Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Flasher Trutnov a okolí


Zelych

Recommended Posts

  • 1 month later...

Téma, které mě zajímá. ;)

Našel jsem týpka z Lázní Bělohrad. Ale i tak je to trochu z ruky. V místě by to bylo fajn.

Jinak ceny taky nemá příliš zajímavý, ale třeba už zlevnil :D Je pravda, když k tomu připočteš poštovné a riziko poničení konzole, když budeš posílat poštou... :blink2: (Už jsem o konzoly takhle přišel - naštěstí to pošta uznala, ale i tak to nezaplatila celé :cry:)

P.S. Nebo se domluvit a zajet tam společně. Aspoň by byly nižší náklady na dopravu.

Upraveno uživatelem Petrst
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Petrst: já jsem se rozhodl, že se asi o víkendu vydám do Pardubic osobně...

Akorát, že to prý dělá do druhého dne, což se mi úplně nehodí tam jezdit 2x. Uvidim, jestli se mi s nim podaří se domluvit že bych mu to tam nějak ráno dovezl a navečer se pro to zastavil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se domlouval s člověkem z Pardubic a dělá ve firmě, která má pobočku ve Svobodě, a nechalo by se prý domluvit aby mu to někdo dovezl. Jinak by mi to udělal v podstatě na počkání (do 2 hodin) když bych si dojel do Pardubic.

Ale když jsem si konzoli rozdělal, tak jsem zjistil že mám mechaniku DG-16D5S, která prý flashnout nejde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je možné flashnout všechny mechaniky, které kdy v Xbox 360 byly a jsou.

Obrázek o kvalitách tohoto "flashera" si po jeho vyjádření jistě dokáže každý představit (-:

Informace týkající se Lite-On DG-16D5S jsou dostupné zde: http://console-forum.net/tema/146524

Příště by to chtělo trochu snahy a hledat (-;

Upraveno uživatelem Rendis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu