Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fifa 14


jaccomo

Recommended Posts

  • Odpovědi 193
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

ty já už jsem si vkládal soupisky do 13 takže pochybuju že to dělám špatně a v horizontu vidím že je to fifa 14 soupisky ale místo do složky fifa si to samo vytvoří složku nhl 13 a v xku to není vůbec

edit:tak už to jde ja jsem měl starý horizon nainstaloval jsem nový a jde to

Upraveno uživatelem Samopall
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte někdo co stím když mi FIFA 14 při rozehraný kariéře spadne? FATAL CRASH?? Mám RGH Zkoušel jsem i dát do rezervy ňáký hráče co jsem koupil ale nic(((( Rozjel sem to za Sheffield United v 2 lize a ted jsem postoupil do Npower League druhej zápas proti Derby country a Fatal crash....Dík za rady nechce se mi to rozjíždět znova stím že se to znova sekne.

Upraveno uživatelem lukstolda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj prosím tě mohl by jsi mě poradit,když hraji on-line zápasy,nejde mi nikde zjistit proti jakému hráči hraji,takže když mi to třeba vypne nemůžu mu nic napsat. to tlačítko uprostřed a přes přátele se mi tam ukázalo s kým sem hrál naposled a tady ve fifě 14 nic sad.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte někdo co stím když mi FIFA 14 při rozehraný kariéře spadne? FATAL CRASH?? Mám RGH Zkoušel jsem i dát do rezervy ňáký hráče co jsem koupil ale nic(((( Rozjel sem to za Sheffield United v 2 lize a ted jsem postoupil do Npower League druhej zápas proti Derby country a Fatal crash....Dík za rady nechce se mi to rozjíždět znova stím že se to znova sekne.

Tak sem zkoušel i jiné verze hry abych to rozjel bohužel furt stejne.. Fakt na prd. Jediné co mě napadlo tak sem to proste rozjel od uplného začátku samozřejmě stím že jsem jenom koupil hráče ty co jsem kupoval než se mi to seklo a tu jednu sezonu odsimuloval. kupodivu sem hned postoupil a ještě sem ušetřil náký peníze.. Ted sem zkoušel odsimulovat celou tu sezonu a abrakadaba Fatal Crash zmizel.. doufám že se mi to nestane když postopím do Premier league to už by byl asi neřešitelnej problém.. Už takhle ono se to nezdá ale ale tou simulaci sem strávil hodinu a půl ale přesimulovat to přes dva postupy do vyšších lig ... To už je nad moje síly a stejně nikdy nevíš jak ten tým bude vypadat to už ho mužu rovnou hodit hned do Premier League

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dotaz - co kinect? k čemu se dá použít?

Vím, že pohybové ovládání nevyužiju, ale prý ve FIFA 13 šly používat některé hlasové příkazy...jde to i tady? A v případě, že mám českou lokalizaci, mám na to mluvit v CZ nebo AJ?

Díkec ;-)

http://www.eurogamer.cz/articles/2013-06-20-ea-rika-e-u-fifa-14-nemate-oekavat-ovladani-kinectem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu