Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

3dny nový Notebook V3-571G se přehřívá


pidyswarez

Recommended Posts

Dobrý den chtěl bych se zeptat jestly bych mněl reklamovat a nebo jestly je v pořádku zda můj 3dny starý notebook Acer V3-571G se přehřívá při hraní her a když je horký tak se hra začne sekat a notebook zacne hučet při tom na Alza.cz při koupi bylo psaný že zvládá moderní hry plynule notebook---Inter Core i5 -3210M 2.5Ghz

-NVDIA Geforce GT640M

-8GB Ram 1000Gm Hdd a je to herní notebook

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já myslim , že tohle je problém většiny NTB při velkým zahřátí se automaticky podtaktuje aby se nepřehřál ( prostě když sedostane nad hranice svých max. stupnu) ... pokud ti nevyhovuje tak ho můžeš vrátit bez udání důvodů do 10dnů od koupi .. nebo reklamaci

Jěště můžeš zkusit dát NTB tak aby podnim bylo místo cca 2cm min pro lepší průchod vzduchu ...

Upraveno uživatelem remarkcz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

malokto kupuje ACER na hranie, pretoze zalezi aj na systeme chladenia. Skor sa pozera po znacke Lenovo, mozno este Asus.

i5 3230M 2,6-3,2 GHz, GT740M, 8GB RAM http://www.alza.cz/lenovo-ideapad-z500-dark-chocolate-d463057.htm

Upraveno uživatelem trezzor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak podle toho jestli chtěl NTB nebo ne ... myslim so, že chtěl NTB na práci a občas hra ... ( a přenositelný) takže stoho můsíš něco vyškrtnout nebo investovat do něčeho tkv. http://www.alza.cz/msi-ge60-2oc-030cz-d429895.htm .... ale za tyhle prachy můžeš mít nadupaný ( uvozovkách ) pc + netbook ... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám úplně stejný notebook a nikdy se mi od přehřátí nevypnul, např. při Skyrimu na nejvyšší mám GPU 60°c, CPU okolo 75°c a furt jede :D, před rokem když jsem ho kupoval byly teploty ještě o 5°c menší (No jo, někdy ho musím vyčistit)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky jsem měl V3, přehříval se a i ruka od toho pálila... asi po měsíci odešla zákl. deska, takže jsem napsal do Aceru, servis byl vynikající - druhej den mi přijelo PPL který mi poslali oni a za týden jsem měl doma ntb opravený a měl jsem ho pak cca rok bez problému, pak jsem ho prodal a pořídil PC ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu