Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

GTA V - Debata o hře


franzkafka

Recommended Posts

  • Odpovědi 369
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Máte nějakej "fígl" jak dobře vydělat peníze? Mám pocit, že za mise vůbec nic nedostávám a když už tak jen drobné. Nějaké budovy tam staojí např. 6mil a to si nikdy nevydlám, když budu dostávat 5000 za mise :D

Počkej si na poslední misi to budeš mít peněz habadej .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte nějakej "fígl" jak dobře vydělat peníze? Mám pocit, že za mise vůbec nic nedostávám a když už tak jen drobné. Nějaké budovy tam staojí např. 6mil a to si nikdy nevydlám, když budu dostávat 5000 za mise :D

v poslední misi každá postava dostane 30 miliónů, takže si za ně hned můžeš koupit nějaký to kino, který generuje 300 000 týdně a našetříš na další budovy :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1vteřina v reálu je 1minuta ingame, můžeš si to spočítat :D

K trevorově letišti - McKenzie Field Hangar tam ti jasně píšou že slouží k pašování drog skrze mise..5000$ za pozemní způsob a 7000$ za leteckou dopravu .. žádnej income ztoho není

PS: některé nemovitosti neposkytují income, ale těžíš znich bonusy .. něco jako hangár na letišti, nebo helipad vedle doků

http://www.ign.com/wikis/gta-5/Properties_You_Can_Buy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Může mi prosím někdo jen tak ze zvědavosti vysvětlit jak to bylo s tou misí, kde jsem s Trevorem obhlížel tu loď v přístavu? Nejdřív jsem si myslel, že tam půjdu krást nějaký náklad, pak jsem sehnal ponorku a vrtulník a s ponorkou jsem akorát sebral něco na dně moře a vrátil se na to malé letiště pomocí vrtulníku. Tím mise skončila a napsalo mi to, že jsem vydělal 20 mil a zároveň o ně přišel, takže jsem vlastně žádné peníze nedostal. Nepochopil jsem, co měla teda být ta věc na dně moře a proč jsem o ty peníze přišel. Díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky moc, necetl jsem to. Myslel jsem ze to dava utomaticky income, a tohle je jen bonus.

Prachy dava jak co a hlavne nekdy jinym zpusobem. Treba trevorovo letiste dava mise co davaji penize. To vrakoviste zije z vraku. Takze dava penize za kazdy auto ce ve svete znicis. Apod. A nektery nemovitosti sypou prachy sami od sebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě obchodováním s akciema se dá získat nějaký ten peníz. Třeba v misi, kdy s Franklinem máte zabít majitele nějaké tabákové společnosti, jsem nakoupil akcie jiné tabákové společnosti a po tom co jsem ho zabil šli nahoru o 90%. Bohužel jsem neměl moc peněz, ale aspoň jsem skoro zdvojnásobil to co jsem měl. Otázkou je, jestli tam bude víc takových příležitostí, kdy bude jasné, že dané akcie půjdou nahoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne bohužel ne, 4 mise s franklinem jsou v podstatě největší kaufy na akcie za celou hruu, lidi po netu maj stovky milionu díky tomu x)

edit: Agarwel : jo hele ztoho si nic nedělej, taky se mi povedlo vsadit na toho druhýho :D

Upraveno uživatelem TwiCe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm. To jen já jsem byl ♥♥♥♥♥ :-D

Nějak jsem byl v těch částech asi unavenej a poslouchal to jedním uchem. Takže jsem si vždycky řekl - Jo ten CEO co ho zabíjím je asi špatnej a po jeho zabití půjdou akcie nahoru. A vždycky jsem koupil akcie té špatné společnosti :-D Naštěstí neé ve velkém :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hojte,

neukamenujte mě jestli je to tu už někde napsaný .. nechci pročítat 14 stránek.

Chtěl jsem se zeptat jestli mi stačí na GTA V jen 12 GB volného místa. Někde jsem četl že stačí nainstalovat jen jedno DVD .. co je na tom pravdy ?

Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau, jo staci jen jedno DVD.

Rockstar prostřednictvím svého Twitteru varuje, aby majitelé Xbox 360 verze Grand Theft Auto V neinstalovali hru i z druhého disku. Instalaci máte provádět pouze z prvního DVD, které slouží pro instalaci. Pokud byste hru instalovali i z druhého disku, může to negativně ovlivnit výkon.X360 verze totiž v balení ukrývá dva disky, první instalační a druhý herní. Majitelé PS3 verze se tímto problémem nemusejí zabývat, ty mají všechny data na jednom Blu-ray disku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hojte,

neukamenujte mě jestli je to tu už někde napsaný .. nechci pročítat 14 stránek.

Chtěl jsem se zeptat jestli mi stačí na GTA V jen 12 GB volného místa. Někde jsem četl že stačí nainstalovat jen jedno DVD .. co je na tom pravdy ?

Děkuji.

Nejenom ze staci ale je to i doporucene. Hra totiz taha data najednou z obou disku. A DVD+HDD ma vyssi cteci rychlost nez jen HDD. Pokud mas vsechno na jednom ulozisti tak se data nacitaji o neco pomalej a doskakuji objekty a textury.

Pokud by ti vadil hluk mechaniky da se to obejit instalaci druheho disku na USB stick. Neni-li to nejaka pomala sunka frci to uplne v pohode protoze se data zase stahuji zd vou nezavislych ulozist najednou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to nefunguje jako každý MP od níže zmíněných her ( Ubisoft a R* Games ) najde mě to třeba server s 3 lidmi ale ty se do minuty odpojí, nebo mi to najde s plným servrem ,ale potom mi to napíše byly jste kickunutí ostatními hráči .

Mě to vůbec nebaví na hráče z Friend listu mě nejde napojit aj když mám NAT OPEN tak se na nikoho nenapojím z friend listu (9/10 lidi mi nefunguje ) zajímavé, že jen u her, které jsou od studii jako Ubisoft a Rockstar Games .

Docela mě to sere kvůli tomu jsem nikdy nehrál Assassins Creed MP (neříkejte mi, že první týden nikdo MP nehrál při vydání hry ) a Max Payne 3, kterej bych rad aspoň zkusil (prostě mi to nenajde žádný mapu s hráči.

PS: doufám že to na PS vyřešené lépe protože příště jdu k Sony .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu