříš ;) minimálně do dalšího dlc, ale to už "King" obsah nebude aktuální.

Záměrně píšu "King", protože toto dlc je "King of dlc's". Ze začátku to tak nevypadá, ale obsahu je tam hromada. Samozřejmě největší práci odvedl update 2.0, který hru totálně překopal, ale s příchodem dlc se vše ucelilo(bohužel ne pro hráče, kteří dlc nepořídili, jelikož jim zakázali obsah, koupený v posledních dlc. A TO JE PRASÁRNA). Cena dlc je taky taková prasárnička, ale za to si více méně můžeme jako hráči sami. Kdyby jsme to před pár lety nekupovali, tak by dnes dlcčka nevydělávali takovej balík za vykousanej obsah(samozřejmě nejde o všechna dlc). Můj názor je takovej- chceš hrát WoWko? Plať měsíčně "menší" love. Chceš hrát Destiny? Plať jednou za půl roku, ale "nacucanou" částku. Z Destiny se zkrátka víc a víc stává MMO. Hru jsem začal hrát v prosinci a jediná přestávka byl Mad Maxe, který vyšel před 20ti dny :) , takže mi Destiny ušetřila dost peněz, abych mohl dlc koupit.

Destiny je teď, podle mě, daleko lepší hrou a nové dlc za to jednoznačně stojí. A to jsem ještě nehrál raid :) snad zítra, jestli se s naší bandou poskládáme.

Sry za delší post, mějte se a ....cítíte ten loot? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Raid je silenost... dosli jsme k oryxovi kterej ma tak 40 metru, ale nezabili jsme ho.. jinak raid je perfektne propracovanej a je to zamereny na vsechny ne jak u croty na jednoho. Jinak dostat se pres 300 light je velmi narocne bez oryxe. Po jeho zabiti dostanete od eris questy na eqip 300+... prepare for hard mode oryx :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Raid je silenost... dosli jsme k oryxovi kterej ma tak 40 metru, ale nezabili jsme ho.. jinak raid je perfektne propracovanej a je to zamereny na vsechny ne jak u croty na jednoho. Jinak dostat se pres 300 light je velmi narocne bez oryxe. Po jeho zabiti dostanete od eris questy na eqip 300+... prepare for hard mode oryx :-D

Takže jsi do toho nakonec šel? Viděl jsem hru vystavenou na gamebazaru :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pcheee mě štve jak to všichni chválí. Mě sere ta časová náročnost jinak bych do toho asi šel.... No uvidím ještě.

Celkem mě to láká hlavně když je celá hra překopaná a já to hrál jen na PS3 kde to bylo jak mrtvola. Na ps4 by to mohlo být svižnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu