Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Flashly xbox nedokaze instalovat hry na hdd


barkoci2

Otázka

Dobrý den stahl jsem si dneska hru GTA V a jako prvni jsem tam dal 1 cd tedy instalacni chtelo to abych vybral kam to chci nainstalovat mam hdd 250gb tak sem ho vybral a ve 2g z 7 a pul xbox prestal hucet a seklo se to pouze projizdeli obrazky a cislo zustalo stejny, zkousel jsem tam tedy dat druhy cd ale to mi napsalo ze to dvd je nepodporovany a u diablo 3 kdyz chci pustit druhy joystick tak se zamrzne cely xbox a i tak kdyz delam u kol jak mam kovari donist nejakou vec. Prosim o radu flash mam od rendyho. Kontroly prez abgx3 delam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ke korektnímu vypálení těchto XGD3 titulů je potřeba vypalovačka Lite-On iHAS revize. B s iXtreme Burner MAX firmwarem, případně alternativa v podobě běžně prodávané mechaniky, kterou lze s iXtreme Payload Tool použít jako náhražku za originální revizi B.

Výše uvedené je určitě samozřejmost, ale raději jsem to připomněl.

Projevují se uvedené problémy i u jiných her?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Na jaká média vypaluješ? Předpokládám, že Verbatim - Made in Singapur, dle instrukcí.

Tebou zmíněný závěr "Unrecognised Disc" svědčí o problému s laserem mechaniky, protože korektní vypálení jsme zopakovali a vyřadili z možných příčin. Jak jsi zmínil a potvrdil, ani jedna hra nefunguje bez problémů.

Řešení jsou dvě:

  1. vyčištění a kalibrace laseru (bez garance úspěšnosti, protože může být nutnost řešení č. 2)
  2. výměna laseru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ano vyrbatim podle instrukci, u originalek problem nemam ale i u nekterych vypalenych nemam zadny problem, napr tekken tag tournament 2, crysis 3, skyrim, tomb raider, fifa street, nhl 14 a par dalsich jedou z cela v poradku a je dost divny ze se diablo zamrzne na stejnym miste pokazdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Burner MAX je firmware, který se zapisuje do mechaniky Lite-On iHAS revize B, ten se skrz vypalování nikdy na nic neptá.

Nechápu, proč si nenapsal hned, že nepostupuješ dle instrukcí, ale vydáváš se vlastní cestou. V tom případě je pak nemožné poskytnou jakoukoliv podporu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu