Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fw 2.00 - 2.01


twigy

Recommended Posts

Vidim ze mame stejny FW na ps3 a psp. Anonymous tady psal ze je jen potreba opravit klice a v poho to jede. Zatim se me to nepodarilo. Spis se bojim ze se Sony pokousi zbavit neorigo FW.

for Anonymous : mohl bys mi teda napsat nejakej podrobnejsi postup. DIk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidim ze mame stejny FW na ps3 a psp. Anonymous tady psal ze je jen potreba opravit klice a v poho to jede. Zatim se me to nepodarilo. Spis se bojim ze se Sony pokousi zbavit neorigo FW.

for Anonymous : mohl bys mi teda napsat nejakej podrobnejsi postup. DIk

1) dle tohoto navodu nainstaluj 1.50 kernel addon -> [NAVOD]

2) stahni KeyCleaner -> [STAHNOUT]

3) po stazeni rozbal, uvidis slozku keycleaner, tu zkopiruj do PSP/GAME150

4) spust aplikaci, melo by te privitat podobne okno

Obraz(42).jpg

5) stiskni [] pro zalohu klicu, bude vyzadovat jeste jedno potvrzeni X

6) melo by se to opet vratit do hl. menu

7) nyni stisknout X

[noparse]8)[/noparse] mela by se ukazat podobna obrazovka

Obraz(43).jpg

nahore to napise co mas za desku, over si to stisknutim ctverecku, pokud mas pod krytem UMD cislo ve ctverecku a nahore ti to pise TA082 nebo TA085/TA086 apod.. tak stiskni X, pokud pod krytem UMD nemas napsane nic/nebo tam neni napsane IC1003, ale cokoliv jineho a nahore na obrazovce je napsane neco jako TA079 apod. tak stiskni O

9) zkontroluje to klice, u mne to vypadalo takto (vsechny klice okay!):

Obraz(44).jpg

10) pokud vse bude okay, pak je vse bezproblemu, pokud to najde chybu, dej fix keys, hlavne NEopravovat key 5, pokud tam o nem bdue jakakoliv zminka, preloz si radeji ve slovniku co to znamena, kdyby tam byla moznost FIX key 5 - tak to NEdavej!!, kdyz tam bude don't/do not fix key 5 - tak to klidne dej! proste NEopravovat klic 5, na ten at ani nehrabne, na ostatni klidne muze

11) to je vse.. verim ze ted to musi dat uplne kazdej, a doufam ze to nekdo oceni.. mohl by to nekdo dat do tutorialu, kdyz jsem s tim stravil asi pul hodiny :P ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) dle tohoto navodu nainstaluj 1.50 kernel addon -> [NAVOD]

2) stahni KeyCleaner -> [STAHNOUT]

3) po stazeni rozbal, uvidis slozku keycleaner, tu zkopiruj do PSP/GAME150

4) spust aplikaci, melo by te privitat podobne okno

Obraz(42).jpg

5) stiskni [] pro zalohu klicu, bude vyzadovat jeste jedno potvrzeni X

6) melo by se to opet vratit do hl. menu

7) nyni stisknout X

[noparse]8)[/noparse] mela by se ukazat podobna obrazovka

Obraz(43).jpg

nahore to napise co mas za desku, over si to stisknutim ctverecku, pokud mas pod krytem UMD cislo ve ctverecku a nahore ti to pise TA082 nebo TA085/TA086 apod.. tak stiskni X, pokud pod krytem UMD nemas napsane nic/nebo tam neni napsane IC1003, ale cokoliv jineho a nahore na obrazovce je napsane neco jako TA079 apod. tak stiskni O

9) zkontroluje to klice, u mne to vypadalo takto (vsechny klice okay!):

Obraz(44).jpg

10) pokud vse bude okay, pak je vse bezproblemu, pokud to najde chybu, dej fix keys, hlavne NEopravovat key 5, pokud tam o nem bdue jakakoliv zminka, preloz si radeji ve slovniku co to znamena, kdyby tam byla moznost FIX key 5 - tak to NEdavej!!, kdyz tam bude don't/do not fix key 5 - tak to klidne dej! proste NEopravovat klic 5, na ten at ani nehrabne, na ostatni klidne muze

11) to je vse.. verim ze ted to musi dat uplne kazdej, a doufam ze to nekdo oceni.. mohl by to nekdo dat do tutorialu, kdyz jsem s tim stravil asi pul hodiny :P ..

Skvěle napsané.Dík.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

anonymous děkujem super práce :)

ja dekuji za pochvaly :) treba bych to mohl jeste nejak graficky prepracovat a hodit to nejak do tutorialu, treba to jeste nekomu pomuze, kdyz bude mit problemy s klicema, respektive s rozchozenim propojeni PS3 <---> PSP.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak oprava klicu pomohla. Ps3 naslo psp. Jeste jednou diky Anymousi .Ale mam stejny problem jako barakoas. Proste to pise ze si mam nainstalovat novej FW Grrrrrr.

v tom pripade nezbyva nic jineho nez nainstalovat jiz zmineny 3.72 HX :) jinak ale, nemusis byt smutny ze jsi ty klice delal zbytecne -> nedelal, protoze ted uz staci jen ten update na 3.72 HX, ale kdyby jsi predtim neudelal ty klice, tak i po update na ten 3.72 HX, by ti ps3 nenaslo PSP ;) Ted uz opravdu staci jen ten update ;) aneb jedna - ta hlavni - moucha je z krku :)

A diky jeste jednou za pochvaly & pts .. a co admini rikaj na to presunuti do tuts?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě to taky nefunguje. Normálně se to sesíťuje s PSkem, ale na PSPčku to napíše že chce novej firmware. Všechny klíče jsem měl OKay a dělá to furt. Ale před tim než jsem updatoval PSko na 2.01 tak mi to šlo. Je to opravdu zapeklité a rozhodně se mi nechce updatovat na ten HX teda aspoň zatim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu