Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Psp 1003


fridex1

Otázka

Zdravím všechny,

pro začátek jsem začátečník a ač jsem prošel snad všechny možný fóra tak se mi nepodařilo rozchodit moje PSP.

Takže system software mám verzi 5.55 a nemůžu spustit žádnou hru ISO.PSP jsem koupil z druhé ruky a mělo by to být flashnuté,ale nevím tak se raději ptám kdo mi poradí.Dával jsem novou paměťovou kartu.

Poradí někdo co mám dělat?

Předem děkuji-klidně na skype-fridex21

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ahoj, je to jednoduché. Nejdříve si stáhni z oficiálních stránek Sony firmware 6.60 a aktualizuj si na něj PSP (v PSP/GAME vytvoř složku UPDATE a do ní dej soubor EBOOT.PBP co si odtama stáhneš a pak to spusť v PSP) no a potom si tam dej 6.60 PRO C CIPL pomocí http://console-forum.net/tema/119700-6-20-6-35-6-39-6-60-pro-c-aktualizace-24-8-2012

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

NNo, vždyť tam máš napsaný návod: Stáhneš to, rozbalíš, připojíš PSP, otevřeš tu rozbalenou složku a složky PROUPDATE a CIPL_Flasher překopíruješ do PSP/GAME. Následně v PSP spustíš PROUPDATER a zmáčkneš 2x X a potom spustíš CIPL a zase zmáčkneš tlačítko, které budeš mít napsané na obrazovce :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu