Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Flash


svrlan

Otázka

25 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Jestli bude flash firemware,tak to opravdu nevíme. Může se stát,že flash nebude u next konzole vůbec možný.

Sony vymyslel geniální ochranu s online hraním. U hry se zaplatí vstupenka a mají možnost hrát multiplayerovou platformu,nikoliv jak teď,že online pass byl přenosný,tak mohou také vymyslet ochranu před flash firemware. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Upřímně, samotného by mne to zajímalo... Flash je pro mne docela nutnost a ne kvůli ceně her... Stalo se mi, když jsem si koupil několik her, že jsem s nimi nebyl spokojen, byly odfláknuté a jiné hry, které v recenzích nebyly nic moc mne třeba zase nadchly... jo, jasně, že tutovky typu GTA V nebo nový Assassins Creed budou dobré a rád za ně peníze utratím, ale když si chcete zahrát i v době mezi vydáním těhle pecek a něco si stáhnete a je to shit, tak to vyhodíte, kdežto rozbalenou hru za 1500 těžko prodám někomu jinému za tu samou cenu a uvěří mi, že jsem ji fakt hrál jen jednou... Takže doufám, že PS4 půjde prolomit líp jak PS3 no a Xbox One se pěkně obrnil proti flasherům... chce vás sledovat kamerou, neustále být připojen k internetu... zajímalo by mne, jestli někdo přijde s kouzelným čipem, který z něj udělá ,,obyčejnou konzoli" :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jste normální ??? Kdo má vyhazovat prachy za hry je jedno ne jestli si hru koupim nebo jestli si ji stahnu a vypálim já vím je s tím pálením hry trochu práce, ale né zas tolik. Jakej je rozdíl mezi staženej a originálem ???? Žádnej. A to je ♥♥♥♥♥ rozdíl když máš zaplatit 40 Kč za Dvd nez 1500 za originál Crysis 3. Doufám že konzole typu PS4 a Xbox One budou brzo prolomený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jste normální ??? Kdo má vyhazovat prachy za hry je jedno ne jestli si hru koupim nebo jestli si ji stahnu a vypálim já vím je s tím pálením hry trochu práce, ale né zas tolik. Jakej je rozdíl mezi staženej a originálem ???? Žádnej. A to je ♥♥♥♥♥ rozdíl když máš zaplatit 40 Kč za Dvd nez 1500 za originál Crysis 3. Doufám že konzole typu PS4 a Xbox One budou brzo prolomený.

To je provokace nebo myšleno vážně? Jak k tomu příjdou autoři her? Si myslíš, že je dělají z dobrý vůle? Když si koupíš auto a nebudeš chtít platit za benzín/naftu, tak to vyřešíš jak? Odjedeš od stojanu bez zaplacení? Nebo začneš do nádrže radši ch.cát?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
To je provokace nebo myšleno vážně? Jak k tomu příjdou autoři her? Si myslíš, že je dělají z dobrý vůle? Když si koupíš auto a nebudeš chtít platit za benzín/naftu, tak to vyřešíš jak? Odjedeš od stojanu bez zaplacení? Nebo začneš do nádrže radši ch.cát?

jak k tomu příjdou autoři her je mi upřímně jedno!!!ty jsi asi MIREK DUŠÍN ne

Upraveno uživatelem Samopall
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

otázku toho co autoři a finance rozebrat je dost náročný - vykopnout prachy co dou na ochrany a zbytečný reklamy a hra bude stát 1/2 nebo 2/3 v horšim připadě nutnost bejt online, člověku chcípne net chce si zahrát a nezahraje ( problém pc her .. ) nebo naopak jedna hra rozdelena na 3 DLC pricemz bez dlc má dýlku půlky her co vycházely před roky to nechci rozebírat, ale co se týče hacku, čekám že hodně hodně brzo, je to platforma téměř totožna s PC, bude mnohem jednoduší udělat nějaký dumpy ramky, a další věci .. uvidíme..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ani ne socky - spíš je stále málo rozšířeno v mnoha zemích platit za software, je to prostě "divný" z jistýho pohledu ( ted to myslim v dobrym ) hlavně u digitální distribuce kde často neni žádná sleva vůči krabicovce... čili vlastně člověk kupuje jen (práva k užívání bez nějakýho nosiče) co až zkončí podpora platformy, člověku nezustane doma nic,cloud a tak je sice krasna vec, je to moderní, ale hráči často chtěj mít doma krabičku s hrou, a naopak chtěj vidět slevu za to že si teda vzali tu digitálku a tak.. nebude odkad stahnout atd... je to složitý téma, rád si kupuju HW, PS Vita, PSP, PS3, velika plazmova TV, protože je můžu vlastnit, mít, sou to hmatatelný věci.. jednou za čas za hru 1500, to bych potřeboval tak jednou tejdně.. většinu her do tejdne dohraju.. s lehce nadprůměrnou vejplatou pořád člověk nemá tolik aby měsíčně utrácel tisíce.. steam má hry za uplně jiný ceny atd.. a vydělávaj secakra dost protože uměj prodat veliký objemy her... atd atd.. PS+ a tak je krásná věc.. super slevy, instant collection a tak :) ale prostě pro státy jako ČR je pořád dost mimo finanční možnost kupovat tolik her.. :) což to neomlouvá, jen bych rád poukázal na to, že kdo z Vás, Nás kteří by tu rejpali do těch co si nechtěj koupit hry, zodpovězte si sami ... MP3 ani filmy si nestahujete, kupujete Blue rayovy filmy kdyz neco chcete v HD ? pakliže ne.. tak ve vší slušnosti, nemůžete říct nic :) a fak to neni rejpání :) jen to vemme objektivnějc :) někdo si koupi oblíbený cedecka svy skupiny jinej oblibenou hry ze serie kerou chce mit doma, a zbytek si stahneme :) samopublikace u indieher na playstation dost zlevnuej tvorbu her, proc prichazi az ted, proc je jinak potreba sehnat "vydavatelstvi" coz stoji tunu prachu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

a my socky :) by jsme nemohli stahovat hry kdyby nebyli FLASHAŘI kteří jsou dokonce většina sponzoři tohoto fora takže když tak by jsi měl začít u nich ale to bys tady možná ani nepsal bo by ani forum nebylo, takže tu nikoho nesud a k autorum her ti bídu nemají toho se nebojím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

pořád to asi píšu špatně :D mě tu chybí něco ve stylu .. my ( prodejci her ... vývojař pokud neni nezávislý je jen zaměstnanec ) chceme vyjít vstříc, například, za 3000Kč měsíčně si můžete vybrat 6 AAA her na měsíc a tak , prostě nějak lidičky motivovat.. ne jen řikat, vývoj je drahej, reklama je drahá, všecko je drahý, takže si to bud koupíte za naší cenu nebo máte smůlu .. na steamu se prodává za mnohem mín než je bezna distribuce a vysledny prodeje v tak velkym mnozstvi sou dost vyhodny pro všecky strany.. nebo nějaký PS ultimate + , zaplatis tolik kč/měsíc a můžeš si stáhnout z PSNka 10 titulů jakýkchkoli na měsíc... prostě zaplat celkem dost, a dostan nářez obsahu :)

kdybych nevidel funkční jiný prodejní platformy kde sou ceny víc vstřícnější a tak, tak mlčim .. to je jako starý banky sou drahý, platí se za krámy a tuna lidí to platí dál, naproti tomu nízkonákladový banky vyjdou vstříc neplatí se za krámy.. :) řekněme na hry mam cca 2000 Kč měsíčně, ale když mi dáte nějakej bonus, odměnu nebo zajímavou motivaci, nechám za ně klidně i víc... či aspon něco jako je tesco club card / no ne ze by vraceli nejakou zajimavou castku ale i tak radsi du do tesca/ la rekneme utrata 0-500Kč měsíčně 3% zpátky na PSN účet, 500-1000 5%, 1000-1500 -7%.... a pro ty kdo kupujou fakt dost například 2500+ 15% zpět na účet z nákupů.. neni tu žádná snaha.. u haldy her ( většinou právě těch drahejch ) je za ps+, nebo preorder sleva i jen v desetikorunách..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

aaischa: je fakt, že modely prodeje jsou na konzolích dost zastaralé a mnohdy až nečestné. DLC na disku, on-line passy, apod jsou věci , které by IMO ani být nemusely. Jenže, to není argument pro to hru ukrást, ale prostě ji nepoužívat a jít jinam. PC se docela nabízí, sám to píšeš, tam se dá zahrát za pakatel, případně zcela zdarma, F2P se tam docela šíří.

Každopádně, fascinuje mě, jak každý mele o sumě 1500 Kč za hru. Hrát se dá i mnohem levněji, když člověk použije rozum. A nemám na mysli jen PS+, což je btw. docela dobrý způsob, jak si levně zahrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nanaki: Souhlasim, v ideálnim světě bych nejen já přestal kupovat vše od Sonyho a počkal až se začne zajímat o to co chci, pakliže nás bude dost, ale jednodušší je to stáhnout a čekat a věřit v to samý, souhlas že to neni zrovna správný O:-) PC ? byl sem pcčkař, konzole sem neměl vůbec rád ( brácha měl PS2 .. a hry se mi fakt nezdály.. ) pak sem si koupil před x lety pspčko.. a ejhle, crash, gow, a pár dalšich her... pak sem pspčko prodal, a když sem po par letech vygooglil GOW3 tak sem koupil psko .. zistil jak se krásně hraje v kresle u telky, a komp letěl .. :D

tak tak většina her je mnohem levnějších .. uvidíme co bude, trh "zpřísňuje" tak věřim že v rámci konkurence Nintenda, Mrkvošrotu a Sonyho se třeba vyklube lecos zajímavýho novýho :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu