Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Diablo 3


Kangaroo66

Recommended Posts

Tak a je to skoro tady. Za 4 dny vychazi tenhle pc hit na konzole. Recenze jou zatim pozitivni, Eurogamer 9/10 a vypada to, ze to je lepsi nez pc verze, bez otravnych aukci a always online, proste stary dobry Diablo. Navic s coopem pro 4 lidi na jedny konzoli! Online to jde pochopitelne taky. Kdo se tesi? ;):party:8)

Trailer tady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 104
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Diablo_III_USA_RF_XBOX360-PROTOCOL [30.08.13]

Region:

Language:

SS Version: 2 (trusted)

Source: DVD9 /

Dashoboard: v2.0.16202.0

Flash: LT+ 3.0

Genre: Third-Person Action

Tak už je to venku. :)

ViperXP: Co jsem tak všude vyčetl, tak aukce by tam neměla být, maximálně nějaké sdílení itemů mezi hráči.

Až to někdo ozkoušíte dejte vědět, já čekám na linky z share-rapidu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem spíš zvědavej na ty dropy, jak to bude padat atd. (hlavně inferno) Přeci jen na PC verzi nakoupíš věci na AH a dneska není problém sestavit průměrnou postavu za pár šupu. Si pamatuji, když jsem začínal tak jsem postavil DH za 2M a myslel jsem si jakej nejsem pán. :) Včera jsem utratil asi 90-100M za pár předmětů pro CMko. Ale zase mi přijde, že k goldům se člověk dostane snáze, na zemi leží 2-4k hromadky atd, to před poslendím patchem nebylo. (nejsem příznivcem kupování goldů/itemů za real money, přijde mi to zbytečný, furt je to jenom hra)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem spíš zvědavej na ty dropy, jak to bude padat atd. (hlavně inferno) Přeci jen na PC verzi nakoupíš věci na AH a dneska není problém sestavit průměrnou postavu za pár šupu. Si pamatuji, když jsem začínal tak jsem postavil DH za 2M a myslel jsem si jakej nejsem pán. :) Včera jsem utratil asi 90-100M za pár předmětů pro CMko. Ale zase mi přijde, že k goldům se člověk dostane snáze, na zemi leží 2-4k hromadky atd, to před poslendím patchem nebylo. (nejsem příznivcem kupování goldů/itemů za real money, přijde mi to zbytečný, furt je to jenom hra)

no ja hral na inferno normal a pak uz jen na hc inferno a je pravda,ze nekdy to dost pomohlo neco nakoupit na aukci. Tam vsechno bylo drahe na hc,ale zase clovek nemel za co utracet:) Stejne vetsina na xbox bude hrat offline, protoze pc tuto moznost nema

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak DiabloIII na konzolích nezklamalo, na pc jsem ho nehrál a čekal až bude na x360 a udělal jsem dobře. Ovládání je perfektní :) a vubec cela hratelnost, atmosféra a vizuál jsou suprově vyladěné.. Včera jsem to vypínal asi ve 3 ráno :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Upřimně grafika by mohla být lepší, hlavně tedy vaší postavy, štve mne u blizzardu, že snad v každé hře od nich jsou postavy poznamenané zkresleností Wow... ale je to dobrá hra, ovládání je fajn, hra vás sama vede úkoly, stačí jen masakrovat nepřátelé :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu