Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Ps3 superslim problemy


Acryo

Otázka

Vcera sem si koupil novou ps3 superslim , byla v baleni s gta5 coz mi prislo jako vyhodna koupe, jelikoz samotna hra stoji 1400..vzal sem k tomu jeste dve hry a druhej ovladac.. Co me strasne vytocilo bylo absence slot-in a s tim mechanickym systemem ty ceda strasne huci.. Neni nejakej zpusob odhlucneni? Nejaky silikonovy podlozky na montovani mechaniky, nebo neco? A dalsi vec ktera me sklamala je hdmi, zapojim kabel a obraz na telce akorat sumu, obcas problikne cerno.. Ps3 ma snaf nejakej vlastni standart pro hdmi, nebo jak to je?? Pres AV z toho HD asi nedostanu... Co sem se taky docetl, tak krome otresnyho zpracovani krytu ma superslim jeste pomalou wifi.. Jak tomu mam rozumet?? Jak moc pomalou? Mam 30 megovej net, taham ns kompu nejak 3,7MB/s, ta pomala wifi mi z toho bude tahat kolik asi?? Diky za odpovedi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

S tou wifi je to tak, že PS3, i ten Superslim má zastaralý wifi adaptér. Jsou normy 802.11 b.g.n a ted' i nový 802.11 ac. To je už na ty nejrychlejší internety, třeba 100 mb/s a tak. PS3 mám POUZE 802.11 b.g.

Já mám doma internet od O2 WDSL 25 MB/s. Na PC tahám rychlostí 2.7 MB/s ale na PS3 mi to stahuje sotva polovinu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu