Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Diablo 3


Kangaroo66

Recommended Posts

  • Odpovědi 104
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ikdyž budeš hrát na nejlehčí obtížnost mělo by ti jít nastavit monster power jde to od 0-10, ale jestli si myslíš, že bez výbavy, kterou samozřejmě mít nemůžeš, to bude procházka růžovým sadem, tak aby ses nedivil

přepočty o kolik jsou monstra silnější

post-48659-14687168192215_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na nightmare jsem něchtěl jit, ptal jsem se jak dlouho to trvá hru dohrát, na nightmare to hrat hned nejde ale když si nastavíš monster power jak tu píše tak to jako nightmare máš - tak to myslel seth123

ono to samozřejmě nightmare nebude ale budeš to mít prostě těší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. mám verzi protokol ale nejde mi vyjet ze hry tlačítkem START do menu. co vy ? díky

stačí to spouštět jako druhý profil na prvním to nejde

jinak když srovnám s pc tak taky padaj o hodně lepší věci za DH mám 126k damage a 100k life (a to jsem hral asi 4 hodiny na master1) ale zase když dám master 1 tak mám problémy s elitkama

jetu i NV jen 3 místo 5 už mám první klíč :D no uvidíme kam se až dostanem s dpskem :D jsem zvědavý na archony zítra jdu na první náhrdelník tak jsem zvědavý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu