Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

X-box 360 flash nebo rgh???


honzaarlet

Recommended Posts

zdravím zdejší pokročilejší borce kteří by mi poradily ohledně Xka.mám slimku 4GB asi rok a půl stará a chtěl bych poradit jestli je lepší flash nebo rgh,samozřejmě bych ještě potřeboval někoho z královehradeckého kraje kdo by mi flashnul aby byla 100% jistota že to umí a udělá to dobře.nemám z dřívějška dobré zkušenosti s čipem v PS2 tak mám z toho trochu strach,protože na jiný x-box eníze nemám.za vaše rady moc děkuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já bych doporučil spíše RGH... Už jen z důvodu, že ušetříš na DVD a můžeš hrát Arcade hry.. A nemusíš mít obavy z ochran a všechny hry ti pojedou :)... Já měl flash dříve a vydržel chvíli, pak vyšla nová ochrana, tak jsem neváhal a šel do RGH :)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S RGH je dozivotne znemoznen pristup na Live, coz muze byt pro nekoho dost podstatne. :)

Navic je RGH nevratny proces co se tyce zaruky a BANu na Live (opravte mne, jestli se pletu) narozdil do neskodneho flashe mechaniky.

Mozna tak jeste Dual NAND, ktery ma zase nevyhodu v pouzivani dvou ruznych DB, potazmo uctu...

Pokud chces na Live a nechces prijit o zaruku, jdi do flashe. Kdykoliv muzes vratit konzoli do "legal" stavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záleží co se ti líbí více RGH nemůžeš chodit na Live ale zase nemusíš utrácet za dvd a za special hdd a mužeš si do xka dát 1 terový hdd

Flash můžeš chodit na live u někoho podstatná věc, můžeš updatovat Db z flasky a nemusíš čekat na nějaký FreestyleDb a nevíhody musíš kupovad DvD dost drahé ale lepší než si kupovat origoš hry

Já bych šel do Flashe je jednoduší Flashnout mechaniku nez pájet základní desku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu