Jump to content
  • 0

Flashly xbox nedokaze instalovat hry na hdd

barkoci2
 Share

Question

Dobrý den stahl jsem si dneska hru GTA V a jako prvni jsem tam dal 1 cd tedy instalacni chtelo to abych vybral kam to chci nainstalovat mam hdd 250gb tak sem ho vybral a ve 2g z 7 a pul xbox prestal hucet a seklo se to pouze projizdeli obrazky a cislo zustalo stejny, zkousel jsem tam tedy dat druhy cd ale to mi napsalo ze to dvd je nepodporovany a u diablo 3 kdyz chci pustit druhy joystick tak se zamrzne cely xbox a i tak kdyz delam u kol jak mam kovari donist nejakou vec. Prosim o radu flash mam od rendyho. Kontroly prez abgx3 delam

6 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Ke korektnímu vypálení těchto XGD3 titulů je potřeba vypalovačka Lite-On iHAS revize. B s iXtreme Burner MAX firmwarem, případně alternativa v podobě běžně prodávané mechaniky, kterou lze s iXtreme Payload Tool použít jako náhražku za originální revizi B.

Výše uvedené je určitě samozřejmost, ale raději jsem to připomněl.

Projevují se uvedené problémy i u jiných her?

• 0

Na jaká média vypaluješ? Předpokládám, že Verbatim - Made in Singapur, dle instrukcí.

Tebou zmíněný závěr "Unrecognised Disc" svědčí o problému s laserem mechaniky, protože korektní vypálení jsme zopakovali a vyřadili z možných příčin. Jak jsi zmínil a potvrdil, ani jedna hra nefunguje bez problémů.

Řešení jsou dvě:

1. vyčištění a kalibrace laseru (bez garance úspěšnosti, protože může být nutnost řešení č. 2)
  2. výměna laseru

• 0

Burner MAX je firmware, který se zapisuje do mechaniky Lite-On iHAS revize B, ten se skrz vypalování nikdy na nic neptá.

Nechápu, proč si nenapsal hned, že nepostupuješ dle instrukcí, ale vydáváš se vlastní cestou. V tom případě je pak nemožné poskytnou jakoukoliv podporu.