Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Destiny


NobodyAnswers

Recommended Posts

  • Odpovědi 564
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Tak oni se v tom článku i na Diablo 3 odkazovali. Když z toho budu vycházet, tak tam máš povoleno pouze několik aktivních slotů a do nich si osadíš schopnosti z většího výběru. Tady předpokládám si vybereš jestli budeš používat "Subskillclass" I. nebo II. a v tý "podtřídě" si myslím taky nepůjde mít aktivní vše. Představoval bych si to jako třeba v Mass Effectu si můžeš vybrat z upgradů který chceš použít u zbraní, ale nemůžeš mít všechny. Takže pak vlastně každej bude mít z těch kombinací skillů postavenou postavu podle sebe a tím bude teoreticky každý jedinečný, samozřejmě, ale v praxi budou časem provařený sestavy co 80% lidí bude používat, ale taky třeba ne.. to už záleží jak budou mít ty skilly odladěný a zda nebuou některý o moc užitečnější než jiný.. snad to dává smysl :)

Edit: Do toho mixu si započítej že každej bude mít jinou zbraň podle toho co kde najde a podle svých preferencí a zbraně budou mít zase svoje vlastní vylepšení :)

Upraveno uživatelem Fenri
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Verim, ze kazdy hrac pak bude jedinecny, prevzane kvuli gearu, tam bych citil nejvetsi podobnost s Diablem. Loot gearu, pripadne pak jeho nasledne upgrady. Chapu jak to s temi sloty myslis, davalo by to smysl a pokud to tam je, tak za to jsem rad, ale ve hre jsem si niceho takoveho zatim nevsiml, proto jsem se ptal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si toho všiml u jedný ability co má Warlock zatím, když jsem zkoumal co se mi odemkne. Tam je granát a ono tam pak jde dále vybrat různý typy granátu a myslím že nepůjde to mít aktivovaný vše.. ale třeba se mýlím a půjde to, zatím to nemám odemklý :). Takže čistá spekulace odemne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno, proto si právě myslím, že to bude něco pasivního a něco aktivního na obměnu, bo by to byla nuda mít furt jen jednu aktivní schopnost a jednu "supercharge" což si myslím, že Bungie jsou dost na to zkušený, aby to nebylo zas tak jednoduchý :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No cekal jsem teda vice zmen od Alphy, porad stejne repetitivni mise stylu "Bez tamhle 10x do stejne budovy a pokazde zabij jinyho pandulaka"... Je toho tolik podobnyho, az semtam zblbnu a rikam si jestli uz jsem tuhle misi jednou nedelal. Nesmyslne vraceni se tam a nazpet mezi lokacemi. Jestli to takhle chteji nechat i ve full verzi, tak potes koste...

Taky bych ocenil nejaky jiny dung nez jen Devils Lair. Jeste ze to PvPcko to zachranuje a je to fakt zabavny :)

Btw, je tu nekdo kdo ty mise dohral? Myslim tim delani vsech tech blikajicich "antenek". Jestli ma nejaky smysl to plnit a dostat se tim napr k nejake vetsi misy. Diky

Upraveno uživatelem Tellinnor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dá se to ale malo pribehovych misi pak si odkazan jen na jeden mod a asi 4 mapy multiplayer. Ja sem byl chvily docela prekvapen ze to je dobry a zabavny ale pak sem dojel na "konec" uz sem to nezapl.

Uprimne, co si jako cekal? Ja si myslim ze je Beta nabita obsahem vic dnes dost. Porovnas-li to s jinymi betami, kde mas casto jen pristup k mp nejlepe s jednou mapou, tak mi to prijde jako docela stedre mnozstvi obsahu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo ale trochu me desi ze takhle to bude s plnou hrou dohrajes "singl" pak par dni multiplayer a konec (uz te to nebude bavit). K Battlefieldu se treba vracim skoro kazdy den aspon na 5 hodin. Ale hodne si slibuji od tech jinych modu takze snad to nehrozi. Doufejme ze to nebude jako Watch Dogs :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kluci, troufnu si tvrdit, že můžu hru velmi dobře zhodnotit vzhledem k tomu, že mám za sebou Halo,Halo II, Halo 3, Halo Reach (Halo 4 ne ale to už nedělali bungie) . V době jak jsem hrál Halo tak jsem byl zrovna bez práce a třeba týdenní chalenge jsem měl v pondělí mnohdy hotovou. Proč o tom píšu? Ten Halo feeling tam je jako kráva, nebo to nazvěme bungie stylem jak chcete. Beta mě mile překvapila. Hraje se to moc hezky, je to takové svižnější oproti třebas Killzone je to úplně někde jinde. Pocit ze střílení je dobrý a vizuálně hra vypadá parádně, ano není to úplně TOP Mega špíca ale bungie se spíše soustředilo vždy spíše na hratelnost. Mám ze hry radost, a proto kdo si chce zahrát klidně si mě přidejte tag:Croftak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo ale trochu me desi ze takhle to bude s plnou hrou dohrajes "singl" pak par dni multiplayer a konec (uz te to nebude bavit). K Battlefieldu se treba vracim skoro kazdy den aspon na 5 hodin. Ale hodne si slibuji od tech jinych modu takze snad to nehrozi. Doufejme ze to nebude jako Watch Dogs :lol:

Njn, holt se nemuzou zavdecit kazdemu :) Kazdopadne si myslim, ze tahle hra vydrzi na hooodne dlouho. Uz jen kvuli MP se do ni hodlam vracet pomerne casto :)

Tak kluci, troufnu si tvrdit, že můžu hru velmi dobře zhodnotit vzhledem k tomu, že mám za sebou Halo,Halo II, Halo 3, Halo Reach (Halo 4 ne ale to už nedělali bungie) . V době jak jsem hrál Halo tak jsem byl zrovna bez práce a třeba týdenní chalenge jsem měl v pondělí mnohdy hotovou. Proč o tom píšu? Ten Halo feeling tam je jako kráva, nebo to nazvěme bungie stylem jak chcete. Beta mě mile překvapila. Hraje se to moc hezky, je to takové svižnější oproti třebas Killzone je to úplně někde jinde. Pocit ze střílení je dobrý a vizuálně hra vypadá parádně, ano není to úplně TOP Mega špíca ale bungie se spíše soustředilo vždy spíše na hratelnost. Mám ze hry radost, a proto kdo si chce zahrát klidně si mě přidejte tag:Croftak.

Cau crofte, ty jeste zijes? :) Rukopis bungie je v tom vice nez citelny. Vcera jsem ale zkousel crucible, odehral jsem jen dvě hry, páč na víc jsem neměl sílu (brzká ranní vstávačka na celoddení šichtu) a v PvP uz mi ten jejich rukopis prijde min znatelny. Prijde mi to vyrazne pomalejsi nez Halo, coz je dano predevsim mirenim, ktere v Halu vicemene neni. 6 na 6 hráču fungovalo v mapách bez vozidel (Venuše - ta mě moc bavila a mapa mi atmosféropu silně připomněla Halo :) ), ovšem na měsíci mi to něják nesedělo, mapa velká, furt jsem tam jen nekoho hledal a dostaval na prdel. Rozhodne nevynasim zadne soudy, na to fakt dva matche nestacej. Ale jo, hraje se to prijemne, jen uz i v bete bylo znat, ze jsou tam proste hraci (s vyssim lvlem), ktery ostatnim (nizsim lvlum) bez problemu nakopou rit. To me trochu stvalo :) Ale jak se tu resilo, dosahnuti lvl capu by melo byt vcelku rychle, takze by to pak snad melo byt vyrovnajesi (pokud to teda nebude fungovat tak, ze si nekde vylootuju nejakou super mega uber zbran proti ktery nikdo nebude mit sanci, cehoz se trochu bojim). Ale holt se bojim, ze Pvp nebude tolik o skillu jako o tom, jakou sis nahrabal a pouzil vybavu.

Ale co me nastvalo vubec nejvic je, ze vsechny rezimy v bete (tim myslim ty zamkle, ktere budou ve finalni hre) jsou pro max 12 hracu. To jako vazne Bungie? Cekal jsem nejake Big Team Battly po vzoru Hala. Kort kdyz mapy nejsou upne male, nektere jsou i s vozidli ci strilnami. Zrovna mesic k tomu uplne vybizi. Uprimne doufam, ze ve finalni verzi budou i mody, ktere v bete videt nejsou, protoze multak v max 12 lidech, tomu teda rikam next-gen :D

A jinak me trochu zklamalo resni special weaponu v PvP. Na mesic jsem sel s brokovnici, ale kdyz jsem mapu videl, rikal jsem si, ze by se krasne snipilo. Prehodim zbran, v tu chvili mam nula naboju. Ok, to jsem bral jako primereny trest za zmenu vyzbroje v prubehu boje, ovsem cekal jsem, ze tak budu penalizovan jeden zivot, ne cely zapas. Tohle bych teda rozhodne jeste nejak poresil. Celkove bych rad moznost nejakych nadefinovatelnych loadoutu pro jednu postavu pro Pvp . Preci jen je docela dobre prizpusobivat vybavu mapam (coz vlastne taky nejde, jelikoz pred matchem lze vyzbroj zmenit, ovsem nejste nijak informovani jaka mapa bude dalsi a kdyz se to dozvite, na zmenu uz je pozde) ci situacim.

Upraveno uživatelem DeSmond
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes ve 23hod by se mela otevrit ve meste nejaka brana navic a zpristupnit si tim (pouze na 2 hodiny) PvP Crucible event "Iron Banner".

http://www.bungie.net/en/News/News?aid=11938

Moc dekuji za info, hodí se (y)

Tak ted to procitam a je zajimavy ze se tam pise, ze v Zapasech zelezneho praporu zalezi na lvl, tedy na statech utoku a obrany. Takze normalne je to teda vyple? A vsichni jsou stejne silni nehlede na lvl? No alespon ze tak :)

žiji mám za sebou úspěšnou reinkarnaci :D tag na ps4 mám :croftak někdy musíme zahrát jako za starých Halo časů :D

No to si pis ze musime, ja celej vikend makam, ale pristi tyden volno, takze urcite budu parit Destiny ;)

Jo a jeste dalsi z dotazu (nemuzu si pomoc, ale ta hra proste strasne mlzi).

Kdy se otevre slot pro heavy weapon? Nebo v bete vubec nejsou?

Upraveno uživatelem DeSmond
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu