Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Final Fantasy Tactics: The War Of The Lions


.Den

Recommended Posts

Doufam, ze tu nejsem jediny, kdo hraje tuhle skvelou hru. ;)

Fftpsp3.jpgfinal-fantasy-tactics-the-lion-war-20070512032304385.jpg

Mel bych par dotazu, snad nekdo ma odpoved. =)

1) Je nejaky rozdil, jestli pri Errands zvolim napr. 13 dni, nebo 15 dni, pokud mi barman da nejake takoveto rozmezi pro dokonceni?

2) Je mi k necemu Boco (treba pozdeji pro nejaky subquest, ...), nebo to kure muzu vyhodit? Se rozmnozuje jak krysa.

3) Mate nejake preferovane Jobs? =) A prip. treba zpusob jak co nejrychleji nabirat JP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chmm, tak si teda odpovim sam, treba se to nekomu jeste hodi.....かもしれない。

1) Je to jedno, resp. jsem zadny rozdil nepostrehl a odmeny jsou stejne fixovane.

2) Je uplne na nic...proc ho tedy porad jeste mam..? :blink:

3) Skvely je Chemist s pistoli a Auto-Potion, pricemz v inventari museji byt pouze X-Potiony...potom se misto 30 vyleci o celych 150 HP a kosit muze pres vetsinu mapy. Pokud ma jeste navic Teleport, stane se z nej spravny zakopnik. 8) Dale Ninja s nejakymi speed + attack boosty, Move+2 (mno nebo +3 od zenske Dark Knight...), Equip Swords a dva co nejsilnejsi mece + Counter/First Strike... Uplny assassin, by tam meli pridat job. ^^ Seka 2x meci a navic stejnym zpusobem i oplaci utoky na nej. Prip. misto mecu Reflexes/Shirahadori, ani se do nej netrefi, a on jim to stejne oplati, a navic 2x. ^^ Jeste chci zkusit Black Mage s Arcane Strengh, Magic Counter a Arithmetics na masove grilovani ze zapadleho rohu a bez potreby jedineho MP. :cheesygrin: Na dalsi zajimave kombinace nejak chybi skilly/equipment...

No, kdyby se nasel nekdo, kdo aspon vi vo co go, tak se ozvete. ^^ Bozi hra. Spolu s FFVII a FFVI pro me nejlepsi ze serie, i kdyz je uplne mimo. =)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Heh, on to nekdo i hraje! ^^

Tam mas 3 cerne magy? :blink: Bych tam asi dlouho neprezil takhle, by mi je vykosili, nez bych stihl prismahnout jediny zadek. =) Pouzivam jen jednoho (resp. jednu) a az konecne bude mit nejsilnejsi kouzla, tak hned zkusim to Arithmetics combo. Nenapadla te nejaka zajimava kombinace schopnosti/jobu?

Ja mam postavy ruzne, Ramza asi 37, Agrias 30 (nejmene)... I kdyz zrovna v posledni bitce se ke mne pripojila nova postava (Luso, 25), tak otestuju.

A joby ted stridam kazdych par souboju. =) Vzdy jen nasbiram dostatecny pocet JP pro nejakou potrebnou schopnost a okamzite menim na dalsi v poradi...

Jak jsi daleko? Chapter II? Mne to prislo tezke ze zacatku (no, do konce toho Chapteru II), ted uz je to nejake moc lehke... Ale zas mam mozna moc vysoky level na to, kde jsem pribehove. Chtelo by to stare dobre Weapony. ^^

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem FFT dohral dvakrat jeste na PSX, ale uz se tesim az si to na PSP zahraju potreti:-) Johanku hraju prave ted a zase tak uplne nadseny z ni nejsem. Na to, jaky je mezi hrami velky casovy odstup, zase o tolik lepsi neni. O co je mozna lepsi v grafice a prehlednosti, o to ztraci v pribehu, v poctu a rozmanitosti kouzel a variabilite.

Kazdopadne az dohraju i FFT, tak se pustim do Disgaea (podruhe) a to je IMHO lepsi nez obe vyse jmenovane:-) Pribeh, ktery je nejen zajimavy, ale jeste se u nej poradne zasmejete, variabilita na n-tou, rozmanitost bojist a hlavne monstrozni delka hry. POprve jsem ji na PS2 venoval 118 hodin a myslim, ze jsem byl asi v polovine:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Metuj: Na Disgaea se chystam take, az dohraju FFT. =) FFT je prvni TRPG, co hraju (nepocitam, kdyz jsem FFT hral jako malej spunt nekdy za doby FFVII-VIII, dokonce jsem se dostal tezko rict kam v Chapteru III, ale pak se mi seklo nekde CD...) a netusil jsem, ze me to tak chytne. =) Kdyz tam v podstate porad jenom bojujes. 118 hodin je ale celkem dost teda... o_o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Huh, cos tak dlouho delal(a?) v FFVII? =) Master level u vsech Materii, ci co? S tim vracenim se souhlasim, sedmicku jsem hral (nemysleno pokazde dohral) sestkrat... Proste dokonalost. Jeste si ji asi casem projdu komplet znovu a uz asi rok a pul se dosoupavam ke koupi japonske originalky. :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem FFT dohral dvakrat jeste na PSX, ale uz se tesim az si to na PSP zahraju potreti:-) Johanku hraju prave ted a zase tak uplne nadseny z ni nejsem. Na to, jaky je mezi hrami velky casovy odstup, zase o tolik lepsi neni. O co je mozna lepsi v grafice a prehlednosti, o to ztraci v pribehu, v poctu a rozmanitosti kouzel a variabilite.

Kazdopadne az dohraju i FFT, tak se pustim do Disgaea (podruhe) a to je IMHO lepsi nez obe vyse jmenovane:-) Pribeh, ktery je nejen zajimavy, ale jeste se u nej poradne zasmejete, variabilita na n-tou, rozmanitost bojist a hlavne monstrozni delka hry. POprve jsem ji na PS2 venoval 118 hodin a myslim, ze jsem byl asi v polovine:-)

tak Disgaea je jednoznacne nejlepsi PSP hra, co jsem zatim hral:D (lepsi nez Johanka, FFT jsem jeste nehral). Vsem ji doporucuji, a kdyby nekdo potreboval myslim, ze muzu i poradit:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak Disgaea je jednoznacne nejlepsi PSP hra, co jsem zatim hral:D (lepsi nez Johanka, FFT jsem jeste nehral). Vsem ji doporucuji, a kdyby nekdo potreboval myslim, ze muzu i poradit:D

Naprosto souhlasim - hloubka teto hry se s ostatnimi neda srovnat.

ZDE recenze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zde je i recenze z hrej.cz http://handheld.hrej.cz/clanky/recenze/disgaea-afternoon-of-darkness/

obzvlast se vyplati precist si komentare:D

Jasne nekomancer mi mluvi z duse. Tohle zkratka je hra na prvni pohled muze odradit, na druhy prekvapit a pri stem pohledu prijemne zaskocit;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem FF Tactics dohral, byla to parba jako nic (samozdrejme jinak jako Call of Duty 4), ikdyz to ze zacatku vubec nevypadalo (dat na hodnoceni a ne na tehdejsi nazory hracu se tentokrat vyplatilo). Nakonec byl zazitek o fous kratsi jak u Johanky (taky bezvadna). Uz se tesim na Disgaea...ale ta grafika je uprime trochu zvlastni :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Okolo 50. Ale taky dost zalezi jaky jsi dobry hrac. Napriklad ja musel byt ve treti kapitole o 15 lvlu vic nez souperi, jinak jsem si je absolutne nedaval :) Ke konci uz se mi odemkly super postavy a kouzla (par boju sem rozlouskl za 10 sekud :D ). Napriklad dedek ktereho obdrzis ke konci hry (pravdepodobne ho uz mas) je absolutni buh. Dokaze dat zraneni i za 730!! :shock: Samozdrejme malokdy, ale i tak je to docela mrda :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dedka zatim zadneho nemam, ted se ke mne pridali jen Rapha a Marath, nebo jak se jmenuje... Ma hodne HP, ale jeste ho nemam otestovanyho. =) S Raphou se ani nezabyvam. A s tim vyssim levelem mas pravdu, fakt netusim jak bych dal treba Beliase (resp. toho chlapa pred nim, zapomnel jsem jmeno... Jak s nim Ramza bojuje uplne sam) bez Ramzy Supermana... Nebo pak bitka na strese s tim belovlasym (taky jsem zapomnel jmeno x_x ), zase me zachranil Ramza Superman, ktery sejmul assassina jedinym uderem (resp. 2 s Dual Wield), jinak bych tam prezil max. minutu, vyzkouseno... Ale takhle problem neni a je to sranda. =)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejtezsi byl rozhodne boj s Wiergrafem (nebo jak se to pise) ve treti kapitole (spis s jeho demonickym ja). To byla krize, ikdyz sem pred tim fakt dlouho levloval. A ulozil hru pred v chodem do hradu (cehoz jsem samozdrejme vyuzil a vylevloval se), stejne to moc nestacilo. A tak, kdyz sem ho jednou nahodou porazil a umela navzdy 1 ma velmi dulezita postava (Cerny mag), presel sem to a nasel si nahradu. Posledni boj byl pekny a celkem jednoduchy ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu