Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Help Me - Reklamace


Hohny

Otázka

Zdravím, potřeboval bych poradit, na psp se mi rozbilo tlačítko na zapínání wifi, vůbec né mojí vynou, prostě sem ho jednou vyndal s obalu a tlačítko nejde, jenom mi tam volně jezdí nahoru a dolů, asi tam bude něco ulomený. Budu to reklamovat, tak se chci zeptat jestli musím downgradovat na oficial firmware 1.50, mám 3.52 M33-4 ? Nemuseli by mi potom uznat záruku ne, kdybych tam měl custom firmware? Vůbec nevím jak se to dělá ten downgrade, tak budu rád za vaše rady a odkazy na návody jak na to... Díki moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

20 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
A to mi ho neaktualizujou když jim řeknu že to nechci, mám ho z datartu, tak nemáte někdo s reklamací psp v datartu nějaké zkušenosti, jestli mi ho aktualizují?

1) staci to dat na 1.50

2) dobry napad je si pripravit pandora battery a dat jim to bez baterie

3) ne, je jim uplne jedno co si reknes, protoze z datartu to posilaji do servisu SONY, a nikdo z datartu nebude SONY rikat ze si datart nepreje aby to updatovali.. to uz je nezajima.. ty nebudes mluvit s nikim primo ze servisu, ale z prodejny, jen s nejakym prodavacem a tem je to fuk a ty to stejne nevyrizujou

4) mas dost velkou sanci ze ti vrati prachy..

5) updatnou ti to na 100% na 1.50 ti to urco nenechaji.. muzes jeste zkusit sam updatnout na 2.80, aby to tak strasne nevypadalo - protoze z 2.80 jde stale jeste DG.. ale stejne ti vymeni bud cele PSP/vrati prachy nebo v tom nejdrastictejsim pripade vymeni celou desku, tudiz budes mit uplne jinej NAND - jiny FW, tzn. asi i nejnovejsi, protoze urcite nebudou jen vymenovat ten vypinac, celou desku vyhodej..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No ne asi, musí ti vrátit plnou cenu, já ho u nich kupoval za 7000,- ,takže za 5000,- bych si koupil slima a 2000,- v kapse navíc, no není to krásný ten život.

no vzdyt ;) ne nadarmo muj kamos prastil s 20GB HDD kterej kupoval za 3000Kc a po tech 2letech by za stejnou cenu dostal 80GB HDD ;)

PS.: Bylo to uz dyl.. a vyslo mu to ;) vnitrek se rozmlatil, ale neporusil plombu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu