Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Extrakce ISO pod linuxem


kirby23

Recommended Posts

Prosim o pomoc.

Nemuzu nalezt zadny funkci program, ktery mi prevede ISO do GOD. Windows nemam, emulace windows (WINE) pod ubuntu mi ISO2GOD ani XBOX IMAGE BROWSER nespusti a vyhodi chybovou hlasku, Postupy v anglictine co jsem nasel mi taky nefungujou a spoustet windows pres virtual box je na prd. Par dni uz se v tom patlam a uz nevim kudy kam. Samozrejmne si muzu stahovat uz prevedene hry ale tech moc neni. Resil nekdo tenhle problem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A mohl bys mi prosim s jednim trochu poradit? predpokladam ze vsechny se spousti pres konzoly a s tim mam trochu problem. Skousel jsem extract-xiso s postupem bez uspechu a gXiso me taky nejak nechce fungovat. Xipper jsem ani nikde nenasel. Jsem vazne v koncich. Nechci davat zpatky wokna jen kvuli xboxu kdyz jsem vsechno konecne rozchodil....... :roll:

:idea:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu