Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

TORO "náš" Skype rádce


sexmax

Otázka

Chtěl bych tímto MOC poděkovat Torovi za jeho nezištnou pomoc při problémech s RGH konzolí!

Tento člověk ZDARMA radí nám uživatelům ,kteří si s něčím neví rady a je ochotný se každému věnovat jak je dlouho potřeba.

Za jeho pomoc a další aktivity na tomto fóru by si zasloužil velké uznání a vděk od nás všech.

Udělal jsem anketu aby bylo jasné kolika lidem již pomohl a zároveň abych mu tímto vyjádřil i svůj vděk ,když nestojí o peníze.

Kdo z nás by byl ochotný celý den sedět u počítače a po Skypu radit tolika lidem??

Toro máš můj obdiv.

Děkuji :thanks:

Upraveno uživatelem sexmax
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

Nemám slov, přesto že jsem úplná lama a většinu času jsem v podstatě nevěděl co mi to Toro říká, provedl mě přes skype aktualizací xboxu s RGH kvůli novým hrám s takovou elegancí, že jsem to kupodivu zvládl bez jediného klopítnutí. Toro je člověk s velkým srdce který s tím co umí nemachruje a přesně a jasně dovede člověku poradit. Mockrát mu děkuji i za děti kvůli kterým se ještě do takovýchto šíleností pouštím.

Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já osobně bych byl pro to ,aby toro dostal na fóru hodnost "moderátor" nejen za to jakým způsobem všem bez rozdílu pomáhá ,ale aby měl i možnost zasahovat do dění na fóru a měl větší možnosti i pravomoci než jen jako řadový user. Co myslíte ,zaslouží si to? :thumbup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu