Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fifa 14


jaccomo

Recommended Posts

  • Odpovědi 193
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Starting Verification

Looking for B27B9F1158AB0763.ini in the online verified database

There is no verified rip of this Xex/SS combination in the online database

Failed to find a verified ini file for this Xex/SS combination

Verification failed

Starting AutoFix

Looking for Xex_58AB0763.ini in the online verified database

There is no verified rip of Xex CRC 58AB0763 in the online database

Failed to find a verified ini file for this Xex

AutoFix Failed, Stealth is still unverified

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky me to zajima jak je to s vypalovanim kdyz jeste neni v databazi "Failed to find a verified ini file for this Xex/SS combination

Verification failed" atd...

jde mi o situaci celkove.. jako treba gta vypaleno pred vydanim a hlavne crysis3 cz verze kterou ripl nedavno uzivatel ze sousedniho fora a v abgx proste neni.. je live "ok"?

Upraveno uživatelem wopiczak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte jak si v manažerském módu najdu hráče? Dřív tam bylo na výběr overall abych zúžil výběr. Teď mi najedou třeba všichni útočníci

To by mě taky zajímalo, oni se ani ti všichni hráči co se vyhledají nedají seřadit podle hodnocení (nebo jsem to aspoň nenašel). A ještě jedna velmi pochybná věc - začal jsem hrát kariéru za Real a hned na začátku sezóny mi to napsalo, že Cristiano Ronaldo chce odejít (což je vzhledem k tomu, že nedávno prodloužil smlouvu, vysoce reálné) a následně za pár dní byl prodán do Bayernu, aniž bych to mohl nějak ovlivnit. Prostě žádná nabídka, žádné vyjednávání o částce, jenom zpráva že odešel za 58 mil euro, čau.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdarec, mám v Xku s RGH tu původní verzi s eng. dabingem, no a dneska vyšla PAL už s češtinou. Chtěl jsem se zeptat, jestli by nějak šel vytáhnout z té nové verze ten český language pack a nahrát do té americké verze?

na xbox360iso fóru jsem našel starší návod ještě na 13ku.

"1. First off, download the iso with the desired commentary. You could also ask someone for the files data7.big, locale.big, xxx_xx.big and xxx_xx.bh

2. copy the commentary files, for example ita_it.big and ita_it.bh to the root folder of FIFA

3. extract locale.big ( found in data\loc ) using FinalBIG ( File -> Open -> Select File -> Edit -> Extract All and select the root of your FIFA 13 folder

4. this next step is the same as the last one except you would need to select the file locale.big from the newly downloaded version, the one with the desired commentary and extract it to the root of your old FIFA folder. Be careful not to extract it on the root of the newly downloaded version, the goal is to put it all in one place.

5. repeat steps 3 and 4 for the file data7.big

6. rename the files locale.big and data7.big to locale.big_ and data7.big_

7. now this part is a little tricky if you want to do it yourself, however I created a version that has all the languages, so you can download it from xxxxxx/download/vh...2d1/locale.zip, extract it and copy it to your FIFA 13 root folder."

myslíte, že by to tak šlo i u 14ky?

Upraveno uživatelem Swet
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte jak si v manažerském módu najdu hráče? Dřív tam bylo na výběr overall abych zúžil výběr. Teď mi najedou třeba všichni útočníci

Taky jsem na to narazil v kariéře, ten filtr dává podstatně méně možností než ve 13. Navíc vybrat nějakýho hráče můžu tak podle vzhledu a nebo jména a pak můžu dát skautovi aby prověřil jeho schopnosti. Do té doby o něm nic nevím a navíc celkové skóre se dozvím až s ním podepisuju smlouvu. Ta kariéra je dělaná trošku složitěji než v předchozí verzi.Asi je to děláno pro to aby si lidi neseřadili hráče podle celkového hodnocení a pak jen neklikali na nákup, ale aby ses tomu trošku věnoval a přemýšlel. Zamezí to aby si lidi hned na úvod narychlo naklikali nový muzstvo bez toho že to potřeuji ,toto odradí a člověk do toho půjde jen pokud bude chtít opravdu vyměnit jednoho dva hráče. Já jako fanoušek fotbalových manažerů toto schvaluji. Ještě tam přidat trénink a simulaci ve 3D a je to FIFA dohromady s manažerem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu