Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pomoc při hledání hry


Nitram1980CZ

Recommended Posts

Zdravim a prosím o pomoc při hledání jedné hry bohužel neznám název ale je to RPG (doufám) hrál jsem ji jednou na zapujčeném a flešnutém psp takže ani nevím jestli hra vyšla v čr nebo jestli se dá ještě sehnat na disku vše co si o hře pamatuji ale není toho mnoho snad si někdo zpomene co to muže být hlavní hrdina se dostane do fantasy světa kde hned na začátku zachrání nějakou dívku myslím že před vlky v lese a ta ho pak vezme do svojí vesnice a představí ho rodičum její matka a ta dívka mají kočičí uši a ocas dále pak se ve hře chytaly ruzně barevná kuřata a pak se snimy soutěžilo v nějaké aréně nebo bojovalo už nevím to je bohužel vše :cry: doufám že někdo bude tušit co je to za hru případně všem děkuji za pomoc a laskavost (omlouvám se případně za pravopisné chyby mám stim problémy už od školy).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel ne vtom Ys se bojuje rovnou na obrazovce v té mé hře se to přeplo na tahový systém ještě jsem si zpomněl že tadle hra tady byla v sekci psp kde se daly hry stahovat ale jak říkám je to už hodně dávno pravděpodobně nezjistím co by to mohlo být za hru jink díky moc

Upraveno uživatelem Nitram1980CZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem ji našel jen ji unás nikde nemohu sehnat takže tady asi nevyšla je to Brave Story: New Traveler ano vyšla v USA takže si budu muset pořídit flešnuté psp abych si ji zahrál nebo šla by pustit na evropské verzi ? nemám s psp žádné zkušenosti díky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu